Размяна на бяла и декоративна козметика - 13

  • 30 698
  • 279
  •   2
Отговори
# 270
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Разменям, измивния гел на Caudalie се вижда до къде е, и серума на axis-y е пълен на 1/3, другите неща са само отворени и пробвани по веднъж.
Не търся нищо конкретно, ще разгледам всичко от гримове и козметика, бих се зарадвала на почистващия балсам на Banila Co както и на продукти на Laneige за устни, или нещо на Sol de janeiro.

# 271
  • София
  • Мнения: 5 724
Разменям: Дълготрайна 36 часова спирала Kiko Milano и Ph Glow Lipstick. Чисто нови с кутии.Червилото е с персонализиран нюанс на розово и фин сияен ефект.Идеално за:
подсилване на естествения цвят на устните ви с естествен завършек, който ще накара усмивката ви да изпъкне. Подходящ за всички тонове на кожата.


# 272
  • Мнения: 1 052


Купено днес от Сефора. Пробвано само на ръка, колкото да установя, че цветът не е мой.

# 273
  • София
  • Мнения: 5 724
Подарявам

Шампоана и маската на Балеа са тествани един път. Другите са нови(червило,мигли)Подарък са ми от Лили дрогерия при поръчка.

Мицеларната вода е нова и маската. Серума на Лореал е до половината.

# 274
  • Мнения: 119
Подарявам

Шампоана и маската на Балеа са тествани един път. Другите са нови(червило,мигли)Подарък са ми от Лили дрогерия при поръчка.

Мицеларната вода е нова и маската. Серума на Лореал е до половината.
Писах ви

# 275
  • София
  • Мнения: 5 724
Всичко е подарено!

# 276
  • Мнения: 86
Привет, подарявам 2те кремчета, съвсем нови са, в единия без картонената опаковка е взето мин.к-во (колкото грахче) с клечка за уши. Исках да мажа атопична суха кожа на детенце, но аромата е непосилен за нея:)

# 277
  • Мнения: 4 408
Здравейте,
Все още искам да се разделя с няколко шампоана, неподходящи за мен. И да опитам някой нов (за мен) продукт.

Имам:
1) ежедневния шампоан на Низорал
https://www.nizoral.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%8 … D0%B5%D1%8A%D1%80
(Ползван 3-4 пъти, около 1 пръст липсва)

2) Също Bilka против пърхут, ползван 3-4 пъти

3) OGX SLS free безсулфатен шампоан с биотин и колаген, ползван 2 пъти
https://www.notino.bg/ogx/biotin-collagen-shampoan-za-sgstjavane-za-obem/

Ако желаете, ще снимам и реалните бутилки.
Не търся нищо конкретно.

Парфюмите са разменени.

# 278
  • Мнения: 791


Здравейте,разменям голяма част от декоративната си козметика.Повечето неща за тестери,като към тях има и транспортна кутия.Не търся нищо конкретно,не ги ползвам и предпочитам някой друг да им се радва.
Черна сенка на mac-нова,лимитирани сенки 5ца на Dior-early bird-нови,единична сенка на кларанс цвят 07-само пробвана с пръст,4-ка лимитирани сенки на шанел номер 382-само пробвани,dwtn paris-чисто нов хайлайтър,essence lip filler-чисто нов,течно червило maybelline superstay vinyl ink-ново,чисто ново червено червило guerlain,само тествано червило на kiko milano,само тествано червило на Radiant,Estee Lauder DW цвят 2W2-има наличен един пръст,фондьотен ланком teint miracle цвят 03-липсва количество 1,5мм.,тъмен фондьотен на дъглас-само тестван,коректор bourjois healthy mix 020-само тестван,стик хайлайтър terracotta guerlain,Eucerin spf50 крем цвят hell-чисто нов с кутия,минита на спирали estee lauder,clinique,chanel-нови,лимитирани бронзиращи пудри на guerlain-нови,4бр.бронзиращи пудри на guerlain от регулярната линия-нови,бронзираща пудра на Clarins - нова,лимитиран руж на Dior-нов,две палитри на bellapiere-нови

# 279

Общи условия

Активация на акаунт