Как да се справим с мамино синче

  • 11 810
  • 205
  •   1
Отговори
# 15
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 350
Със сигурност имаш възможности.  На 26 ли си? Защо си се забила в това село при тези еснафи? Така ли мислиш да ти минава животът?

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 16:49 от Вяра

# 16
  • Мнения: 1 454
В тези курортни градчета край Бургас има живот два месеца, покрай туризма, през другото време се бистри кой колко изкарал , купил , продал по анцунг в някое кафене. Освен клюки, разпити да научат нещо да го разнасят друга работа нямат. Ако не си местна да си закърмена с този начин на живот или ще избягаш , или ще станеш като тях. В тези семейни къщи е гнездо на оси, този е скаран с онзи, с години не си говорят и гледат да не се прекарат , ако може да се прибере някой имот са доволни. Не е трябвало да се връщаш, търси квартира в Бургас и се изнасяй, той ако иска да е с теб ще дойде.

# 17
  • Мнения: 6 624
Не знам аз ли често попадам на такива теми във форума (и имам такива познати в реалния живот), или сега масово мъжете между 30 и 40 г. са лигави мамини синчета. Не знам майките на такива защо така провалят собствените си деца. Много грозно поведение и от ''децата'', и от майките, затова по-далеч от такива, ако разбиранията на жената са различни. С времето става по-зле, особено ако са намесени и дечица.
Авторке, млада си и дори да си много влюбена, не си заслужава. Силно се съмнявам мамин златен изведнъж да реши да се дистанцира от майка си. Или се примиряваш и го търпиш, или бягаш.

# 18
  • Мнения: 4 446
Много, ама много съм съгласна с горните постове - няма оправия с такъв.
Моя позната има такъв мъж. Харесала го в началото, че е грижовен. Ама се оказало, че е грижовен само към мама, не и към жена си. И това се разкрило в пълна хубост като заживели в същата къща след раждането на детето, уж мама да помага.

Както познатата ми казва: "Аз знам кога аз ще му стана важна - когато майка му почине и му остана само аз".
Вече 15+ години живеят така - решенията се вземат с мама, вечеря се с мама, и т.н.

# 19
  • Мнения: 3 239
Според мен точно това иска авторката - да стане най-важната жена в живота му, т.е. майка му. Тя да решава всичко, с нея да споделя... Е, някои връзки само смъртта може да ги прекрати.

# 20
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Оставям маминото синче на мама, пък аз бих си търсила късмета и щастието другаде.
Това не е битка, която може да спечелиш и цял живот така не се живее.
Щом още от сега си наясно, че в бъдеще ще са мама и синчето срещу теб...
Само по-лошо ще става, преди да родиш деца добре си помисли.

# 21
  • Мнения: X
Според мен точно това иска авторката - да стане най-важната жена в живота му, т.е. майка му. Тя да решава всичко, с нея да споделя... Е, някои връзки само смъртта може да ги прекрати.

Че коя жена не иска да е най-важната в живота на обичания мъж? Simple Smile Както е и редно, според мен.

Сетих се за един цитат от сериала Приятели, когато Моника и Чандлър гушнаха близнаците май беше… “Ще те обичам толкова много, че никоя жена никога няма да е достатъчно добра за теб!” 😂

# 22
  • Мнения: 3 239
Според мен точно това иска авторката - да стане най-важната жена в живота му, т.е. майка му. Тя да решава всичко, с нея да споделя... Е, някои връзки само смъртта може да ги прекрати.

Че коя жена не иска да е най-важната в живота на обичания мъж? Simple Smile Както е и редно, според мен.

Е, в неговия живот тази роля вече е заета от мама. Няма как да я избута, мама се е окопала, мама цял живот го е възпитавала да е заместител на мъжката фигура, да ѝ е другарче и приятелка. Как беше приказката - ако искаш съвършен мъж, трябва да си го родиш. Жени много, мама е една.

Ако авторката роди син, и него ще дърпат помежду си като парцалена кукла.

Абе намерил си е човекът търпеливо момиче с комплекси, все пак му трябва наследник, мама не може да му роди, а и кой ще я гледа в старините, когато стане нужно? Кой ще му помага да построи селския небостъргач с етажи за децата, м? Мила родна картинка.

# 23
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 439
Часта в която авторката казва, че на маминка и се споделят дори сексуални подробности направо ми изправи косата. Сори, няма нищо нормално в подобни отношения. Трябва да си луд за да си част от подобно семейство.

# 24
  • Мнения: 1 596
Тази работа жена не може да я оправи, само мъж. В случая той липсва/и е липсвал/, а Вие се нагърбвате със задачата да го играете такъв. Какъв е този ентусиазъм?

# 25
  • Мнения: 15
Благодаря на всички за подкрепата и коментарите! На въпроса какви сексуални подробности е споделял, разбрах след като неволно си беше отворил Telegram пред мен, има го на лаптопа си, за да ми покаже нещо друго и ми се показа чат, в който майка му беше написала, че във връзка се случва на даден етап на един от партньорите понякога да не му се прави секс, заради напрежение в работа и тн (проблема беше тогава, че един път не успя да получи ерекция) а беше започнал точно нова работа, имаше доста стрес, нови задължения, работа с американско работно време ..

# 26
  • Мнения: 7 955
Моля се темата да е пързалка Scream

# 27
  • Мнения: 1 805
А майка му как се държи с теб?

# 28
  • Мнения: X
Той приятели няма ли си, че си споделя еректилните проблеми с майка си? Това е грешно на толкова много нива.

# 29
  • Мнения: 7 955
Ок, мамино синче. Най-лесно е да метнем камъни по дъртата вещица. Но все пак имаме един пълнолетен индивид, който удобно отказва да порасне. Мисля, че каквито и щети да са ни нанесли родителите с присъствието или липсата си все идва момент да се усетим, че сме големи хора и каквото не ни харесва, можем да променим. Не може - тоест може, ама не бива - цял живот да се хленчи колко са ни счупили родителите ни. Е, конкретно този недорасляк изобщо не хленчи, защото напълно му е удобно.
Това да не е епидемия някаква... Толкова много глезльовци, отглеждани от обсебващи самотни майки, вкопчили се в синчетата си, без личен живот и всякакви интереси.
Аз също съм разведена, надявам се ако някога повлека така децата си към дъното, да ми дойде миг просветление и да се гръмна.

Общи условия

Активация на акаунт