Неясните му сигнали

  • 6 411
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • INFJ
  • Мнения: 9 449
Под "забавления", имам предвид просто сексуални отношения, мислих, че става ясно. Няма как да има просто неангажиращи, сексуални отношения, когато има чувства. Освен, ако не е мазохистка, не знам.

# 31
  • Мнения: 19
Този Ваш "партньор" или не е трудово ангажиран или работата му позволява да има много свободно време.
Искам да кажа, че този човек просто си запълва свободното време и най  - вероятно си търси някаква игра било то емоционална или сексуална.
Ако човек има желание да създаде отношения с друг човек и многократно заявява по недвусмислен начин това, то ще го случи и то на почти всяка цена.
Като мъж ще дам съвет да не си хабите времето за "вятърни мелници".

# 32
  • Мнения: 6 734
Ми не знам, аз винаги съм имала огромно копче СТОП, когато видя, че някой не ми отговаря на изискванията. Имах едно гадже, много ме кефеше, ама на втората седмица ме заведе в някаква чалга кръчма и веднага беше разкаран, блокиран, стопиран или както там го наричате. Иначе си ме кефеше, ама... Копчето ми се активира и при много други ситуации. Даже и с мъжа ми, дето сме 15г заедно, може да се активира много бързо ако примерно изневерява, има кофти отношение, държи се грубо с мен или детето, или нещо си там, не се сещам друго в момента, но нещо неприемливо.. така, че аз не разбирам как така не може да прекрати тия отношения. Казва "сори, не ме устройва, чао" и толкоз.

# 33
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 067
Явно си робот.
Аз такова копче нямам. И да имам, мнооого дълго ще се чудя дали да го натисна. Така автоматично стоп и чао... не мога.

# 34
  • Мнения: 18 347
Стигнах до романтичните моменти и да питам какво значи туй - гледате залеза или правите секс?

# 35
  • Мнения: 3 239
Трудно се къса когато си влюбен. Много боли, но след време винаги минава, важното е да не се дразни раната, докато зараства. Т.е. никакъв контакт, никакво да си останем приятели, никакви следения в Интернет и в соц мрежи. Колд търки, както се казва за рязкото спиране на дрога, то и влюбването е наркотик.

Неясни сигнали=не. Винаги. Останалото са самозаблуди.

# 36
  • Мнения: 14 995
То не е автоматично натискането. Обаче ако дълго време се саоубеждаваш колко си влюбен, става трудно, да.

# 37
  • INFJ
  • Мнения: 9 449
Повечето хора минават през период на вътрешен конфликт и трудност да приключат отношения, когато имат силни чувства.
Но при всички положения, краят трябва да дойде, когато отношенията са нездравословни. И най-добре, да си дойде от авторката, за да успее да посъбере малко достойнство и да се заяви пред себе си като личност, която може да се погрижи за себе си.
Ако се стигне до там, че този я зареже, защото е намерил по-"достойна" от нея, себеоценката й ще се закопае още повече.

# 38
  • Мнения: 7
Благодаря на всички коментирали досега, бяхте ми много полезни. виждам, че изникват много въпроси, пропуска е мой, наблегнах на нещата, които ме притесняват и пропуснах други. Накратко нашата връзка започна посредством чат, след като се опознахме, колкото се може, защото в онлайн пространството всеки може да изглежда или представи за какъвто си иска. Дойде момента да се видим, но искам да ви кажа, че ние прекарахме целия ден заедно, разходки, обяд и тн. и чак на края на вечерта, когато ме изпрати до нас  беше прословутата целувка. След това продължихме да си пишем, чуваме, да се виждаме, и след няколко месеца правихме секс по желание и на двамата. Когато съм излизала с него, детето ми е било с баба си. Той винаги се съобразява с моето свободно време. Срещите ни са дълги, не само за да правим секс, някой беше попитал по-горе, да и залеза сме гледали заедно, готвил ми е, водил ме е на екскурзии, абе всичко, което се сетите. Запозна ме с братовчедка си, избирали сме заедно подарък за майка му. Той пръв пое инициативата и ми разкри чувствата си, а дотогава той разпитваше за детето, как се справя в училище, даваше ми съвети дори... Не е казвал, че не приема детето, докато аз не повдигнах темата за това според него докъде могат да стигнат нашите отношения. Вярвам, че има чувства към мен, защото го показва с действия. Но въпросните чувства не са толкова силни явно... Иска да ми помага с мъжките задачи, за които аз дори не го моля, ревнува ме, защитава ме, оценява ме като човек ит тн. Но е много привързан към семейството си, което ми харесва, че са сплотено семейство. Мислите ли, че тази негова нерешителност идва от това, че не знае как неговото семейство би ме приело? Или аз търся утеха в момента? Благодарна съм на всички коментирали, аз ако сама можех да се справя с мислите и чувствата си, нямаше да пиша тук... За съжаление приятелките ми не дават адекватни съвети, даже мисля, че погледнато отстрани по-лесно може да се прецени ситуацията, единствения недостатък, е че се опитвам да събера 1,5г в няколко реда, и не мога детайлно да опиша.

# 39
  • Мнения: 588
И аз това копче миналата година не можех да го натисна с месеци и все си търсих оправдания. Накрая толкова ме хвана яд на подигравките и на това, че човека дори не се старае.. че просто направих ясно да се разбере с един разговор че е приключено. Не беше лесно след това но това е единствения изход.
В конкретната ситуация се опасявам, че романтиката се свежда до разказване на житейски случки всеки ден и няколко разменени целувки. Зарежи. Романтика ли е какво ли е.

# 40
  • Мнения: X
Възможно е майк му и баща му да мрънкат да не взима жена с дете.

Ти познаваш ли ги лично? Ходиш ли на празници у тях, кани ли те?

# 41
  • Мнения: 14 995
Още смяташ, че неговото е нерешителност. Ако имаш време за губене - чакай го да се реши.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 359
Аз не можах да разбера секс правили ли сте?
Според мен си изпаднала в състояние, че искаш мъж до себе си и понеже с този сте започнали нещо си си изградила някаква розова представа.
Няма начин да пожелая да съм с мъж, на който детето ми му "пречи". Просто спирам комуникацията (това, в случай, че искам сериозна връзка, а не неангажиращо забавление). Ти, авторке, би ли изоставила детето си, за да си с този мъж? Предполагам - не. Тогава?
Да не говорим колко е унизително да играеш "резерва". И да го знаеш. Или съм на 1во място, или изобщо да не ми се вясва (пък дори и да иска детето ми)!

# 43
  • Мнения: 18 347
Понеже аз съм виждала как действа почтен мъж в такава ситуация, мога да вметна, че твоят не ми се вижда особено почтен. Но ще стане дълго да ти обяснявам разликата. Развесели ме как се интересувал от успеха на детето в училище и давал съвети. Опитен прелъстител. Wink

# 44
  • INFJ
  • Мнения: 9 449
Какво значение имат причините му да не иска сериозни отношения с теб? Смяташ, че нещо можеш да промениш, или ще се почувстваш по-добре? Няма да се почувстваш по-добре, нито имат значение подробностите. Важен е крайният резултат, и той ти е казал какъв е, и какъв ще бъде.

Общи условия

Активация на акаунт