Чуй ме / Duy Beni - Всичко за сериала и актьорите,преди и след него. / Тема 1/

  • 40 306
  • 721
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 927




Еким и Лейля са две млади момичета, които са близки като сестри. Те живеят скромен живот в скромен квартал, но винаги са завиждали на богатите деца, които посещават гимназия Герчек, средно училище изключително за деца от богати семейства. Един ден кола блъска Лейля и виновникът бяга от местопрестъплението, като си проправя път към училището и крие колата си на паркинга. Когато се разпространява новината, че едно момиче ще прекара остатъка от живота си в инвалидна количка заради някой от училището, хората от квартала обсаждат училището. По нареждане на собственика директорът решава да даде стипендии на трима ученици от квартала на Лейля, за да „запуши устите“ на хората. Еким, Бекир и Айше са избрани да започнат новия си училищен живот в най-престижното училище в града, но скоро разбират, че животът им всъщност ще стане по-труден. Те ще трябва да се борят, за да оцелеят сред богатите деца и ще бъдат изненадани да видят, че богатите имат много различен живот от това, което са си представяли.




Продукция :Сюреч Филм
Режисьор :Али Балджъ
Сценарист :Макбуле Косиф








Последна редакция: пн, 12 сеп 2022, 23:50 от x BlackRose x

# 1
  • Мнения: 27 464
Диде , хубава тема си направила за Чуй ме.

Мисля ще сменят сценаристката нещо се случва. Отписва се от каста , ще вкарват нов персонаж.
Предателство и любов , когато си наранен вършиш глупости.

# 2
  • Мнения: 8 927
Феми , едва ли ще сменят Макбуле и още 7 души пишещи с нея съмнявам се,но би било хубаво да не развалят образа на Канат или искат да покажат,че без Еким може да е говедо което да навреди на нея дори е с последния фрагман който ме просълзи успяха.Тези двамата играят много добре...,но като цяло каста на сериала е изпълнен от млади таланти които пътят им е светъл и отворен




Възможно ли е да се прости такъв удар? Удар по най-слабото място на човек?

https://www.youtube.com/watch?v=_CEmIGdq-54

Аз вярвам,че някак пак ще стигне до нея и ще я спечели освен това Хазал ще удари едно рамо на двата гълъба изгубили пътят един към друг.
Омразата е силна колкото любовта му ,но ще разбере,че е сгрешил...
Вярвам го още когато тя тръгне в очите му сълзите са готови да се излеят. И той не е невинен започна всичко като игра просто нямаше в рецептурника си,че ще хлътне по нея,че даже и да се влюби.

# 3
  • Мнения: 1 103
Добро утро!
Много благодаря за темата, BlackRose! 💐
Включвам се с удоволствие. Трудно се зарибявам по сериали, но като стане е на ниво "мания".  Еким и Канат ми откраднаха сърцето, а останалите сюжетни линии също са ми много интересни. Има много накъде да се развива тази история.
Много критики към Канат и сценаристката след последния фраг, но според мен действията му отговарят напълно на видяното до момента. Какво да очакваме от младеж, израснал в такъв дом? Самият факт, че се влюби така искрено и силно за него си е чудо и геройство. Тепърва ще се развива този образ, ще води вътрешни борби и ще ни се реваншира. И на нас, и на Еким, вярвам.
Аз лично се надявам да си оставят сценаристите да си развият концепцията, както са си я намислили. Смените по мое наблюдение рядко водят до нещо по-добро.
Толкова за сега. Желая ви усмихнат ден и дано заедно да изживеем много хубави емоции с всички тези прекрасни младежи. 🙃

# 4
  • Мнения: 8 927
Така е Джеси добре дошла и аз след ЗИ и Дженк мислех че няма накъде но уви...

Канат Гюнай....
Аз го наричам още самотник с голямо сърце. Канат е сложен и тежък образ с много краски в него за разлика от Озан доброто в него надделява ще видим дали ще завоя ще е в друга позиция.
Канат не знае какво е любов. Не смей да се влюбва в него това бяха думи на Хазал към Еким още 2 еп. Дали целия товар на Канат няма да го изкара Еким наяве за да му отмъсти? Кое е по гадно постъпката на Канат или това ако стане?
В крайна сметка вече са 1:1....






Мисля че Еким ще му нанесе още по тежък удар записа ще ни се стори приказка.
Да не забравяме че тя имаше закана да отмъсти на всички...





От инстаграм на Джанер от вчера



Бурак и Рабиа
Въх какво търси Еким с Азиз?



Зад кадър

Днес чакаме озета и снимките
Освен това Еге Кокенли напуска 11 еп а Берк Хакман 12 еп.Ще дойдат нови актьори и информация е потвърдена от Бирсен.





Ревнив Канат това е което чака цял туитър Толга си пада по Еким възможно ли е да го вкарат сега за да ревнува Канат?

Канат на яхтата сет
Хмм и мама и тя с него да не бягат?
Но мисля че снимката на Джанер говори много от вчера. Може би ще сподели на майка си че обича Еким и ще излее душата си на нея...



Последна редакция: вт, 13 сеп 2022, 10:29 от x BlackRose x

# 5
  • Мнения: 1 103
озет еп. 11:
Скрит текст:
Канат е шокиран от удара на Еким, любовта му се превърна в омраза. Еким, от друга страна, е шокирана от последиците от загубата на мъжа, когото обича, и от това, че е била предадена от приятелката си, защото е преживяла това, защото е знаела, че това е правилното нещо и е останала сама в края на този път.
Канат, Мелиса и Озан се събират отново, докато Еким се чуди за пътя си към колежа Герчек и живота си.
Канат е решен да покаже на Еким тъмната страна, която никога досега не е показвал, за да я нарани. Лейла постигна своето и раздели Еким и Канат. Сега нейната цел е да им попречи да бъдат отново заедно.
Но има още един човек, който иска да се възползва от раздялата им – Азис. Лейла трябва да работи усилено, за да държи Канат далеч от Еким и Мелиса. Въпреки че Лейла прави всичко възможно за това, Азис не може да не бъде впечатлен от злия ум на Лейла.
Докато бандите и войните продължават в колежа Герчек, Бахар и Селим продължават да се борят с тормоза. Попадайки на точното място в точното време, Бахар получава информация, която не е трябвало да знае. Тя не подозира, че с това знание, което е научила, ще дойде голямото бедствие...

Очаквано драмата ще е на макс.









Социопатчетата да се взимат и да ни оставят на мира викам. Grinning



И на мен ми е много интересно как ще реагира Еким занапред. Искаше да докаже, че не е като баща си, да не изоставя любимите си хора, да ги защити и двамата. А какво получи? - И двамата й нанасят ужасно тежки удари. Какво остава сега за това момиче? По-силна ли ще стане, ще се срине ли, ще си отмъсти ли, ще се опита ли да обясни на Канат мотивите си и да се бори за него?... Много ми е любопитно.
Тази едмица конкуренцията ни ще засили заради завръщането на "Момичето на прозореца" и "Затворник". Надявам се да няма големи сътресения с рейта.
Жалко, че Едже и Берк напускат, но да си призная не успяха да ми станат чаак толкова симпатични героите им, може би тепърва трябваше да се развие тяхната история. Така или иначе малко ме дразниха на моменти и не мисля, че много ще ми липсват. Дано да няма повече напускащи.

Последна редакция: вт, 13 сеп 2022, 16:38 от JessyG23

# 6
  • Мнения: 8 927
Има клюки ,че Озан и Еким ще се прегръщат в училището.
Има клюки,че има снимки в затвора както и,че нови актьори ще дойдат не само учители,но и ученици.
Сцени на Лейля и Азиз
Бой в училището
Азиз пак ще подлуди някой...

Джанер нови




И от групата която изпълнява песента в фрагмана
А песента толкова е чук на сцената,че ми се реве на всяка секундичка.

# 7
  • Мнения: 27 464
Чок готин тоз Джанер и талантлив Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 8 927
Джанер и Рабиа са страхотни.Слънца големи... 😍💓
Бурак също но той не изгрява сега снимал е с Ози Д в Подобно и на нас беше толкова безличен там обра точките с този куку Азиз обаче...

От инстаграм на Али
Нашите се забавляват по време на снимки






https://twitter.com/lalitasoul_/status/1570083061471055872?s=19

Излезнало е видеото за Онедио




Последна редакция: ср, 14 сеп 2022, 19:24 от x BlackRose x

# 9
  • Мнения: 8 404
Не съм съгласна, че Бурак е бил безличен в Подобно..., напротив беше много забавен. Ролята му там е противоположна на сегашната и се справя прекрасно и в двата случая, макар че от "Чуй ме" не съм гледала много.

# 10
  • Мнения: 5 723
Сега ,ако цъФне /не  искам и да си го помисля даже/ ,че Халил е купил къщата на Неше с изнудваните пари от фИкО,  то върху Еким направо ще се сгромоляса светът . Май не успя да ги изнуди ,дано !!!

# 11
  • Мнения: 8 927





Нови на Рабиа
Много красива... 😍

От сета




Иф този Халил имам такава непоносимост към него и самия актьор ми е неприятен още от Чукур.




Сладури...

Ох тук много ще страдаме усещам го...

https://twitter.com/iih9_u/status/1570229203261624323?s=19

Еким :Не го направих за да се сдобрим но бях забравила колко лош човек си ти.... 🤐😪

Боя ще е към края на серията.... Може би ще искат да бият Канат за стореното на Еким? 🤔

Последна редакция: чт, 15 сеп 2022, 08:03 от x BlackRose x

# 12
  • Мнения: 1 103
Добро утро и честит ни ден на Duy Beni!


Еким към Канат: "Не го направих, за да те нараня, но забравих колко лош човек можеш да бъдеш!"

Още се подготвям емоционално за тази сецна. Но пък ми стоплиха душата с клипчето зад кадър. Винаги много съм се радвала и възхищавала на актьорите, които се забавляват зад кадър, докато ние страдаме на поредната сърцеразбиваща сцена. 😁 Страхотни са двамата просто, обожавам енергията помежду им и дано да си я запазят такива на фона на напрежението около сценаристите.

Тежки дни предстоят за нашето момиче. А дали калпазанчетата ни ще станат причина за смъртта на втори преподавател? И дали след като истината излезе на яве, някой все пак ще понесе наказателна отговорност или татенцето пак ще замете всичко под килима? Ще хвърлям по един поглед на епизода довечера, доколкото мога, и на темичката, ако сте тук.
Усмивки до тогава! 🙃🙂

# 13
  • Мнения: 8 927
Видеото от Онедио
Джес някой го превеждат сдобряване самата дума е изрязана не се чува много затова така съм го написала.
Довечера съм онлайн всячески

ЕкКан от Арабите

https://www.youtube.com/watch?v=ooQzmggBFPU

Рабиа и Джанер за Онедио



Джанер обаче ме уби с тази кебапчийница наистина бая се посмях с видеото.
Думите на Еким ще го прогорят допълнително в това съм сигурна още от абзаца..

Сюмейе,Джанер и Бурак зад кадър



Боят ще е към края на серията значи
Интересно Оржи и облизания Халил какво търсят в даскалото да не би да е заради Еким ?
Хазал пък много усмихната...Тате да не излиза от панделата?



Бора и Джанер

# 14
  • Мнения: 1 103
Мерси за разяснението, BlackRose! Чак после видях, че си го пуснала. Разчитам на англичаните за преводите и те си ме подвеждат понякога. Исках да те питам сцената в колата от резюмето на темата изрязана ли е била или просто аз съм я проспала? Благодаря ти от сърце за всички вести, които ни носиш. Gift Heart

Общи условия

Активация на акаунт