Върнете си баланса с PrimLife Масло от вечерна иглика

  • 13 099
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
При проблеми с половата, ендокринната или сърдечната система, доверете се на балансиращото действие на PrimLife Масло от вечерна иглика.

Богати на полиненаситени мастни киселини и на Витамин Е и Витамин А, тези капсули влияят благотворно при хормонални промени, висок холестерол, сърдечно-съдови проблеми, както и при проблеми с кожата, косата и ставите.

Маслото от вечерна иглика на PrimLife спомага за поддържане на нормалния менструален цикъл и облекчава предменструалния синдром. При жените, на които предстои да станат майки, значително повишава възможността за забременяване. Влияе добре и в периода на менопаузата. Ендометриоза, болезнен цикъл, поликистози яйчници, екзема, акне, дерматит - това са още някои състояния, при които можем да се доверим на маслото от вечерна иглика.


Вечерната иглика има красиви жълти цветове, които се отварят с настъпването на тъмната част на деня

Спечелете 5 опаковки PrimLife масло от вечерна иглика!

За да участвате, включете се в тази дискусия по следната тема:

Flowers Blossom Женската ендокринна система е изключително важна за поддържането на всички жизнени процеси в организма. Flowers Blossom Полагате ли специални грижи за себе си в този смисъл? Flowers Blossom Знаете ли кои фактори могат да причинят хормонален дисбаланс? Flowers Blossom Правите ли профилактични изследвания? Flowers Blossom Бихте ли включили PrimLife масло от вечерна иглика в грижата за себе си и с какво бихте искали да ви помогне продуктът?

Напишете ни отговорите в коментар и може да сте сред печелившите, които ще изтеглим и обявим на 26 септември.

Моля, запознайте се с Общите условия на играта ТУК.

Последна редакция: пт, 16 сеп 2022, 14:28 от Пeтя

# 1
  • София
  • Мнения: 2 093
Здравейте!
Да, полагам специални грижи за себе си, приемам хранителни добавки, които се борят с факторите, които могат да причинят хормонален дисбаланс. Правя профилактични изследвания при специалист.
Бих включила Primrose масло от вечерна иглика в грижата за себе си - изключително богат и ценен източник на полиненаситени мастни киселини, каквито са представителите на омега-6 есенциалните мастни киселини, а именно линолеинова (линолова) и гама-линоле- нова киселина. Освен ненаситени мастни киселини в маслото се съдържа Витамин Е и витамин В6. Бих го използвала при: Предменструалният синдром (ПМС), Болезнен цикъл, Менопауза, Проблеми с кожата,
Акне, Екзема, Дерматит!

# 2
  • София
  • Мнения: 9 456
Ооо, масло от вечерна иглика пия сутрин и вечер по предписание на лекаря, при когото ходих за изследване на млечни жлези. Редовно поддържам в наличност и не пропускам прием всеки ден.
На 47г. съм. Старая се да имам поддръжка и добър тонус с 4х ходене на спорт (2 фитнес, 2 групова тренировка в зала).

# 3
  • Мнения: 6 664
Женската ендокринна система е изключително важна за поддържането на всички жизнени процеси в организма. Полагате ли специални грижи за себе си в този смисъл?

Да, приемам хранителни добавки за хормонален дисбаланс.

Знаете ли кои фактори могат да причинят хормонален дисбаланс?

Стресът

 Правите ли профилактични изследвания?

Да, на всеки 6 м.

Бихте ли включили Primrose масло от вечерна иглика в грижата за себе си и с какво бихте искали да ви помогне продуктът?

Да, бих включила масло от вечерна иглика. Имам страхотни отзиви от приятелки и подобряване на общото състояние на организма.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 004
В момента приемам друг вид омега-6 мастни киселини заради проблеми с кожата. С удоволствие бих ги заменила с масло от вечерна иглика най-вече заради наличието на витамини Е и В6. Профилактични изсредвания правя един път годишно.

# 5
  • Мнения: 428
Здравейте, приемам масло от вечерна иглика по 2 пъти на ден. Пия го от 2 месеца, заради болезнен цикъл и ПМС, бих казала че ми влияе добре. Смятам да го приемам 3 месеца и да направя 1 месец пауза.
Поради големият стрес на който сме изложени ежедневно смятам че сме по-предразположени към хормонален дисбаланс. Аз си следя хормоните и всяка година ходя на профилактични прегледи.

# 6
  • Мнения: X
Женската ендокринна система е изключително важна за поддържането на всички жизнени процеси в организма. Полагате ли специални грижи за себе си в този смисъл?
Пия билков чай
Знаете ли кои фактори могат да причинят хормонален дисбаланс?
При мен лично е от излишните килограми
Правите ли профилактични изследвания? Да
Бихте ли включили Primrose масло от вечерна иглика в грижата за себе си и с какво бихте искали да ви помогне продуктът?
Да, бих го включила. Искам да имам редовен цикъл с нормално времетраене и нормално количесто, без гаден ПМС и без силна болка.

# 7
  • Мнения: 1 251
От три години приемам масло от вечерна иглика  2×1, като правя паузи от 2-3 месеца.
При мен хормоните ми са разбъркани вследствие многото ин витро процедури и прием на синтетични хормони.
По тази причина се налага да си правя редовно изследвания и профилактични прегледи.

# 8
  • Мнения: 402
Относно поддържане функциите на ендокринната система не полагам специални грижи, пия хормон за щитовидната жлеза и селен.
 
Знаете ли кои фактори могат да причинят хормонален дисбаланс? - заболявания, които имаме, стрес, липса на физическа активност, лошо качество на храната, която приемаме и др.
 

 Правите ли профилактични изследвания? - да, 2 пъти в годината.
 

Бихте ли включили Primrose масло от вечерна иглика в грижата за себе си и с какво бихте искали да ви помогне продуктът? - Да, бих го включила. Очакваният резултат - подобряване на здравето ми и да се чувствам по-жизнена.

# 9
  • Мнения: 685
Имам кисти в гърдите и напрежение, за което продукта ще ми помогне.

# 10
  • София
  • Мнения: 964
Не полагам някакви специални грижи , но веднъж годишно правя профилактични изследвания, като засега не е откриван някакъв проблем. Явно обаче имам хормонален дисбаланс, тъй като кожата ми е изключително суха, а пък косата ми се накъсва постоянно и имам косопад и сухи краища. Предполагам трябва да включа нещо подхранващо и с удоволствие бих изпробвала Primrose масло от вечерна иглика.

# 11
  • Мнения: 123
Поддържам се с движение, хранитекни добавки, правилна храна. Стресът и лошата храна са едни от причините за този дисбаланс. Правя си профилактика веднъж годишно. Отдавна си мисля да включа вечерната иглика към добавките , които пия. Смятам, че ще подобри ПМС, хормоналния дисбаланс, акнето и дерматита, с които се боря.

# 12
  • Мнения: 29 254
Полагате ли специални грижи за себе си в този смисъл?  Не особено, но бих искала да полагам повече.

Знаете ли кои фактори могат да причинят хормонален дисбаланс? Неправилно хранене, застоял начин на живот, болести.

Правите ли профилактични изследвания?
Да

Бихте ли включили Primrose масло от вечерна иглика в грижата за себе си и с какво бихте искали да ви помогне продуктът?  Да, за балансиране на хормоните и по-добър тонус.

# 13
  • БГ
  • Мнения: 1 160
☆ Женската ендокринна система е изключително важна за поддържането на всички жизнени процеси в организма. Полагате ли специални грижи за себе си в този смисъл?  - Да!
☆ Знаете ли кои фактори могат да причинят хормонален дисбаланс? - доверявам се на ендокринолога си.
☆ Правите ли профилактични изследвания?  - Да, редовно!
☆ Бихте ли включили Primrose масло от вечерна иглика в грижата за себе си - Да  с удоволствие!
и с какво бихте искали да ви помогне продуктът? - нормализиране на хормоналния дисбаланс.

# 14
  • София
  • Мнения: 572
Да ,полагам и през определен период пия масло от вечерна иглика,препоръчано от мамолог.Хода на профилактичен преглед през 6-9 месеца .
Знаете ли кои фактори могат да причинят хормонален дисбаланс?когато в тялото се синтезира твърде много или  малко от даден хормон-тогава могат да се появят умора, наддаване на тегло, акне, кожни обриви, метаболитни смущения, депресивни състояния .

Общи условия

Активация на акаунт