В началото на ОСМИ клас, очакваме да влезем в час - 2

  • 35 157
  • 774
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 142
Момичета, да похваля тези от Социалните. Подадох онлайн за помощта на 13 септември.
Точно след месец, т. е. днес на 13 октомври ми преведоха 150-те лв. Направо го заковаха.

# 766
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Ще пусна нова тема след около час.

# 767
  • София
  • Мнения: 3 030
Момичета, да похваля тези от Социалните. Подадох онлайн за помощта на 13 септември.
Точно след месец, т. е. днес на 13 октомври ми преведоха 150-те лв. Направо го заковаха.

Хм, аз  още нямам. Май ще ходя утре на място за проверка...

# 768
  • Сф
  • Мнения: 10 667
Момичета, да похваля тези от Социалните. Подадох онлайн за помощта на 13 септември.
Точно след месец, т. е. днес на 13 октомври ми преведоха 150-те лв. Направо го заковаха.

Хм, аз  още нямам. Май ще ходя утре на място за проверка...
И аз нямам ,но мисля че още е рано . Понеже получавам и други социални плащания ,както и детски , мисля че се плащат около 15 то число винаги. Е, по- рано са изключения по- скоро. А 15 ти е събота.Така че, ще си чакам. Не виждам причина за притеснения , камо ли за разкарване на място.

# 769
  • Мнения: 2 333
Аз подадох на 2 септември и получих помощта вчера - 12 октомври.

# 770
  • София
  • Мнения: 12 414
Аз подадох на 8 септември и нищо не съм получила още. Дано не са ме забравили. Grin

# 771
  • Мнения: 638
И аз на 12 получих. При подаването, служителката ми каза "След 12" и бяха изключително точни. Аз съм в София област обаче, ако има някакво значение. 🤔

# 772
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
НОВА ТЕМА

# 773
  • Мнения: 781
И аз на 12 получих. При подаването, служителката ми каза "След 12" и бяха изключително точни. Аз съм в София област обаче, ако има някакво значение. 🤔

Има значение. Всяка община превежда социалните помощи, когато са готови. Това обикновено е около 15-то число. При нас също днес са получени.

# 774
  • София
  • Мнения: 1 370
Аз ги подадох на 19.09 и днес съм ги получила. Явно наистина си е по конкретни общини.

Общи условия

Активация на акаунт