Мъжът ми не ме вижда като жена

  • 10 308
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 971
той като човек не те вижда, не само като жена...

# 16
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Аз не разбрах от първия пост, коментирано ли е дали и ДВАМАТА искате да ставате родители, особено той? Защото по написаното си правя изводите, че той май не иска, не и на този етап...

# 17
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 996
Иска, не иска, няма значение, защото вече Е родител. Да е мислил дали иска при зачеването. Вече е късно за задаване на подобен въпрос...

# 18
  • Мнения: 14
Детето е желано и от двамата, той много ми помага в отглеждането. С това нямам никакви проблеми, грижовен и добър е. Не ме е тормозил по никакъв друг начин, освен с това нежелание, което започна след като родих. Имам чувството, че сме брат и сестра, а не мъж и жена. Говорим си много на всякакви теми, винаги ми е бил на първо място приятел, споделя си с него всичко, а сега не мога.. Просто го виждам как се отдръпва от мен и е отнесен. Той е такъв тип, че ще ми каже и хубаво, и лошо в очите, няма да ме лъже. Адски директен е. Преди нещата не бяха така, винаги ме изслушваше, всяка секунда си даваше на мен. Сега също прекарване много време заедно, но преминава предимно в скандали. И двамата сме ревниви по принцип, но вече като че ли аз повече, тъй като не ми се обръща внимание и се дразня, и ми е болно. Аз си го обяснявам така: не ме намира за привлекателна след раждането, отделно се е изморил от безсънните нощи и може би има време да остане със себе си на спокойствие. Знам, че това се отразява доста негативно на мъжете, докато на нас си ни е вродено. Може и липсата на близост толкова месеци по време на бременността да му е оказала влияние, не знам. Аз имам чувства към този мъж и не желая да се впускам във връзки, които ще ме опетнят, а и удоволствие за кратко не искам. Надявам се да намеря начин, казах му, че ще го изчакам известно време, но, ако нищо не се промени, се разделяме окончателно. Ох пак стана дълго, извинете.

# 19
  • Мнения: 31 910
Ами явно вече за него не си жена, а майка на детето му.
Има и такива мъже. Като родят жените им, спира им рязко интереса.
Ще си го намери, споко. В друга.
Той не е ревнив, защото не те обича. Директно ти е казал да си търсиш мъж за задоволяване и това не му е проблем.
Това на мен ми говори много, а това, че ти не стопляш, не мога да ти помогна.
Ми спри със скандалите, не се развеждай. Със скандали нищо няма да постигнеш. Гледайте си детето като е такъв страхотен баща и помагач.
Купи си вибратор. Ако не стига - любовник.
Не виждам как ще се опетниш с друг. Че той те праща при друг. Той те опетнява вече, направо те унижава.
Съветвам те и да спите разделени. Това също ще помогне емоционално да се откъснеш от него.

# 20
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Мъчно ми е за теб. Толкова си млада. Концентрирай се върху детето сега.
Наясно си какво ще стане за в бъдеще, нали? Мъжът ти и той е наясно, разбирам....
Виж ....на сила хубост не става.
Това отхвърляне от негова страна...ще мрънкаш, ще се бориш, ще си искаш, докато в един момент ще ти стане безразлично. И ще го намразиш. Тогава.... дано природата ти надделее, а не НЕГОВОТО мачкане. И ще имаш вече очи за друг.
Без никакви угризения, зарязваш го и гледаш себе си!
Това е едно от непростимите неща в една връзка. Секса и интимността са базови нужди. А този тип ти се подиграват даже, че ги имаш. Все едно да те упреква, че дишаш!
Дано не те смаже и послушаш нуждите си!

# 21
  • Мнения: 564
На теб ти липсва да си желана,това за една жена е наистина много тежко,не се свикв
Имах приятел,пристрастен към хазарта и алкохола.Полов акт не бяхме имали 18 месеца.А душевно  бяхме много обвързани
Има такива мъже.Колко ще издържиш ти така не знам.Помисли си,не прави компромиси сега,това очаква той.

# 22
  • Мнения: 31 910
Мъчно ми е за теб. Толкова си млада. Концентрирай се върху детето сега.
Наясно си какво ще стане за в бъдеще, нали? Мъжът ти и той е наясно, разбирам....
Виж ....на сила хубост не става.
Това отхвърляне от негова страна...ще мрънкаш, ще се бориш, ще си искаш, докато в един момент ще ти стане безразлично. И ще го намразиш. Тогава.... дано природата ти надделее, а не НЕГОВОТО мачкане. И ще имаш вече очи за друг.
Без никакви угризения, зарязваш го и гледаш себе си!
Това е едно от непростимите неща в една връзка. Секса и интимността са базови нужди. А този тип ти се подиграват даже, че ги имаш. Все едно да те упреква, че дишаш!
Дано не те смаже и послушаш нуждите си!
Много хубав коментар, дано авторката стопли нещо.
Тя съвсем ще му опротивее ако продължава да му се натиска и да вдига скандали.
Той вече я е вързал с дете, не му е интересна.
За него е време за лов Joy
Ако един мъж обича една жена, няма да се държи като описания в историята.
Та е ясно, че ненавреме са се събрали.
Тя си въобразява, че той е честен и откровен.
Като цяло в тоя живот съм разбрала да гледам не думички, а действия.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 596
Елора, много е лесно така да режеш със секирата. След като роди от един мъж, жената не може с лека ръка да махне на всичко, да изтръгне от корен всичко, което преди това ги е свързвало и да си намери любовник. В никакъв случай не го оправдавам, поведението му е наистина обидно и унизително. Но любовта е любов, доста е трудно да си заповядаш на сърцето и веднага да спреш да обичаш някой, защото се държи като пълен задник. Авторке, разбирам какво те държи при него, но ако това не се промени, вие ще се разделите. Никой не може да търпи такава агония, особено ако и той е нещастен във връзката. Почвай да мислиш как да си организираш живота без него, апартамент, приходи и всичко останало. А ако успеете с комуникация и подход да решите проблема, още по-добре.

# 24
  • Мнения: 6 682
А възможно ли е просто още да са пресни емоциите около появата на бебето или ти още да не си се възстановила от раждането? Щом проблемът се е появил след това..

# 25
  • Мнения: 31 910
Елора, много е лесно така да режеш със секирата. След като роди от един мъж, жената не може с лека ръка да махне на всичко, да изтръгне от корен всичко, което преди това ги е свързвало и да си намери любовник. В никакъв случай не го оправдавам, поведението му е наистина обидно и унизително. Но любовта е любов, доста е трудно да си заповядаш на сърцето и веднага да спреш да обичаш някой, защото се държи като пълен задник. Авторке, разбирам какво те държи при него, но ако това не се промени, вие ще се разделите. Никой не може да търпи такава агония, особено ако и той е нещастен във връзката. Почвай да мислиш как да си организираш живота без него, апартамент, приходи и всичко останало. А ако успеете с комуникация и подход да решите проблема, още по-добре.
За любовта трябват грижи. Двупосочност. Тука някой вижда ли такава?
Когато са счупени нещата и само единия обича, а другия унижава и отхвърля, каква любов, кви пет лева.
Ясно е, че сега с малко дете любовник няма да си търси, няма и време.
Виж това за мъжете е лесно.
На нея и трябва спокойствие. Да си гледа детето. Само върху него да се съсредоточи. А не да вдига скандали, че не иска да я оправи.
Аз не разбирам тая мания да се тикат някои жени там, където нито са обичани, нито уважавани, нито желани.
Аз с годините съм се превърнала в егоист. Мога да дам, но ако видя, че отсреща имам фалш, се отдръпвам.
И повярвай, чувствата ми не са в състояние да ме спрат да си тръгна.
С някого трябва да ми е добре и да съм щастлива. Ако ми се носи само негативи - режа и точка.

# 26
  • Мнения: 12 846
Детето е желано и от двамата, той много ми помага в отглеждането. ....Говорим си много на всякакви теми, винаги ми е бил на първо място приятел, споделя си с него всичко, а сега не мога.. Просто го виждам как се отдръпва от мен и е отнесен. Той е такъв тип, че ще ми каже и хубаво, и лошо в очите, няма да ме лъже. ....Аз имам чувства към този мъж..... Надявам се да намеря начин, казах му, че ще го изчакам известно време, но, ако нищо не се промени, се разделяме окончателно. ...
Според мен си на прав път.
Изчакваш го известното време, спираш обаче скандалите. Защото не можете да си реновирате връзката със скандали, нито той заради скандали ще те пожелае отново.
Който казва, че не може да се поправи една връзка, не е видял достатъчно. Може, ако не са се случили непоправими неща. В случая не виждам да е станало нещо непоправимо.

# 27
  • Мнения: 31 910
Така е. Скандалите не са възбуждащи Joy

# 28
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Непоправимо е.
Той я унижава.

# 29
  • Мнения: 14
Вижте, аз съм наясно какво се случва, не съм толкова глупава, за колкото ме мислите. Най-лесно е да си тръгна и да зарежа всичко, за което някога съм мечтала. Вярвам, че нещата все пак ще се оправят, аз съм такава, че се боря до последно и не се отказвам.. Виждам, че ме обича, затова имам надежда. Грижи се за нас, може би всичко му идва в повече и стресът от появата на детето му е повлиял. Варианта с любовника го изключвам, аз първо не искам, а и второ-нямам нито времето, нито възможността да излизам сама. Относно раздялата пак казвам-това е най-лесното, което мога да направя. Имам апартамент, т.е. има къде да живеем с бебето, справям се и сама относно отглеждането, заедно с бебето растем и се учим една от друга. Тя си е моята подкрепа и утеха, плод на нашата любов. Не искам да ѝ го причинявам, да расте без баща, искам здраво семейство, също така го обичам и затова се боря за този човек. Ако вече видя, че няма накъде, аз сама ще си тръгна. При това положение съм наясно, че чувствата ми рано или късно ще охладнеят и изчезнат, но дори и да ме нахокате.. Дотогава ще остана с него и се надявам не на промяна, а на завръщането му. Ако наистина ме обича все още ще положи усилия, ако не, живи и здрави. Ще се съсредоточа върху бебето и няма да мисля останалото, докато той не направи някаква стъпка. От снощи го игнорирам, изобщо не сме разговаряли, да видим дали ще му повлияе.

Общи условия

Активация на акаунт