237 топли есенни багри в НЕМСКАТА тема

  • 20 820
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Ние  имитирахме кока-кола🤣🤣

И аз обичам да тичам.

# 76
  • Am Dorf (BB)
  • Мнения: 514
Пепеляшке, точно това се бях запътила да пиша. Кафе инка и на нас още като деца ни правеха, топяхме бисквиДи вътре, много специални се чувствахме децата в тези моменти, защото рядко се случваше.
Аз кафе пропих в последните години в гимназията, преди това си слагах в млякото лъжичка нес, като бърках кафето в началото на принципа на фрапето, за да се получи пяна после в готовата напитка.
Сега пия по 1-2 кафета на ден. Преди години бях пробвала да не пия уикендите, защото бях млада, без ангажименти, спях до обяд 🤣 Та след няколко такива уикенда, които прекарах с главоболие, се оплаках на приятелка и тя ме светна, че явно имам Entzugserscheinungen. И май от тогава рядко съм си пропускала сутрешното кафе.

Мъжът ми е с Bandscheibenvorfall. И то не за първи път. Шса гръмна.

# 77
  • Мнения: X
Аз помня едно кафе Инка. Не беше точно кафе, а нещо друго, но ни залъгваха, че пием кафе.

Тук има същото, казва се Caro. От цикория е.
Аз от 14 годишна си пия кафе.

Последна редакция: пт, 16 сеп 2022, 22:12 от Анонимен

# 78
  • Мнения: 1 264
Криси, исках да те питам - white chocolate & blueberry banana bread правила ли си, рецепта имаш ли изпитана за? Понеже имам спомен, че вкъщи се храните здравословно.

# 79
  • Мнения: X
Коктейл, не че нещо, но коя точно част от това е здравословна?😊
Без да преувеличавам, факир съм на сладкиши, торти, кексове и кремове. Но осъзнах, че само защото мога да се изфукам, не е нужно да докарвам на семейството си здравословни неприятности. Съответно вече правя сладки неща само по поводи и инцидентни изключения. Аз самата си ям сладкишите, колкото да видя какво съм направила.

# 80
  • Мнения: 11 329
Да, точно Caro е немския еквивалент на полската Inka, която и аз помня от дете. Прави се от печени корени на цикория. Подобно на печената леблебия.

Последна редакция: пт, 16 сеп 2022, 22:27 от Вечерница

# 81
  • Мнения: 1 264
Коктейл, не че нещо, но коя точно част от това е здравословна?😊

Здравословно няма общо с диетично, нали така? Както и грамажа от продукти се слага вътре... както и колко се яде. Аз за това съм се обърнал към Криси, за рецепта, ако има. Иначе из нета колкото искаш, няма нужда да търся от форума.

# 82
  • Мнения: X
Наличиено на захар е нездравословно. Белият шоколад съвсем влошава нещата.  Знам че сме в Германия, където народът се храни със захар, но все пак.

Криси съм я признала за креативна и интересна личност, но имам забележка към наличието на фъстъчено масло в шкафа й. Като ще е нездравословно, по-добре да е с малко алкохол. Наздраве!

Сори, но аз съм зодия телец с асцедент телец и освен, че съм чревоугодник, имам високи претенции за храната. Някои неща просто не трябва да се ядат.

# 83
  • Мнения: 1 264
Няма да те каня на парче хляб, разбрахме се. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 84
  • Мнения: X
Парче хляб е много добра идея, особено ако е без мая. Редовно изкарам по цял ден на парче хляб. 😊

# 85
  • Мнения: X
Къщата на Криси не е erdnussfrei 😀...сори не се стърпях...пак опряхме до фъстъците, със студена бира ги харесвах. Мъжът ми се е зарибил по Erdnussbutter и имаме няколко буркана вкъщи.

# 86
  • Germany
  • Мнения: 2 027
И аз много харесвам на Криси сладкишите😍, но на картинка. Само като и чета рецептата и пълнея 🤣 сметана, захар, бяло брашно са неща които се старая да избягвам, но това са си мои странности. Добре, че в къщи не сме по сладкариите. Бъркаме си разни диетични неща.

# 87
  • Мнения: 7 202
И аз се опитвам да избягвам всякакви сладости и вредности/предвид възрастта ми/ и благодаря на всички богове, че не съм пристрастна към сладките неща. Но не мога да устоя на парче вкусен сладкиш или торта, признавам си.
Калории не броя, не залитам по здравословни храни, но се опитвам  да се съобразявам какво слагам в устата си.
Не се лишавам обаче от неща, които носят радост на небцето и душата.
Не виждам колко пък ще  ми навреди тортичката на Криси, ако я спретна за гостите си и хапна парче от нея.
Наздраве с моя любим Гуркталер и хубави почивни дни.

# 88
  • Мнения: 1 264
Аз направо взех да съжалявам, че питах публично Криси дали има здравословна рецепта за този сладък хляб. Ако знаех, че ще се превърне в обсъждане на нея и нейните виждания за света и храната, нямаше да повдигам въпроса.

Чин-чин, Пипи. Аз съм на червено винце, че навън е 10 градуса и свещите горят, а котаракът спи. Чудя се да му пускам ли парното - на мен ми е ок.

# 89
  • Germany
  • Мнения: 2 027
Абе Криси и тортите и са топ. Тя е младичка да хапва 😉

Общи условия

Активация на акаунт