Рисуване за начинаещи и не само - 10

  • 27 282
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 907
Гледам да не гледам, че няма да се удържа 😂

# 16
  • Мнения: 5 273
Ей...ама че сте се разписали в новата тема. Включвам се и аз с нещо бързо


Всъщност двечки, ама с втората вълна ощ3 н3 сме се разбрали

# 17
  • Мнения: 36 483
На мен ми харесва втората Simple Smile Много са нежни и летни Blue Heart

# 18
  • Мнения: 5 273
Благодаря. Първият ми опит да нарисувам слънце. Всъшност небето много ми харесва, обаче с вълната не сме в добри отношения. Ще я мъча още 😁

# 19
  • София
  • Мнения: 3 907
brumm, може от снимката да не си личи, но сложи малко цветове във водата. Винаги има градация от хоризонта към предния план. Различни петна и нюанси на лилаво, зелено, сиво, примерно.

Аз бях днес на урок по ботаническа рисунка. Момичето много се стара и показва, и обяснява, и обикаля по участниците. Ако и правех това, което толкова внимателно слушах, цена нямаше да имам… това, което трябваше да получа е долу в дясно:



Ако някой проявява желание да иде утре - в Природонаучния музей /София/ от 13:30 ще има повторение.

# 20
  • Мнения: 36 483
Еха! Попадала съм на техни реклами във Фб - ако живеех в София, със сигурност щях да отида!

# 21
  • Злокучене
  • Мнения: 456
здравейте,
не знам дали е за тази тема, но търся на дъщеря ми(11 години) онлайн уроци по рисуане с учител - дали имате идея някъде има ли такива Simple Smile
Благодаря предварително Flowers Hibiscus

# 22
  • Мнения: 5 273
Вчера случайно се оказа, че една рамка пасна на картина, която вече съм нарисувала. Изглежда съвсем различно, жалко че нямам повечко рамки.

# 23
  • Мнения: 36 483
Много добре й стои рамката!

Когато лакирате маслени картини, колко време трябва да съхнат? Вчера пробвах да лакирам една и ми се струва, че вече е изсъхнала, но не съм я пипала цялата, може и да лепне на места.

# 24
  • Мнения: 5 273
Аз пръскам със спрей. Съхнат за около час-два. Лъскави са.

# 25
  • Мнения: 36 483
Благодаря за отговора, значи трябва да е изсъхнала от вчера.
Аз бях взела едно шише дамаров лак преди време и лакирам с четка.
Обаче тази препоръка да се чака 6 месеца, много ме изнервя!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 746
Здравейте 😊 Пиша като съвсем начинаещ не професионалист 😁 Извинявам се за смешният въпрос 😁
Тези платна грундирани ли са (предполагам не,но да попитам,че съм съвсем нова)

# 27
  • Мнения: 36 483
Би трябвало да е, щом е готово за ползване.
Сега ли продават 4 платна за 1,50лв, или е от предишна кампания (виждам, че е от Пепко)?
Какъв размер са?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 746
Би трябвало да е, щом е готово за ползване.
Сега ли продават 4 платна за 1,50лв, или е от предишна кампания (виждам, че е от Пепко)?
Какъв размер са?

20*20см.
Взех ги преди 2-3 дни от пепко София при Джъмбо плаза. На щанда имаше от е пакета (сега ме е яд,че не взех още един 😁).
В пепко Враца не съм ги виждала.

# 29
  • Мнения: 5 273
Грундирани са най-вероятно. Мисля че негрундирани вече могат да се намерят само по специалнизирани магазини и сайтове.

Общи условия

Активация на акаунт