Болнични и предстоящо Ин витро

  • 630
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 328
Здравейте имам питане На етап стимулация сме 6-ти ден.След няколко дни ми е пункцията.Работодателят ми знае това Днес обяче ми съобщи че ще ми сменя длъжнаста(новата ще е свързана с двигане на тежко и търчене) ,което мен не ме устройва имайки предвид положението ,в което съм.Каза ми,че имам ден да реша какво ще правя.Как стои въпросът какво ще мога да направя.Дали можа да взема някакъв болничен ?Проблем ли ще е ако по време на пункцията съм в болнични?

# 1
  • Мнения: 1 298
Можеш да вземеш болничен за пункцията, издава се от инвитро клиниката или те ще ти дадат документ с който да отидеш при личния лекар. След трансфера също ще трябва да си вземеш отпуска или болнични, защото няма да е хубаво да вдигаш тежко и да си на крак по цял ден. Според мен не е трябвало да казваш на работодателя си за инвитрото, вероятно нарочно ти сменя позицията.

# 2
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 249
PL.Ivanova след пункцията ще ти дадат болничен, след това ЛЛ може да ти даде талон за гинеколог и той да ти удължи болничния... моя иска непрекъснато да взимам болничен защото се водя високо рискова, но аз успявам с отпуска... а и моя работодател не прави проблем..

Общи условия

Активация на акаунт