Проблем с косата

  • 454
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 241
Здравейте, Мъж съм! 😉
Забелязах, че от известно време не ми расте коса, забелязвам изтъняване и нещо по конкретно ако хвана един кичур той се е накъсал в средата и не продължава да расте докрай, сякаш нещо го прекъсва и не може да израсте като дължина, получава се нещо като цъвтеж и спира дотам. По принцип имам бърз растеж и нося косата си къдрава, чуплива и много добре знам преди да посетя фризьор каква е и как седи преди това.
 Приятелката ми, ми взе някакви неща, но
реших и тук да пиша, може да е нещо моментно, и да отмине, може да е  в следствие на Ковид 01.2022, ще изследвам хормони тази седмица също. Не е генетично!
 Преди да посетя специалист за оценка на косата, ще пробвам някаква терапия.
 
 Сега ползвам един шампоан на бълг. марка Хербис за бърз растеж на косата на билкова основа със арника, коприва, масла, витамини и др. полезни съставки.
Спрял съм се и на други неща, една позната фризьорка препоръча ампули на друга българска фирма Ауриметрия, на нея и помогнали много след ковид и косата и се е възстановила,а е била доста увредена.
Прилагам снимки на някои продукти, на пазара има безброй такива, повечето са на една основа.
Ако някой е имал подобрен проблем, ще се радвам да сподели!
Благодаря, 😎

Последна редакция: вт, 20 сеп 2022, 22:08 от pavlin_76

# 1
  • София
  • Мнения: 35 143
Ако набора ти е 76 е нормално.
Каква дължина поддържаш?

# 2
  • Мнения: 241
Ако набора ти е 76 е нормално.
Каква дължина поддържаш?
Не е 76, а 88 набор съм
Дължина не мога да определя, за мъж средна дължина по мое мнение , колкото да се начупи и накъдри и назад зализана
Преди време съм носил и диадема когато бяха модерни сред футболистите, но примерно 6,7 см на кичур до 10 см отзад
Наистина, не мога да определя така.

# 3
  • Мнения: 3 416
Monoxidil е едиственото сериозно лекарство за коса според мен и доста хора.
Трябва да ти го предпише дерматолог. Отиди и попитай. Може да ти трябва едно изследване, да не е нещо друго като анемия.

Общи условия

Активация на акаунт