Пациенти на др Емре Тургут - тема 2

  • 44 594
  • 795
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 337
Ти пак можеш да направиш ПИД ако много държиш... Кога да очакваме положителен тест 😁

# 286
  • Мнения: 176
Ти пак можеш да направиш ПИД ако много държиш... Кога да очакваме положителен тест 😁
Хаха само да сваля кръвното и 3те излишни килограма и започвам пак. 😂 Вдигнах кръвно от Бусколизин инжекции 🤦🏻
За ПИДа ще хвърлям ези-тура…монетата ще има подобна сигурност като всичко друго около репродуктивното здраве. 🥴
Аз като краен рационалист съм като ‘пате в калчища’ в тази несигурност. 😂🤦🏻
Дерзайте, момичета, много сме 🥂
Положителен тест очакваме от другите първо…мен да не ме хване суеверието за другия път…само тва не ме беше хващало 😂

# 287
  • Мнения: 3
Здравейте,
Предстои ми пункция в понеделник в болница Джина мед, а на партньора Тесе и бих искала да получа повече информация от момичета, които борят и тежък мъжки фактор, до колко ембриолозите конкретно там са добри. Избрахме Д-р Тургут заедно с д-р Башар поради тази причина и в разговор с Хафизе разбрах, че Д-р Тургут работи с ембриолог с дълъг професионален опит, но болницата не ми се вижда да е с модерна база и започвам да се притеснявам…..Имам няколко опита вече в различни турски клиники, където считам, че са с доста по-модерна база.

# 288
  • Мнения: 176
Здравейте,
Предстои ми пункция в понеделник в болница Джина мед, а на партньора Тесе и бих искала да получа повече информация от момичета, които борят и тежък мъжки фактор, до колко ембриолозите конкретно там са добри. Избрахме Д-р Тургут заедно с д-р Башар поради тази причина и в разговор с Хафизе разбрах, че Д-р Тургут работи с ембриолог с дълъг професионален опит, но болницата не ми се вижда да е с модерна база и започвам да се притеснявам…..Имам няколко опита вече в различни турски клиники, където считам, че са с доста по-модерна база.
При др Емре има много двойки с много тежки мъжки фактор. Причината е работата му с проф Башар.
Ембриолозите са супер. Не се подвеждай по външния вид на болницата. Никой не свири на чело в коридора, както в Мемориал, но това не пречи да имат добри резултати.
Помисли и от гледна точка на др Емре и проф Башар - не биха избрали лоша ембриология, защото успехът им зависи в голяма степен от това.
Главният ембриолог е страшно отговорен професионалист и присъства лично на манипулациите.
Извличат максимума от предоставения материал.
Съдя по-скоро от опита на 2-3 други познати двойки, тъй като на нас ни беше първи опит и е трудно да се сравнява.
Успех! 🤞🍀

# 289
  • Мнения: 3
Anniey, благодаря за отговора! Сега прочетох и в стара тема, че болницата е една от първите в инвитро процедурите в Истанбул. Ние сме с високи ДНК фрагментация и всъщност Тесе-то ще бъде поради тази причина, като се надявам Д-р Башар да прецени на място нуждата от допълнителни техники /Микрочип и др. подобни/ за добър резултат.

# 290
  • Мнения: 417
Моята пункция заедно с Теса бяха в Джинамед. Не е нужно болницата да е лъскава и пет звездна за да е успешна. Ние останахме много доволни от отношението там, въпреки краткия престой след пункция се държаха с мен като с принцеса. Ембриологията е на много високо ниво. Имайте вяра, както спомена и Anniey, др. Тургут гони висока успеваемост, не е избрал просто някаква си
болница. Успех 🍀
Anniey, благодаря за отговора! Сега прочетох и в стара тема, че болницата е една от първите в инвитро процедурите в Истанбул. Ние сме с високи ДНК фрагментация и всъщност Тесе-то ще бъде поради тази причина, като се надявам Д-р Башар да прецени на място нуждата от допълнителни техники /Микрочип и др. подобни/ за добър резултат.

# 291
  • Мнения: 43
Главният ембриолог е Др. Дженк Йозджан преди това е работил дълги години в İstanbul Florence Nightingale. Миналата година се мести с целия си екип в Jinemed. Доколкото знам има специалност по предимплантационна диагностика. За др Емре е важно да работи с добри ембриолози реципрочно това му носи и успехите. Успех на всички!🍀 😊

# 292
  • Мнения: 6 058
Ние сме с високи ДНК фрагментация и всъщност Тесе-то ще бъде поради тази причина, като се надявам Д-р Башар да прецени на място нуждата от допълнителни техники /Микрочип и др. подобни/ за добър резултат.
Извинявам се, но колко % е фрагментациията при вас? Че и при нас е висока (46%) , но д-р Тургут каза, че за нас е подходящ микрочип. Иначе сме с добра подвижност и количество. Може и това да е причината за различните препоръки.

# 293
  • Мнения: 7
Здравейте, аз съм със хашимото и ИР, проследявали са ми овулацията и се видя че единия фоликул е овулирал, моя мъж е със морфология 2%,искаме да отидем на консултация при дрЕмре, но първо трябва да се свържем със преводачката да и пратя какви документи имаме и тя да ги покаже на доктора ли. Може ли контакти на преводачката и каква е цената на първата консултация. Благодаря ви предварително, успех на всички, съжалявам ако нещо не съм написала както трябва...

# 294
  • Мнения: 818
Във ФБ страничката им има кординатите - https://www.facebook.com/dremreturgut. Цената на консултацията миналата година беше 150 евро, като се приспада от инвитро пакета, в случай че решите да се спрете на него.

Здравейте, аз съм със хашимото и ИР, проследявали са ми овулацията и се видя че единия фоликул е овулирал, моя мъж е със морфология 2%,искаме да отидем на консултация при дрЕмре, но първо трябва да се свържем със преводачката да и пратя какви документи имаме и тя да ги покаже на доктора ли. Може ли контакти на преводачката и каква е цената на първата консултация. Благодаря ви предварително, успех на всички, съжалявам ако нещо не съм написала както трябва...

# 295
  • Мнения: 7
Благодаря

# 296
  • Мнения: 3
MyDream , нашата фрагментация е към 29%, но ключовото е възрастовия фактор при нас /47 год и 42 год/ и при ПИД диагностика досега само анормални ембриони имаме, но от коментарите с Д-р Башар оставам с впечатление, че високите ДНК фрагментации са преодолими.

# 297
  • Мнения: 6 058
Благодаря за информацията. Моят мъж е на 42. 2 месеца пи добавки, които ни дадоха при д-р Тургут (мисля че се казваха Felixon) и после продължи с добавките на д-р Стаменов. Дано има някакъв ефект. При следващ опит ще прилагаме каквото може за да селектираме сперматозоидите.

# 298
  • Мнения: 37
Здравейте, нова съм в темата. Искам да пожелая успех на всички, които са избрали да се доверят на тези прекрасни професионалисти! Бъдете сигурни и вярвайте, че ще успеете с тяхна помощ! Не се съмнявайте дори за миг, че сте в правилните ръце!

Преди 3 години др Тургут и неговият прекрасен екип сбъднаха от първия опит и нашата мечта след години лутане и неуспехи в България! Сега сме се запътили отново към любимия екип за второ чудо! Исках да ви попитам, тъй като не откривам такава скорошна информация, как се придвижвате до клиниката? Преди години беше най-удобно да се хване влак от София, след което по спомен имаше шътъл до някъде и от там лесно се стигаше до клиниката. Може ли да споделите вие какъв транспорт ползвате?

Благодаря предварително и желая успех на всички! ❤

# 299
  • Мнения: 286
Здравейте момичета,

Записвам се и аз,защото на 20 съм на първичен преглед🙏🏻😊

Всичко изчетох,но съм много притеснена,защото е нещо ново за нас.

Пожелавам ви успех!

Общи условия

Активация на акаунт