Пациенти на др Емре Тургут - тема 2

  • 44 201
  • 795
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 409
Bobby,колкото и нисък % да ви дават, ШАНС винаги има. Точно за това харесвам др Емре, дава реална оценка на ситуацията и не подвежда,както повечето доктори само и само да направите поредният опит,някои направо звездите от небето свалят. Пробвайте, наистина ви трябва само едно ембрионче,което да се превърне във вашето мечтано бебе. Не се отказвайте. Кураж и успех. Мечтите се сбъдват.  🙏🏼❤

# 46
  • Мнения: 6 027
Благодаря ви за куража, който ми давате. Hug Да, докторът беше искрен с мен. Не ме е подвел давайки ми напразни надежди. Все още обмислям нещата, защото отделно от ниския шанс я има и умората след 6 години и общо 18 пункции с пълна упойка /в БГ съм на спонтанен цикъл/. А си мисля, че едва ли и в Турция ще стане от раз. Надявам се след предстоящия ми разговор с моя доктор да взема окончателно решение. И дано е правилното. Blush
Да използвам този мой коментар да честитя двойната радост на Reni, която познавам лично и заедно тръгнахме преди години при един и същи доктор в борбата си за детенце. Reni, да са ви живи и здрави принцесите и обичани и закриляни от своята кака. Прегръдки! Heart

# 47
  • Мнения: 149
Благодаря ви за куража, който ми давате. Hug Да, докторът беше искрен с мен. Не ме е подвел давайки ми напразни надежди. Все още обмислям нещата, защото отделно от ниския шанс я има и умората след 6 години и общо 18 пункции с пълна упойка /в БГ съм на спонтанен цикъл/. А си мисля, че едва ли и в Турция ще стане от раз. Надявам се след предстоящия ми разговор с моя доктор да взема окончателно решение. И дано е правилното. Blush
Да използвам този мой коментар да честитя двойната радост на Reni, която познавам лично и заедно тръгнахме преди години при един и същи доктор в борбата си за детенце. Reni, да са ви живи и здрави принцесите и обичани и закриляни от своята кака. Прегръдки! Heart

Успех в каквото и да решиш! 🍀🍀🍀
Звучи ми, че си минала през доста повече неща в областта на IVF, през които аз самата не съм и не знам какво да ти кажа.
Успех и спокойствие ти желая! 🍀
Ще се радваме да споделиш позитивен развой на нещата скоро! 🙏
ПП На мен доста момичета ми казаха, че са им извадили по-голям брой от това, което се е виждало на прегледа (обикновено 2-3 повече). Единственото, което ми направи впечатление, е че при повечето бройката, която се е виждала е била над 10.

Последна редакция: нд, 16 окт 2022, 12:39 от Anniey

# 48
  • Мнения: 72
Привет момичета. Записвам се и във вашата темичка. На 3-ти сме на първичен преглед при д-р Тургут.  Ще се опитам да споделям подробно през какви стъпки минаваме. Пиша си с Хафизе по имейл. Много е любезна и отговаря бързо.

# 49
  • Мнения: 149
Maya cat: Хафизе е супер. В събота вечерта й писах за едно течение, че се притесних. Отговори ми за 2/3 минути…

Момичета, някоя от вас с опит от хистеро при доктора?
Още ли се прави в Мемориал?
Колко трае? Работоспособни ли сте на другия ден?
На цикъла след хистерото ли правихте ЗЕТ?
Ще се радвам да споделите опит.
Мерси предварително!

# 50
  • Мнения: 818
Моята хистероскопия беше Март месец, тази година, в Мемориал.

Както при всяка процедура до сега и този път нямах абсолютно никакъв дискомфорт. Упойката ме пусна супер бързо, нямах болки.. даже си тръгнахме на същия ден, веднага след като ме пуснаха от болницата. На другия ден си бях на работа 😎

Бях така и при пункциите, свежа като краставичка.. не знам какви анестезиолози имат и какви упойки слагат, но при мен лично всичко беше много добре 😊

# 51
  • Мнения: 149
Моята хистероскопия беше Март месец, тази година, в Мемориал.
Както при всяка процедура до сега и този път нямах абсолютно никакъв дискомфорт. Упойката ме пусна супер бързо, нямах болки.. даже си тръгнахме на същия ден, веднага след като ме пуснаха от болницата. На другия ден си бях на работа 😎

Бях така и при пункциите, свежа като краставичка.. не знам какви анестезиолози имат и какви упойки слагат, но при мен лично всичко беше много добре 😊

Благодаря!! На мен тва хистеро ми падна като гръм от ясно небе…😂 не знам как днес точно се видя, че е за хистеро. Притесних се, че пак трябва да го мисля как да отсъствам…
Супер…мерси много за инфото…
В Селена м/у другото също беше добре анестезиолога (беше за ЦС с упойка)…

# 52
  • Мнения: 7
Здравейте момичета предстой ми стимулация  , доволни ли сте Вие от болницата разбрах , че Др работи с друга болница ( ако съм разбрла правилно ) Как са стайте и всичко останало .

Благодаря момичета 🧡

# 53
  • Мнения: 215
Аз съм с пресно хистеро, на единия ден правих цветна снимка, убедих се че нищо общо с бг, тъкмо ме заболя и изпитах дискомфорт и приключи. На следващия хистеро в Мемориал следобед. Упойките им са страхотни, и аз се събуждам свежа, абе май се опитвам нещо да им благодаря, ама дали ми се разбира или фъфля, не съм мн сигурна 😂 Но в стаята вече съм 6. Дори си хванахме такси, метро и на нощния автобус и леко недоспала и аз на работа. Малко ме преболя чак на по следващия ден, поносимо е. Бъдете спокойни, хората са професионалисти и много мили. А за доктор Тургут и Хафизе нямат грешка.

Последна редакция: вт, 18 окт 2022, 06:45 от Nina Nikol

# 54
  • Мнения: 818
Забравих да допълня, че трансфера го направихме на следващия цикъл, след хистероскопията (т.е. Април) като добави и надраскване на лигавицата по време на хистероскопията за да подготви още по-добре средата за имплантация. Но е много индивидуално дали ще бъде на следващия цикъл, защото зависи и от хормони и как се развиват нещата при вас.

Моята хистероскопия беше Март месец, тази година, в Мемориал.
Както при всяка процедура до сега и този път нямах абсолютно никакъв дискомфорт. Упойката ме пусна супер бързо, нямах болки.. даже си тръгнахме на същия ден, веднага след като ме пуснаха от болницата. На другия ден си бях на работа 😎

Бях така и при пункциите, свежа като краставичка.. не знам какви анестезиолози имат и какви упойки слагат, но при мен лично всичко беше много добре 😊

Благодаря!! На мен тва хистеро ми падна като гръм от ясно небе…😂 не знам как днес точно се видя, че е за хистеро. Притесних се, че пак трябва да го мисля как да отсъствам…
Супер…мерси много за инфото…
В Селена м/у другото също беше добре анестезиолога (беше за ЦС с упойка)…

# 55
  • Мнения: 215
Аз го правих хистерото точно заради надраскването на лигавицата, на цикъла след хистерото се опитвам да направим трансфер, дано всичко е наред с хормоните наистина, че стартирах с два коренно различни резултата за прогестерон от две лаборатории, ще видим при тях в Турция като ида как ще е положението. И само да сме здрави. 🍀 Тез вируси много стрес ми вкарват 😟 То не е желателно сега и имунитета да засилвам.

# 56
  • Мнения: 818
Ще ви стискам много палчета на двете ви с ddd29 за успешни трансфери ❤🍀

Не знам какво се случва с другите мацки в групичката. Kotarana и Kremkaramel78 не са се включвали скоро време, надявам се и при вас всичко да е точно 🙏 Във ФБ страничката виждам много положителни резултатите и се надявам и вашите да са сред тях 😊

# 57
  • Мнения: 409
Аз също правих хистеро м.февруари с цел оглед и надраскване на лигавицата. И аз бях в Мемориал и понеже късно ме изписаха решихме да нощуваме в Истанбул, че даже и вечерна разходка направихме. Чувствах се страхотно.Чак ми стана странно,тъй като аз имам проблем навсякъде с упойките - много трудно се събуждам. Много се радвам,че раздвижихме темата. Хубаво е да споделяме опит и да се надъхваме ☺
Maya cat: Хафизе е супер. В събота вечерта й писах за едно течение, че се притесних. Отговори ми за 2/3 минути…

Момичета, някоя от вас с опит от хистеро при доктора?
Още ли се прави в Мемориал?
Колко трае? Работоспособни ли сте на другия ден?
На цикъла след хистерото ли правихте ЗЕТ?
Ще се радвам да споделите опит.
Мерси предварително!

# 58
  • Мнения: 149
Много благодаря за инфото, дами!
На мен някъв полип ми се видя сега…малко се притесних просто, че е още една процедура. Едно ‘яйце’ също изгубихме по пътя😂
Абе днес страшен ден направо. 😂😂😂
Дано утре е по-добре 😂🤦🏻
Здравейте момичета предстой ми стимулация  , доволни ли сте Вие от болницата разбрах , че Др работи с друга болница ( ако съм разбрла правилно ) Как са стайте и всичко останало .

Благодаря момичета 🧡

Bambii78: ти като започваш стимулация…то си е още в кабинета му само и така до пункция. За болницата за пункция и трансфер ще си кажа мнението в четвъртък.
Другите момичета казаха, че е ОК. То се лежи само няколко часа там, така че не е голяма драма за стаите. Отвън ми изглежда като нормална турска болница. Тя и Мемориал не е супер лукс, така че нещо подобно сигурно.

# 59
  • Мнения: 7
Много благодаря за инфото, дами!
На мен някъв полип ми се видя сега…малко се притесних просто, че е още една процедура. Едно ‘яйце’ също изгубихме по пътя😂
Абе днес страшен ден направо. 😂😂😂
Дано утре е по-добре 😂🤦🏻
Здравейте момичета предстой ми стимулация  , доволни ли сте Вие от болницата разбрах , че Др работи с друга болница ( ако съм разбрла правилно ) Как са стайте и всичко останало .

Благодаря момичета 🧡

Bambii78: ти като започваш стимулация…то си е още в кабинета му само и така до пункция. За болницата за пункция и трансфер ще си кажа мнението в четвъртък.
Другите момичета казаха, че е ОК. То се лежи само няколко часа там, така че не е голяма драма за стаите. Отвън ми изглежда като нормална турска болница. Тя и Мемориал не е супер лукс, така че нещо подобно сигурно.


как се казваше Болницата 😁 нещо с Ж мисля беше , ние ходихме до там да пуснем спермограма ..
Къде спите момичета аз гледам и някакви апартаменти - разбрах че за стимулацията се седи повече от 10 дни в зависимост … Между 1ви и 2ри преглед и ами период от 5 дни където можеш да се пребереш в Бг.
Аз има опит само в Бг в Селена и ми е много любопитно как се действа там 🧸 Успех и нека Бог е с теб ! 🙌

Общи условия

Активация на акаунт