Коледни подаръци 2022/2023

  • 74 790
  • 734
  •   1
Отговори
# 450
  • Някъде там
  • Мнения: 4 874
Здравейте!
Интересувам се някой от вас подарявал ли е Фермата - Алманах, хубав подарък ли е това Simple Smile
От много чудене какво да си избера, дали бижу или нещо друго, накрая реших да е нещо тематично(коледно) и нещо малко.
Най - вероятноще си избера коледен екип , всичко друго си го позволявам през годината Laughing

# 451
  • Мнения: 1 226
Търся идея за подарък на колежка много сме близки.Не обича сладко варианти за бонбони и шоколади отпада.Пада си практичен човек.

# 452
  • Мнения: 1 080
Алманах съм подарявала на дете и възрастен. Мисля, че е чудесен подарък.
За практичен приятел или колега - хубава чаша за кафе/чай, билет за концерт/театър, ваучер за подходящ магазин, пантофи, ръкавици. Аз тази година за приятелките ще заложа на хубав крем за ръце, балсам за устни и малък сувенир.

# 453
  • софия
  • Мнения: 25 781
Покрай намаленията съм готова със сериозните подаръци:
за дъщерята - уредба 8 в 1, 2 плочи, коледни пижами
за половина - парфюми, сет Адидас
за майка - крем за лице, пижама, кожено сабо
за племениците - ще им изпратим игри за нещо-си (половинът е отговорен)
за нас си - билети за 2 постановки
на мен си - Адидаски (да не остана без "изненада" под елхата, за всеки случай)

Дребни подаръчета за когото ще подаряваме:
- шоколадови бомбички за топъл шоколад
- чаени свещички с късмети
- гривна с живи цветя
- билети за театър

Благодаря за идеите, които и тази година много ми помогнаха Simple Smile
Декември ще има няколко хенд мейд базара и от там сигурно ще взема дребни красоти.

Последна редакция: вт, 29 ное 2022, 10:05 от zvаnchе

# 454
  • Мнения: 11 462
zvаnchе, какви са тези шоколадови бомбички за топъл шоколад?

# 455
  • Враца
  • Мнения: 2 333
Търся идея за подарък на колежка много сме близки.Не обича сладко варианти за бонбони и шоколади отпада.Пада си практичен човек.

Може да сглобите сама някакъв женски "релакс" пакет- масло за лице плюс ролка за масаж с естествен камък, няколко хубави, скъпи пакетчета чай (такива има в магазини Зоя), маска за коса... такива работи.

Още една идея- на госпожите в градината взех топки за елха, по един комплект чаени свещи с различни аромати и по една подправка за кафе, която много ми хареса- от Лидл, има я с различни аромати, 4 лева. Предполагам, че става за жени, които не ядат бонбони и шоколади. Аз обичам ароматно кафе и се изкефих, че има такива подправки.

Чудя се какво да купя за баща ми.
Да ми е жив и здрав, има си всичко. Техника, джаджи... Не ползва портфейли, иначе щеше да е удобно веднъж в годината да се купува нов Wink
Дайте идеи

# 456
  • София
  • Мнения: 888
Да споделя и аз какво приготвихме с добрия старец тази година:
- за него е дървена кутия за часовници и книгата на Тери Пратчет "Изкуството на Света на Диска"
от децата ще има и чорапки и от 3Д пъзелите на Еурека за сглобяване
- за тийнката има свещи Yankee candles + Body shop козметика
- за 11г куфарче с рисувателни принадлежности (същото ще получи и племенницата на 9г)
- за племенницата на 14г комплект за калиграфия
- за малката на 3г от Лидл дървена писта ферма + дървен комплект за закуска
- за свекърите- билети за концерт
- за майка ми- нещо практично за домакинството, още го мисля
- за кучето- някакво лакомство ще е
На най-близките приятелки 3бр. ще са ръчно направени гномчета от прежда или плетена играчка за елхата, ще добавя и популярните късметчета с красиви панделки и по някое чайче или пък домашни сладки....
Тези шоколадови бомбички и аз ще потърся, Звънче благодаря за идеята...

# 457
  • Мнения: 8 775
Аз все още не съм готова напълно с подаръците.

За мама и сестра ми поръчах комплекти Ритуалс, но искам да добавя и козметика и парфюм.

За баща ми - чанта през рамо и козметика;

За колежките - ще взема от Пепко или Кик, също в Хоумакс и Аико видях много хубави декорации.
 А може и от коледния базар нещо. Имам само три колежки, та мога да си позволя нещо до 10 лв.

За приятелка - както казах, коледната кутия с книга №2, която поръчвах и миналата година;

За мм - нищо, тъй като няма да е тук, като се върне ще му мисля, поне ще имам време да избера нещо хубаво, надявам се и на януарските намаления Grinning.

За бабите - мисля шалове и ръкавици.






# 458
  • софия
  • Мнения: 25 781
zvаnchе, какви са тези шоколадови бомбички за топъл шоколад?
Някой, мисля в тази тема, беше питал за тези на Бейлис. Разрових се и поръчах такива. Хареса ми, че имат повече вкусове. Тази седмица ще ги взема от превозвач.
Хубаво и приятно допълнение са за всеки. Кой не обича топъл шоколад на Коледа Simple Smile

# 459
  • Мнения: 199
Можете ли да препоръчате бюджетен дрон?

# 460
  • Мнения: 312
Здравейте! Издирвам пиано/синтезатор, да не е професионално, но и да не е съвсем детско. 12-годишната ми дъщеря вчера заяви, че иска такова за Коледа,а аз нищо не разбирам. Подаръците от нас вече са й купени, това ще е от баба й, затова бюджетът е 100лв.

# 461
  • софия
  • Мнения: 25 781
Сетих се, че съм купила и календар с ежедневни предизвикателства за НГ (слагам дребни подаръчета под елхата и тогава) за детето и за подарък на някоя нейна приятелка.
Пак предложение от темата 🙂

# 462
  • Мнения: 2 762
zvanche, с превозвач ли ги поръча?

 Направо се влюбих в тези бомбички, но никога не съм ползвала превозвач.

# 463
  • софия
  • Мнения: 25 781
zvanche, с превозвач ли ги поръча?

 Направо се влюбих в тези бомбички, но никога не съм ползвала превозвач.
Да, но аз съм хазартна личност и отдавна пазарувам така. Не се замислям много в рамките на разумното. Платила съм с ПП. Това ми дава относително спокойствие.
Сега си гледам профила. Поръчала съм на 17.11., на 19.11. са изпратени, на 21.11. са били при превозвач.

# 464
  • Мнения: 2 762
Пей Пал не съм ползвала от 10 год сигурно....
Кой превозвач ползваш?

Ох...от както пусна линка ги мисля и ще се прежаля утре..

Общи условия

Активация на акаунт