Коледни подаръци 2022/2023

  • 74 035
  • 734
  •   1
Отговори
# 465
  • софия
  • Мнения: 25 649
Пей Пал не съм ползвала от 10 год сигурно....
Кой превозвач ползваш?

Ох...от както пусна линка ги мисля и ще се прежаля утре..
Скрит текст:
GGBG
Има време да дойдат до Коледа. Дано са и вкусни.

# 466
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
Като се разрових, открих това
https://www.delicia.bg/cat/chocolate/hot-chocolate/
Звънче ще каже как излизат като цена спрямо бомбичките. Смятам да си поръчам като допълнение за подарък на колежките/ да им сложа по една клечка .

# 467
  • Мнения: 2 762
Тези блокчета с шоколад на клечка/ лъжичка ги има в Лидл в два или три варианта.

# 468
  • софия
  • Мнения: 25 649
Звънче е един от последните хора, които трябва да питаш за сравнение на цени 🙃 Бомбичките са под 3 паунда, доставката да е грубо 10 лв. за 10+ бройки. Това е 🙂
Обичам да подарявам неща, които наистина харесвам и бих се зарадвала и аз, ако получа. Съобразявам цената, но се старая и да я забравя 🙃

# 469
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
Личи си, че Лидл ми е далече Satisfied Къде да ги търся, simpatiuh4e?
Звънче, и аз, ако харесам нещо особено за любим човек, забравям за цената.

# 470
  • Мнения: 2 762
В секцията Делукс, на стелажите по средата. При коледните лакомства. Те са две в пакетче. Мисля, че имаше тъмен, млечен и бял шоколад, а тази година имаше и солен карамел.

# 471
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
Благодаря! Ще си допълня подаръците с твоя помощ!

# 472
  • Мнения: 1 969
И аз се зарибих по бомбичките на Звънче и сигурно ще поръчам от линка. Но никъде ли в България няма?

# 473
  • Мнения: 2 584
Намерих това, но дали сайтът е надежден, нямам идея: https://www.kikibroski.com/baileys-bomb-marshmelou-130gr-goresht-shokolad/

# 474
  • софия
  • Мнения: 25 649
Момичета, до края на седмицата се надявам да взема бомбичките от превозвач. Ако искате изчакайте да видя реално как са Simple Smile
Сайтът на барбалена на мен ми изглежда ок и цената е приемлива. Плаща се при получаване и риск няма.

# 475
  • Мнения: 1 078
Тук има също шоколадови бомбички
https://drekka.bg/products/milk-festive-crackers

# 476
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 407
Благодаря! Ще си допълня подаръците с твоя помощ!

Страшни подстрекателки сте Smile
Ще чакам да пишеш дали си ги открила в Лидл,  не ми е далеч, но.....на 2 месеца веднъж влизам, с брошурата в ръка и търся по цени, че ми е "тъмна Индия" от към подредби Rage Най-ужасния ми магазин у наше село, май другия не бил така, но ми е далеч.

# 477
  • Мнения: 8 772
Попадна ми това





Аз както си говорих, че няма да купувам подарък на мм, сега трябва ударно да измисля нещо до петък, защото той ми е опаковал вече своя, а аз не мога да стоя с празни ръце!!!!! Ахххх!!!!!! Persevere

# 478
  • София
  • Мнения: 23 036
Аз писах на тази жена, но още не ми е отговорила.

# 479
  • софия
  • Мнения: 25 649
Тук директно може да се поръчат.
Ако не бях купила и знаех за тези, щях да поръчам.

Общи условия

Активация на акаунт