За елхата

  • 2 864
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 148
Определено предпочитам естествена.
Но по ред причини ползваме изкуствена newsm03
и при нас е така

# 16
  • някъде
  • Мнения: 4 955
естествена, но ще се задоволя с изкуствена- има редица предимства Peace

# 17
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Естествената елха има невероятен аромат,но ние от няколко години сме с изкуствена.За да го има все пак аромата в стаята,аз откършвам 2-3 клончета от естествена елхичка или борче и ги слагам около кръстачката или може да се направи венче  Wink
Това все едно аз съм го писала.  Браво.

# 18
  • Мнения: 929
от 10 години сме с изкуствена. Харесват ми естественито ама ми е малко жал за тех като ги видя насечени и нахвърляни за продан.

# 19
  • Мнения: 1 612
Определено предпочитам естествена.
Но по ред причини ползваме изкуствена newsm03
И аз така.

# 20
  • Мнения: 2 407
Естествена, но сме със изкуствена.

# 21
  • Мнения: 7 723
Аз определено предпочитам изкуствена.
Естествената е красива само първия ден, докато мирише. След това се започва треперенето около нея, не можеш да кихнеш, без да изпада шепа иглички. А когато после ги изсмуквам от килима чак до Великден smile3511

От няколко години си имаме прекрасна изкуствена елха и в къщи атмосферата е спокойна. Whistling

Имаме на двора борче- и то е цялото в лампички #Crazy

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 15:12 от mylenka

# 22
  • Мнения: 2 220
Смятам тази година да купим изкуствена и имам един въпрос - вашите сгъват ли се по някакъв начин? Нямам място да я съхранявам цяла. Сори за глупавия въпрос, но наистина не съм наясно  Embarassed до сега винаги сме били с естествена елха.  Blush

# 23
  • Мнения: 2 922
Може два клона да са, но да са истински, да ми замирише на елха. Последните две години купуваме в саксия и после ги засаждаме.

# 24
  • Мнения: 7 723
Смятам тази година да купим изкуствена и имам един въпрос - вашите сгъват ли се по някакъв начин? Нямам място да я съхранявам цяла. Сори за глупавия въпрос, но наистина не съм наясно  Embarassed до сега винаги сме били с естествена елха.  Blush

Да, те се разглобяват, клоните им се свиват и я прибираш в кашона обратно Rolling Eyes

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
естествена, но ще се задоволя с изкуствена- има редица предимства Peace
Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 044
Предпочитам изкуствена-имам три размера WinkА иначе за мирис си слагам живи клонки вкъщи.Изкуствените са ми по-красиви,украсявам си ги винаги началото на декември и ги държа до след средата на януари.Естествените много ме дразнят като почнат да се ронят.
Смятам тази година да купим изкуствена и имам един въпрос - вашите сгъват ли се по някакъв начин? Нямам място да я съхранявам цяла. Сори за глупавия въпрос, но наистина не съм наясно  Embarassed до сега винаги сме били с естествена елха.  Blush
Сгъват се и се прибират в кашонче,не заемат кой знае колко място Peace

# 27
  • Мнения: 6 164
От няколко години сме с изкуствена и в началото не я възприемах, но се радвам, че поне не обираме иглички всеки ден от пода. Освен това можеш да си я държиш по-дълго - да я украсиш по-рано, не се скапва тук на парното. По-практична е. Май вече я предпочитам.

# 28
  • Мнения: 592
изкуствена Peace по ред причини....

# 29
  • Мнения: 3 500
Предпочитам естествена, но купувам изкуствена, защото направо ми е жал за тия изсечени дръвчета и честно казано ми е съвестно да ги държа в къщи, а също така и изкуствената си има някои удобства - не се налага да купуваш всяка година, не падат иглички, после не ми е мъчно да я изхвърля, щото не се налага - прибирам я за другата година. Wink

Общи условия

Активация на акаунт