Остатъка от тази седмица (до 10.12)

  • 2 076
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 379
Хехехех, страшни сте!
Аз почти бях забравила, че днес имам имен ден Blush Влизам тук да ви чета и гледам - вече поздравления съм получила Grinning Hug bouquet

Хрърковаткова, днес по българския православен календар празнуват Анна, Ана и производни Wink
Аз съм с едно Н.
Да кажа и аз, че аватарът ти е много надупен и сладък!!! Grinning

Честит имен ден и на другите Анита по форумските ширини  bouquet
Вчера хвърлих едно око на американската тема и там видях, че Tandoori също е Ани.
Обаче за други Ани под прикритие не се сещам Embarassed

Аз миналата седмица (т.е. тази седмица, ама тя почти свърши) хич не следих седмичната тема. Нещо нямах време за всички теми във форума... И какво стана - затри се тематааааа Laughing
Така и ще си остана недоразбрала какво ви се е случвало през тези 4 дни Hug

Карилиус, честит ти рожденник! Много любов ви желая - и на двамата, де Wink нищо, че е негов празник.

# 16
  • Мнения: 1 049
честит имен ден на Ани жива здрава и щастлива   bouquet  bouquet
kariluis, много да те радва твойта половинка и стига болести само здраве  Peace Peace
набабатихвърчилото, аз може да съм изтървала ама станали това, за което си мечтаеше преди време  Praynig Hug
Kalida, в Генуа на другия край на Италиата Peace Peace
Tali Dan,мерси за закуската страшна е  Blush Hug Peace

# 17
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Зайченце, ти в Генуа ли си? Страхотен град е. Бях там 2003, а и много добър мой приятел италианец живее там. Мечтая да се върна отново.

# 18
  • Мнения: 2 254
леле какво съвпадение.Току що бях до пощата да си взема едно колетче и на опашката зад мен една баба.Носи куп картички и ми разправя ,че е родом от Генуа,колко било красиво и т.н. хехе много яко Simple Smile
  Zai4enze за друго ми беше нужна поз.енергия тогава...та като се отвори дума  гответе палците за понеделник.здраво стискане трябва Praynig
 Честит имен ден на всички празнуващи!

# 19
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Честито на Пиколина, Tandoori  и останалите Анита и производни.
Честит рожденник,  kariluis!
Мда и аз не разбрала какво станало от 9 стр. нататък.
Мерси за хубавите думи за Ина, как сте я познали не знам.
Калида аз принос за вида на Ина на представлението нямам, всичко се прави там на място, от наети за целта хора. АЗ трябваше да я оставя в театъра 2 часа преди представлението.
Майка искам и аз при теб, то това си ми е мечтата де, ама не знам дали пак не съм объркала нещо.
Хвърчилце мн. хубав аватар, ама толкова ли е срамежливо туй джудже?
Мда и аз да помоля за едно дружно стискане на палци, за снаха ми де, участва в един конкурс в ТВ-то и ще е прекрасно ако спечели.

# 20
  • Мнения: 508
Честит имен ден на всички Ани-та:)-живи и здрави бъдете.Набабтихвърчилото пращам ти една рецепта,която обожавам.Майка ми правеше огромни количества,че бързо свъшваше.Адски лесна е и нито ползваш фурна,нито котлон.
Топченца:

1  кутия меки чаени бисквити
4  супени лъжици ром
2   чаени чаши прясно мляко
1  чаена чаша пудра захар
2  яйца/може и без тях ако искаш/
2  ванилии
1  супена лъжица какао /кафе
1  чаша счукани орехи
1  пакетче масло

Всичко това се смесва и се получава меко тесто,от което се оформят малки топченца.Могат да се овалят в настърган шоколад.Оставят се в хладилника вечерта и на следващата сутрин изчезват за отрицателно време Laughing.Да ви е сладко

# 21
  • Мнения: 11 314
Калида, аз съм здрава, ама гласа ми сдава багажа от време на време и аз се притеснявах дали не съм направила вече възли. Просто не мога да вземам горните тонове, както преди и се чудех защо. Причината била моите по-чувствителни реакции спрямо децата придружени с резки викове и тн (понякога съм като фелдфебел в казарма  hahaha).
А преди концерта искам да се оправя, че да не се излагам ooooh!
Та затова.

# 22
  • Мнения: 1 049
леле какво съвпадение.Току що бях до пощата да си взема едно колетче и на опашката зад мен една баба.Носи куп картички и ми разправя ,че е родом от Генуа,колко било красиво и т.н. хехе много яко Simple Smile
  Zai4enze за друго ми беше нужна поз.енергия тогава...та като се отвори дума  гответе палците за понеделник.здраво стискане трябва Praynig
 
аз съм в Триест тук са общо взето като австрийците  Peace Генуа ходих една година при мъжо кат седя там 6 месеца, мен ми омръзна награбих Крис и ходих да го видя Peace Peace имат страхотен аквариум  Peace Peace
добре ще стискаме палци понеделник  Peace Peace

# 23
  • Мнения: 7 914
Честит Имен Ден на всички празнуващи и по- специално на piccolina

kariluis, Честит ти Рожденик, да ти е здрав и многоооооо послушен! Hug Hug Hug

arliin, добре дошла в седмичната тема   bouquet Страхотна рецептичка си ни пуснала... Hug Hug Hug

набабатихвърчилото стискам ти специално палци за понеделник  Hug

# 24
  • Мнения: 7 914
kariluis, честит ти нов страхотен сладурски коледен аватар  ! Heart Eyes Да го  Hug Hug Hug Hug от мен сладуранина  Hug

# 25
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет,
Честито на Анитата, аз днес суматия ти смс поздрави пуснах , че само Анита познавам и много си ги обичам.
balonikariluis-че много здраве и късмет на рожденика ти, Hug прекрасна почерка ...  baloni

Иначе днес търсих млети на едро орехи, миналата седмица ги видях сега нямаше..нещо съм се наострила за Ореховките ти Нана.
Купих обаче един куп неща и от утре почвам сладките, или поне тези който съм намислила да пробвам тази година.  chef
Калида вие ще правите ли нещо по-специално за Коледа, сладки или пуйка? Blush

Лека вечер момичета,
и нагушете всички мъничета..
от мен Hug Hug

# 26
  • Мнения: 6 390
Честит имен ден на всички Анита!
Да сте живи и здрави и много щастливи!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Карлиус
да ти е жив и здрав, и много да те слуша и обича твоето ЛС Wink Grinning


Много хубави аватари виждам и аз днес  Wink Party - страхотни са дечурлигата  Heart Eyes Hug

arliin,
много мерси за рецептата, аз много обичам непечени сладки  Blush
а тези яйца иначе сурови ли се слагат  newsm78 - май по добре без тях Blush

# 27
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
айде и а3 да се 3апиша, докато не е станало кьсно Crazy

Честит имен ден на Анитата ни и всички, които пра3нуват днес
  bouquet  bouquet  bouquet

Елииииииии, ти пак ли скри пилето hahaha Joy

# 28
  • Мнения: 2 379
Мерси много за поздравите Heart Eyes Hug

Влизам специално, за да ви кажа, че тази вечер в нашата тема писа Владииии (Amymommy)...
и с Теодор още са си на едно Mr. Green
Голям майтап с тия двамата!!!
Уж контракции от 1 месец вече, положението нетърпимо, аха-аха и... Пък каква стана тя?!
Вече взе да преносва Crazy
Айде, стискайте палците още Wink

# 29
  • Мнения: 6 390
Ах тази Влади  Mr. Green
Затова пък на едни много близки приятели бебето им се роди днес сутринта - една седмица по-рано Wink Grinning всичко сравнително бързо се развило  Wink
Много съм доволна за малката Изабела  Wink Grinning

Общи условия

Активация на акаунт