Изпитани сайтове за парфюми - октомври 2022

  • 100 837
  • 961
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 928
Нотино. Поръчах 3 комплекта за подаръчета. Освен това кода за козметика важи и за Chanel.





# 61
  • Мнения: 8 470
Нещо с тия рефили се опитват май да ни накарат да си променим навиците. Всеки втори бранд продава вече рефили. Ако искаш по-изгодно, рефил. То няма лошо, но това означава да купуваш само едни и същи и да си ги пълниш, или пък да купуваш шишета от Рефан и да пълниш от рефила. Сори за спама. Нещо не ми допада тази тенденция, да видим.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 422
Новата тоалетна вода L’interdit на приятна цена.

https://www.notino.bg/givenchy/linterdit-toaletna-voda-za-zheni/p-16141086/

# 63
  • Мнения: 473
Ако някой изпусне Опиума в Нотино, в Мейкъп от една седмица е на тази цена.Имат и новото Либре.



И аз имам проблем с Елинор от месец и нещо.През телефона при опит за код забива и няма поръчване... Simple Smile
Не че ми е особено тъжно, напоследък с тия постни промоции навсякъде , кодове , доставки по 6-8 лв , пазарувам основно от Мейкъп, Нотино при изгодни условия или ако продукта го има само при тях, и Дъглас понякога.

# 64
  • Мнения: 547
Благодаря за новата тема Heart
За почитателите на La vie est belle в https://makeup.bg/product/33333/

Преди 2 седмици 30 мл. беше на цена 75 лв.Бяха ми пратили код за -5 лв. и го взех на 70 лв.Тъй като го наблюдавах цената от 75 стигаше 95 и обратно.Сигурно пак ще падне

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 422
В Елинор само код welcome ми хваща. Имам мерак на един парфюм, над 100 лева е, но нищо от таблицата не хваща. Какъв е проблемът? Задължително ли е да добавя втори продукт, за да стане?

# 66
  • Мнения: 256
Сигурно въпросът ми е много глупав, но все пак да попитам:
Някой пазарувал ли е от немската версия на сайта на www.guerlain.com/de, с доставка до адрес на превозвач в Германия?

# 67
  • Мнения: 547
В Елинор само код welcome ми хваща. Имам мерак на един парфюм, над 100 лева е, но нищо от таблицата не хваща. Какъв е проблемът? Задължително ли е да добавя втори продукт, за да стане?
Да,кода е за 2 продукта.Сложете някой душ гел за 2-3 лева

# 68
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 223
При мен никой от трите линка на perfumesclub не се отваря, директно се изключват. Ама никак, и през търсачка пробвах. Само аз ли съм с този проблем?

В Елинор само код welcome ми хваща... но нищо от таблицата не хваща. Какъв е проблемът? Задължително ли е да добавя втори продукт, за да стане?
За кода "summer" е посочено в таблицата, че е за два продукта.
Сега пробвах с mid15 и june, също сработват за два продукта (ще го отразя в таблицата, макар че никой вече не чете там). Добавих някакъв гланц за 3 лв.

Последна редакция: нд, 02 окт 2022, 22:17 от Радика

# 69
  • Враца
  • Мнения: 2 715
Аааа, от както ме научихте, аз си чета там Wink

# 70
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 223
Аааа, от както ме научихте, аз си чета там Wink
Абе ти си моята гордост Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 4 479
При мен никой от трите линка на perfumesclub не се отваря, директно се изключват. Ама никак, и през търсачка пробвах. Само аз ли съм с този проблем?
Отварят се без проблем при мен. През Хром - испанска, немска и френска версия пробвах.

# 72
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 223
Отварят се без проблем при мен. През Хром - испанска, немска и френска версия пробвах.
С Хром съм. Чистих кеш, от друго устройство влизах, ми не става. Ще го пробвам утре пак.

# 73
  • Мнения: 642
А може би проблемът е като с моя мейкъп. С месеци не работеше и една актуализация на браузъра го оправи Simple Smile.

# 74
  • Мнения: 21
Здравейте!

Някой има ли информация дали notino или makeup някога пускат PDM Delina на намаление?

Общи условия

Активация на акаунт