Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 80 504
  • 2 463
  •   2
Отговори
# 2 280
  • Пловдив
  • Мнения: 40 893
Добро!
Ква е тая бира? Grinning а кафе...?


Стягам термоса и аз и потегляме след малко на разходка Simple Smile
Весел ден!

# 2 281
  • Мнения: 7 947
Добро и от мен!
Днес ще е Денят на голямото плющене. Joy
Чак се чудя, да мисля ли вечеря, или нЕма сми. Rolling Eyes

Но- първо ИКЕА ни зове. Confused

# 2 282
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 249
аз още не съм закусила, тя кафе  предлага Simple Smile Simple Smile Simple Smile
имаше един виц, циганин се кара на жена си "пари за пиене няма тя хляб тръгнала да купува!"

преместихте ли вече часовниците? че моят нещо се ослушва, а уж му е включено автоматично преминаване в зимно време.

# 2 283
  • Пловдив
  • Мнения: 40 893
Утре заран са часовниците.

# 2 284
  • София
  • Мнения: 10 398
Благодаря на всички за пожеланията! Много сте мили. Стоплихте ме.

Добро утру с половин око. Вчера се напразнувахме едно хубаво, та само аз съм станала в момента.  Почнали сме от ония ден с гости, вчера, предстоят днес още и в неделя Гранде купонЕ. Бетер тъмнозелените братя сме.

По диагонала нещо за Уиш и банан прочетох? Това пък сега защо?

# 2 285
  • Мнения: 2 170
Сирос, няма по-долно котенце от Кили, ама и кухнята ти е Heart Eyes ! Ще искам едно рамо и идеи  като разбутам моята.
Мързелотче, със сигурност си изнервена, ама и на малката Мързелотка не й е лесно, дай  й малко време да посвикне, съчувствам и на двете ви.
Добриня бе, аз нямам сктупули за спорт по всяко време на денонощието, ама тая бира, чак на мен ми идва в повече в този час Stuck Out Tongue Winking Eye Не съм яла сладко от портокалови корички, някой да ми изпрати!
На Мистичето пожелавам приятна разходка. Аа си пия кафенце в леглото и се размазвам от кеф, че е събота, а не съм в каторгата.

# 2 286
  • Мнения: 7 947
Утре заран са часовниците.

То на Добрето нали днес му е неделя. Grinning
Въй, добре ме подсетихте, бях забравИла.

Добри, аз ужасно обичам сладко/ мармалад/ пелте и въобще каквото се сетиш от цитрусови неща. ЗавидВам ви.

# 2 287
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 249
що бе завиждаш, тили?
4 портокала две чаши захар и си готова Simple Smile само не го пробвай веднага, а на другата сутрин.

# 2 288
  • Мнения: 7 363
Добрутру.
Успах се днес. Не знам кога съм заспала, но станах преди малко. Пия кафе и си топя бисквиДи, като пенсионерка.
Хладничко сутринта, но пък от сега има (някакво) слънце.

Сиросче, направили сте кухнята в тон с Кили, много добре излежда. И Кили и той Simple Smile
Мисте, да покажеш после къде сте се разхождали. Идеи да трупам, нали.
Уинд, весело да си изкара тийна и да се прибере доволен. Много е хубаво да има такива учители.

Пфу, бях забравила за часовниците.
ДобрЕ, верно ли вече ги врътнахте?

# 2 289
  • Мнения: 12 114
Карамел, аз рамо ще дам, ама ти не приключи ли с Бейрут?

Бърди, 😘

# 2 290
  • Мнения: 2 170
Не сме, Сиросче, тия Авгиеви обори не се оправят лесно. Всичко става толкова бавно, щото отсреща винаги има мега лъжливи и несериозни "профита". Трети месец чакаме едни декоративни  греди, без тях не можем да продължим... А кухнята не я бутнах миналата година, понеже се нуждаехме поне от една стая да се подслоним. А после все не стигахме до нея.  Мрънках много тогава, аз и мама спяхме там, а Недовършените се спасяваха по хотели и каторги.
И това ще мине, ОММММ...
ПП За времето - ако сте си мечтали да го върнете назад, сега е момента. А на мен, часът който "губим" ми беше определен за спорт тая година. Другия спорт, нали Joy

# 2 291
  • Мнения: 6 536
Снощи младите ходиха сами на концерт с колата на час и половина от тук. Много са се забавлявали, но докато не се приберат аз не мигнах, а после спах ужасно зле с някакви кошмарни сънища и сега съм като парцал. Днес ще го дам лежерно и освен организиране на бандата за леко хигиенизиране и седмичен пазар, друго няма да правя.

# 2 292
  • София
  • Мнения: 2 121
Морген! От мен гофретки, докато все още има за снимка. 😀

# 2 293
  • тук и там
  • Мнения: 11 686
Добро утро! И аз чак сега се излюпвам. Барбекю ще правим днес .Зазимихме това на дърва, за това на електрическото ще печем. Тук е над 20 градуса. До сега не се е случвало-та се радваме на циганското лято.Ей така да е цялата есен,няма да се оплаквам .Хубав уикенд на всички!

# 2 294
  • София
  • Мнения: 9 706
Здравейте!

МММ, Родива, чудни! Точно такава форма на гофретите исках и аз, но когато купувах гофретника , намерих промоция на такъв с квадратна форма + сменящи се плочи с опция за печене на сандвичи и мръвки. И взех него, но не мога да спра да се дразня от квадратните гофрети. 😆

Изпуснала съм снимката на Кили, и то два пъти! От това се оплаквам днес.

Общи условия

Активация на акаунт