Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... октомври

  • 79 311
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 2 415
  • Мнения: 18 497
Честита да е Синеочка! Да е здрава и все така прекрасна!

Аз пък смених стила на обувките и зарязах любимите стилето за обли със средно висок ток, бабешки накратко. Ама тук вече не съм от колата в офиса и под бюрото не ме чакат чифт балеринки, като ми отекат следобед краката.

Много харесвам челси и имам 2 чифта, които нося веднъж годишно, защото не се харесвам с тях. Супер странно ми седят и с панталон, и с дънки, и с пола. Изобщо с всякакви боти много трудно се възприемам.

# 2 416
  • Мнения: 660
Сиси, вади влажните чаршафи, щом е  39, 5 . Накисваш в хладка вода, изстискваш много добре, и обвиваш, а отгоре леко одеалце.  Душица златна, тя и всички болни дечица, бързо да им  минава !

# 2 417
  • София
  • Мнения: 2 048
Ени, честита да ти е прекрасната синеочка! С лекота да покорява и постига мечтите си! 🌷🍀
Аз в събота си купих ей тези. И аз съм кинта и шейсет. 😀
Скрит текст:
И нашето най-малко вкъщи пак болно с хрема и отит…Аман вече.

# 2 418
  • Мнения: 10 896
Честита да е Синеочка, здрава и щастлива.

Всички болни да се оправят.

Ренко, вие как сте?

# 2 419
  • Мнения: 5 715
Уайт, педиатъра ни е страшно против този метод с чаршафите. Лесно я смъква температурата с алгофрен,не е голяма драма,ей я ,вече се грижи за куклите 😂

За ботите - ей това ще пусна в скрит текст ,че вече досаждам,ама ми станаха любими за нула време
Скрит текст:
Това за Панди! Ей така искам да те видя!

Ето за другите дами

# 2 420
  • Мнения: 7 787
Честит празник, Ени! Прекрасната Синеочка да расте щастлива и с късмет!!! Heart

Може ли след всеки разговор с баща ми да се чувствам физически и психически изстискана? Няма второ такова мрънкало, ня- ма! Целият свят му е длъжен и му е крив, че е топ- киселяк! Такъв хубав ден е днес, а ми иде да ревна!

# 2 421
  • Мнения: 660
Сиси , щом  се повлиява от лекарства, още по - добре. При нас не минаваше от никакъв медикамент, само от влажното обтриване, а  понякога и то не вършеше работа, та с Урбазон. Майка ми е педиатър.

# 2 422
  • Мнения: 6 304
Биваме,Ули,особено в сравнение с болните тук дечица 🤕.А сме всички вкъщи,и Шефа не спира с глупостите.Поне Скъпия следобед ще развозва баткото,че брекетите ще му слагат.

# 2 423
  • София
  • Мнения: 9 562
Ени, да ти е здрава и щастлива прелестната Синеочка! Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover Balloon Gift

Сис, както клонях към кубинки, след твоите снимки смених посоката. Ще видя накрая какво и дали ще харесам да купя, че съм претенция.

# 2 424
  • Пловдив
  • Мнения: 40 802
Ени,


Да ви е честита Синеочка! Да е здрава и усмихната! Kissing Heart

Моите боти додоха...заспаха ми...Много се двуомях баш за такива дет Сис показа, ама за панталон ми се сториха груби и тъй...
Сиско, ся ми намери такива рокли с дължина до коляното Wink че все са къси-къси, дет не е ок за моя по-широк ханш...

# 2 425
  • Мнения: 6 461
Красавица е Синеочка! Здрава и щастлива да е!
При странно високи температури проверявайте за ковид, настоящия подвариант се кара често с много висока Т за 24 до 36 часа и главоболие. Или с продължителна субфебрилна и адска умора, пак с главоболие.

# 2 426
  • София
  • Мнения: 13 751
Ени,, да ви е жива и здрава красавицата. Много щастие и безгрижно детство и пожелавам.
Сисун, да се оправя бързо Беболина.

# 2 427
  • Мнения: 5 715
Взех тест да й направя,но мисля че е рано още. Ковид беше първото , което ми хрумна!
Мисти ето ти рокля за всеки ден със средна дължина,без да е бабешка https://www.zara.com/bg/bg/%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D1%8F-%D1%81 … 084662&v2=2113476
Челситата и с панталон са супер.
Скрит текст:


Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 13:34 от Sissy

# 2 428
  • София
  • Мнения: 10 337
Оф, дано минава бързо, каквото и да е. Много е гадно болничко дете.

Обожавам челси боти, имам два чифта, обмислям още поне един. Много са ми удобни.

ММ е купил отвратително вкусни меки бонбони на Рошен. Гузно гледам четири целофанчета и обмислям дали да не изям пети бонбон.

# 2 429
  • тук и там
  • Мнения: 11 556
Никога не съм имала челси боти. Харесват ми като ги видя на друг,но не са за мен. Аз стъпвам накриво, майка ми е така, та общо взето имаме особена походка-за това и ми трябва нещо което обхваща стабилно глезена, и да е с цип задължително .Малко обувки и боти имам. Гледам да са удобни за моят крак -това ми е най-важното, но рядко намирам.  За това дебна на Еко, Скечърс, Габор и Хъш пъпис  ако има нещо намалено.
До сега чистих едни бутчета(горна част). С пинсета пробвах, с нож стъргах, с ръце дърпах..Как може такива космати да ги продават?! Идваше ми накрая да сваля един бръснач от банята и да ги избръсна..

Общи условия

Активация на акаунт