Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 127 - октомври 2022)

  • 96 416
  • 1 595
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 527
Не съм печелила нищо от много време.
Кауфланд нямам наблизо.
Участвам в Савекс, Сушард и никъде другаде.
Има ли печелили от Фибела?

# 31
  • Мнения: 1 076
(За гр.Пловдив) Днес минах през магазин Лекси на бул.Марица.Има плакат за камиончето на Милка,но не обърнах много внимание  на 5.10 или на 07.10 ще е при тях.Ако някой е видял точната дата да я напише,за да не заблуждавам хората в групата.
Редактирам се:
https://www.milka.bg/novini/bus-tour
Има го в сайта турнето по магазини.Днес са в Ямбол!

Последна редакция: сб, 01 окт 2022, 16:02 от Alize1234

# 32
  • Мнения: 1 984
Успешен и слънчев октомври на всички! Flowers Herb

Игра на Лили и Сайъс:
https://henkelbeauty-promo.bg/#

Станимир, играта на Кауфланд и Нескуик е изтекла.

# 33
  • Сливен
  • Мнения: 4 252
Здравейте и честит нов месец от мен. Вчера си взех наградата от Инстаграм.

# 34
  • Мнения: 222
Не съм печелила нищо от много време.
Кауфланд нямам наблизо.
Участвам в Савекс, Сушард и никъде другаде.
Има ли печелили от Фибела?
     Два ваучера за Fashion Days

# 35
  • Мнения: 1 946
Цвети С, с колко кода участвахте?

# 36
  • у нас
  • Мнения: 5 741
Alize1234, не мога да видя списъка по градове/магазини. Къде по-точно е? Или снимка на списъка, моля.

# 37
  • Мнения: 1 946
И аз не виждам списък. Мисля, че трябва да се следи бусчето на картата. В момента е в Ямбол. Следващата дестинация явно е Пловдив. Запазих си сайта в отметки и ще пиша като има раздвижване.

Редактирам се да не подведа някого - вече е в Сливен.

Последна редакция: сб, 01 окт 2022, 18:39 от Yo_Ana19

# 38
  • Мнения: 1 052
И аз приключвам със Савекс, и без това не ми харесва прахът. Ще участвам веднъж с либрес и веднъж в персил.
И  в Кауфланд ще се включим, защото пазаруваме 2 пъти месечно за по 100 - 200 лв. Дали ще е нужно да раеазделям покупките на отделни бележки по 30 лв или автоматично участваме с 5 участия за сметка от 150 лв примерно

# 39
  • Мнения: 1 076
И аз не намерих списък,но сега буса е в Сливен.Утре ще е в Сливен според мен.От 10:00 до 14:00 мисля,че работят.Не е направено както трябва,да бяха пуснали един списък!По пътя на логиката 3-ти Нова Загора, 4-ти Стара Загора и ако съм видяла правилно 5-ти Пловдив,6-ти пак ще е Пловдив и 7-ми Пловдив  (беше публикувано преди няколко дни) Не знам дали ще е така,просто си мисля …..
А пък може след Сливен да е два дена в Стара Загора и после в Пловдив…….Трябва да се следи явно.

Последна редакция: сб, 01 окт 2022, 17:43 от Alize1234

# 40
  • Мнения: 1 356
Пристигна ми колелото от Персил. Нямам нищо друго късметлийски 😊

# 41
  • София
  • Мнения: 3 108
Привеет. Някой, който скоро е купувал Савекс, може ли да ми каже от къде да купя за под 10 лв. В момента на промоция? 😊

# 42
  • Мнения: 1 946
И  в Кауфланд ще се включим, защото пазаруваме 2 пъти месечно за по 100 - 200 лв. Дали ще е нужно да раеазделям покупките на отделни бележки по 30 лв или автоматично участваме с 5 участия за сметка от 150 лв примерно
При покупка от 30 лв. и повече., клиентът получава 1 шанс за участие в играта. Клиентът не получава повече от един шанс за участие в рамките на една покупка, без значение на каква сума възлиза тя.

Ще трябва да разделяте на отделни бележки.

# 43
  • Мнения: 1 055
Може ли линк към правилата на кауфландската игра, защото не я намирам. Рових в сайта на Кауфланд, в приложението също, но не намерих къде може да са правилата.

# 44
  • Мнения: 222
Цвети С, с колко кода участвахте?
  Много, не съм ги броила, но мъжа ми всеки ден пие фибела. Настроила съм се и за плейстейшъна 😀

Общи условия

Активация на акаунт