Мами в Италия - част 32 и половина :-)))

  • 14 534
  • 289
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 6 810
Честит рожден ден на Маркрит!

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 13:13 от Klemy

# 106
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
           Сончееееее,къде сииииииииии? newsm78

# 107
  • Мнения: 3 425
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet МНОГО ЛЮБОВ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ   bouquet

 

Деси,чудна украса ...брави  Flutter

Снощи писах един постинг  и уж ми се появи синьото прозорче след това,но гледам го няма  newsm78

Ани,как си днес?Бях писала да споделиш,че да ти е по-леко!

Дани,не знам път!Кога се прибирате?

Денис, чудна е малката принцеса  Flutter

Изумяваме факта,че я връщат за Н-път Влади...странно е,но зависи си от доктор и болница,но тва нейното направо ме шашка!Дано скоро се свърши....аз не знам и какво толкова я мъчат за нормално раждане...аз след 26 часа подобни контаркции бях сфатта направо и не знам колко щях да съм ефективна за нормално раждане  #Crazy
Стискам много палци!!!

Ей ся ще дойда!


# 108
  • Мнения: 5 462
Благодаря Ви момичета за пожеланията !!!
Кала цветето е просто невероятно ...нямам думи !!!

# 109
  • Мнения: 2 959
Момичета, съжалявам за нахлуването ми в Вашата темичка, но просто държа да честитя РД на Вашата дружка!

Маркрит,
Честит Рожден Ден, чаровна Варненке!



С пожелания за здраве, много късмет, и дано усмивките са много много повече от сълзите!

# 110
  • Мнения: 5 462
Благодаря и на теб Калида !!!
Чак не мога да повярвам от къде отгатнахте че това са ми любимите цветя момини сълзи и рози ??? newsm78 Wink
Пожелавам Ви от ЗДРАВЕ  и КЪСМЕТ  да не се отървете !!!
  bouquet

# 111
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ако ще е за тирамису, то и без маскарпоне става.
Aaa, Клеми, недей така! Ти не чети какви ги пишат по готварския форум Naughty
Аз там съм чела и рецепта за ньоки с макарони вместо ньоки!!! Crazy


аз да се присъединя веднага. тирамису без маскарпоне сигурно може, но няма да се казва тирамису а някакъв друг  сладкиШ. newsm78

4естито на рождени4ките...виждам едната по4ерпи ве4е, а другата?  Thinking
Или е реШила 4е като е на патерица не върви? Laughing

за Влади ве4е нямам думи, дано да се реШи този момък, ако така Ще кара един ден и гаджетата да го 4акат...  Rolling Eyes Joy

Eli_cz,
голямата я излъгах навремето да го остави на дядо Мраз в размяна с подаръците, но с малката ми няма такава тенденция. На 3 години Ще стане януари, дет спи с него, как да е, ама като и е криво по какъвто и да било повод, тя си е с него Rolling Eyes
Май Ще трябват реШителни мерки  newsm78
 

# 112
  • Мнения: 708
здравейте,
ето ме пак за малко.
Отново изкарахаме ко6марна но6т.беба се събуди в 1.00 и до 5.00 не млъкна.Не знам и аз колики ли са какво ли.Днес цял ден я държа на светната лампа белким разбере,4е е ден  Shocked ама тя пак си спи блаженно и трупа сили за дове4ера.
Само да кажа,4е от болницата се върнах само 5 кг по_малко и бях леко притеснена как може бебе 3,500,а само 5 кг свалени.
За 2 седмици безсъние оба4е свалих о6те 7 кг и сега ми остават само 2 кг.Това моето бебе ме стопява просто.То вярно,4е и време за ядене нямам  ooooh!
Да ви се похваля,4е днес ни падна пъпа.Много се зарадвахме с баба и дори си поплакахме  Embarassed

Ина4е ве4е минахме изцяло на сухо мляко,просто моето свър6ва,едва успях да изцедя 80 грма за дове4ера.Първона4ално се обвинявах дали пък не съм била достатъ4но настоятелна,оба4е сега осъзнава,4е направих вси4ко по силите си.Кърмех по 3 4аса,зърната ми се разраниха и накрая като я притеглим изяла само 30 грама и се къса от рев,4е е гладна.просто си е мързеливо бебе и това е си е,от биберон су4е като невидяла,оба4е цица види ли и по4ва да си блъска главата,да реве и накрая ни6то.
Така 4е кво да се обвинявам,дори аку5ерката дето ми идва в къ6ти е вдигнала ръце от нея..... #Crazy


Айде толкоз от мен.Абе с Влади какво става,тоя  Теодор голям мързел и той,айде да излиза,4е е много изнвервя6то това 4акане.Влади успех мили4ка,стискам здраво палци.

Деска (Денис4о) мерси за инфото за млякото.Моята от в4ера е на 120 грама Хумана и си ги папа без проблеми.Я6тно ми е детето и това е....хем я6тно хем мързеливо  newsm78


Много цунки на вси4ки.Ето ви новите снимки на моето магаре  Mr. Green

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1700744
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1692674
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1692670
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1700745

# 113
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
        Бимба,това дете ще е с характер май....
         Един съвет-когато спи,лягай да спиш и ти.Тя,работата никога не свършва,пък ако трябва я вършете вечер,като плаче,така и так не спите....Пък и бабата в един момент може би ще си тръгне и ще се наложи да се справиш сама.Нагласи си твоя режим сега по нейният,а  после нещата постепенно ще улегнат....

# 114
  • Мнения: 3 425
Бимба,много кофти...аз не знам как да ти помогна...аз само 1-2 нощи издържах да го разнасям цяла нощ...взех го при мен и така реших проблема с безсънните нощи и цица при всяко отваряне на устата!Защо ти идва акушерка?

За тия дет си водят записки...да се поясним,че след като се роди по какъвто и да е начин след това има едно пръцкане(въздух) и сякаш се изпускаш кат балон ...при някои е по-малко изпускането,а при други повече ахахахаахах много е сладко усещането,щот усещаш,че нещо се движи в корема,но не е бебето,а толкова се привиква,че е странно как така не е бебето  Joy

Лека вечер;)

# 115
  • Мнения: 1 545
Честит рожден ден на рожденничките! Много щастие и сбъднати мечти!
 newsm67
(съжалявам, много зле съм с картинките, но си представете един огромен букет)
Благодаря за похвалите за моята украса  Heart Eyes. Още не съм украсила горния етаж, ама и това ще стане.
Влади, горката! Не е честно такова мъчение!
Лени, не каза как е станала лещата?

# 116
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Току Що говорих с Влади.Пак ги връЩат обратно в къЩи. Тя горката е на ръба на от4аянието... Казах и направо да направят кръгом към друга болница и да пробват там дано я приемат и да предизвикат най_после това истори4еско раждане.Това направо е не4увано.... Стискам палци силно...

# 117
  • Italia
  • Мнения: 4 492
4естито на патерици на рожденни4ките.Много здраве,Щастие,късмет и сбъднати ме4ти  Hug  bouquet

Бимби4ке не се 4увствай виновна за кърмата.Щом няма давай смело сухо мляко важното е тумба4ето да е пълно. Ще мине и периода на белите ноЩи,стискай зъби. Един съвет:Щом беба заспи мятай се и ти до нея ина4е Ще рухнеШ без сън. Hug Стискам палци   bouquet

Денис4е,Раето е голяма бонбонка.На кого ли прили4а  Wink Hug  bouquet

Деситка,страШно хубаво си украсила и презепето много ми хареса   bouquet

Пиколинке,къде си? Вси4ко наред ли е? ПиШи моля те,4е си добре,4е те мисля  Confused

Клеми,комплименти,в много добра форма си   bouquet
Гледах,4е за килца сте си говорили. Аз с Джулия ка4их обЩо 12 кг и тя се роди 3,550.До сега съм + 5 кг ама не се лиШавам от ниЩо и добре си похапвам пък да видим на финала как Ще е  Wink

Кала,как сте с Мале4ко Пале4ко  Hug  bouquet

Добре доШла на Мирамаре. Ти в коя 4аст на БотуШа си? Hug

Само Вескиииии,къде се губиШ бе,моме   bouquet

Моргъс4е,ти докога Ще работиШ? До 7ми или до 8ми месец?

Ленииии,колко аватара смени бе,джанъм? Ще ти викам ХамаЛЕОНКА ве4е  Wink

# 118
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
   Къде е Сончетоооооо?

# 119
  • Мнения: 6 167
Kala,  какво пръцкане, нищо не разбрах  Joy
Но ще си запиша  Wink

Ох, за Влади ми е много мъчно - дали може да отиде в друга болница? Това е идея..

Деси, лещата вече я изядохме - хубава стана , както винаги, ние много обичаме , но не се сещах какво й се слага. Прави ми впечатление, че леща и картофи тук се сваряват за отрицателно време.
 Днес направихме елхата.  Ще постна снимки по-натам.

Милена,
Ани е виновна за аватарите. Не бях такъв човек!  Whistling

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 20:53 от Lennie

Общи условия

Активация на акаунт