Метфогама повръщане

  • 1 014
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 503
Не знам дали си коректна  с нас , защото пишеш именно, че искаш да отслабнеш здравословно. Мисля, че не трябва да се фиксираш в 2 кила. Освен това, мускулесто тяло тежи по-вече от пухкаво със сланинки. Също така, точни норми няма. Важна е общата визия и ориентировъчно тегло.
За метфогамата - започваш от 1х500 мг и увеличаваш постепенно. Можеш да делиш таблетките, които са ти налични. След като видиш как ти понася, можеш да направиш консултация отново. Сега и да отидеш, тя ще ти каже същото.

# 16
  • Мнения: 32
Ами просто не пишеш в правилната тема и си мислиш, че само на теб ти е лошо. Реално може би половината от тези, на които е предписано, поради подобни оплаквания не го пият и търсят безвредни и по-леко приемащи се варианти. Пиши в темата за инсулинова резистентност.

В никакъв случай не пий алкохол докато приемаш лекарството.

Щях да публикувам в темата за ИР но е затворена

# 17
# 18
  • Мнения: 1 501
Аз имам ИР от 2014та година и съм приемала най-различни хапчета съдържащи Метформин. И от Глюкофаж и Глюкофаж XR, Метфогама постоянно повръщам и имам диария. За мен лично е нечовешко. При мен поне не понесе нито едно хапче и в момента съм на терапия в МБАЛ Доверие с Оземпик. В твоя случай както те съветват започни с малка доза и увеличавай постепенно. Примерно месец на същата доза. Също така попитай ендото да ти изпише и друг вид. Тоест друга марка, която би понесла по-добре. Примерно имам позната, която също имаше такъв проблем, но от Сиофор нямаше странични ефекти.

Общи условия

Активация на акаунт