бременност и солариум

  • 3 854
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 875
аз също смятам, че солариумът е вреден и то не само по време на бременността. но има и нещо друго - много зависи и от качеството на солариума. в норвегия бременните ходят на солариум, защото нали слънцето там е по малко. така че това, че си ходила, не може да ви е навредило.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 559
И аз бях спряла да ходя по време на бременноста Naughty.Сега кърмя и мисля ,че пак не е хубаво Thinking,но 1 път на месец ,смятам ,че няма да навреди,и затова и ходя Embarassed.Но за бременност-категорично НЕ го приемам Naughty

# 17
  • Мнения: 8 917
Не бих рискувала Peace

# 18
  • Мнения: 5 647
Не бих рискувала да отида бременна на солариум. Вреден е за всеки, не само за бременните жени.

# 19
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И на мен ми се случи да отида 2 пъти на солариум , преди да разбера ,че съм бременна. Дано всичко е наред и при мен и при теб Praynig

# 20
  • Мнения: 400
Сигурна съм, че ще бъде:)
А освен това, доколкото съм чела, лампите на солариума са с филтрирани вредни излъчвания и лъченията му са в много пъти по-малко вредни от слънчевите бани.  Rolling Eyes

Всичко ще бъде наред:)

# 21
  • Мнения: 1 403
Вреден е и не само за бременни  Peace

# 22
  • Мнения: 2 897
Определено не е препоръчително,не бих рискувала Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 1 423
Разбира се, че е вреден.  Naughty Това все пак си е някакво облъчване. Аз не смея докато кърмя да ходя, пък какво остава докато съм бременна...
И аз съм на това мнение  Peace Peace Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 5 605
Моя лекар абсолютно ми забрани солариума.

# 25
  • Мнения: 375
И за небременни е доста вреден!!!

# 26
  • Мнения: 4 621
нито в началото, ното в края, еле пък в средата  ooooh!.
Така е Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз се бях засилила да ходя-поне краката да си поизпека ,че бях като сирене Mr. Green,но приятелката ми има солариум и се закани, че ще ме гони с метлата ако стъпя там Mr. Green
Вреден е разбира се,като родиш и спреш да кърмиш има време за чернеене Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: X
Много вреден. Naughty

# 29
  • Мнения: 417
Да не си посмяла да ходиш.Аз ходих като бях бременна за първи път(но незнаех 4е съм бременна) и тази бременност не стигна ди края.Пометнах именно заради солариума.Добре 4е не ми се полу4иха усложнения и можах да забременея пак и сега си имам прекрасно моми4енце на три месеца.Така 4е не е сега момента да имаш тен,пази се и ги зарежи тия глупости.

Общи условия

Активация на акаунт