Най-романтичното предложение!

  • 4 670
  • 137
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 447
Ето тоз ша го попитам свенливо дъл ша ма земе, пък той ша дигне вежда и ша отвърне "Ар ю токин ту ми??"
Ни тъ ли тривожът годинките? Mr. Green
Мойте или неговите  tooth

# 106
  • Мнения: 3 521
Ей тоzи,тоzи , тоzи и тоzи си ги вzимам на самотен остров да си сърфираме тогедър...Елфа го искам всяка вечер, другите ще се сменят според желанието ми...уааааууу...някой да има адреса на дядо Коледа? Mr. Green

# 107
  • Мнения: 15 619
Моля, моля, елфчето първо през моя остров ще мине. Другите - халал да са ти. Mr. Green

# 108
  • Мнения: 3 521
Аааааа моля, моля. Eй това хвъркатото на аватара виждаш ли го? Да!?! Няма да ми раzваляш семейството. Елфа не си го давам Twisted Evil Crossing Arms.

# 109
  • Мнения: 15 619
Не си мязат много, много.  Naughty
Да не си объркала крилатковците, а? Mr. Green

# 110
  • Мнения: 3 521
тц...оперението е от мен, но останалото си е от него... Mr. Green bowuu

# 111
  • Мнения: 374
ей го еи тоз http://netinfo.bg/photo/depechemodeinsofia/pages/P6211516.htm  като ми пя под балкона.....после вика ела да изхарчиш парите от турнето с мен ....викни 'сичките форумки на венчавката...наркотици ще има за всички Mr. Green
....след 3 дена са усвестихме в реанимацията Twisted Evil

# 112
  • Мнения: 5 877
Ето тоз ша го попитам свенливо дъл ша ма земе, пък той ша дигне вежда и ша отвърне "Ар ю токин ту ми??"
Доно, ма той не изглежда мноу хрисим, бе жена. Нъл за домашното насилие беше загрижена?  Mr. Green
Тоз http://www.jasononline.com/judelaw/jude009.jpg ми е състудент и ходим заедно в драматичния кръжок. Понеже и двамата лесно влизаме в роля, изиграваме и изживяваме двайсетина класически любовни сюжети, след което аз се премествам в кръжока по авиомоделизъм и той от мъка изживява един трагически Simple Smile Една вечер отивам с приятели на бар и го виждам да пее от сцената "The way you hold your knife... the way you sing off key... the way you changed my liiiifeeee.... they can't take that away from meeee" Simple Smile

Доне, твърде много се интересуваш от историческите реалности, душко.

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 08:09 от Анда

# 113
  • Мнения: 15 619
тц...оперението е от мен, но останалото си е от него... Mr. Green bowuu
Чини ми се, че бягаш по тъча малко.  baby_neutral 
Ай ся, оперението било от нея. JoyТова дяте не може да е негово! Naughty Обещал ми`й човечецът, ник`ви други, само АЗ! married
  Mr. Green

# 114
  • Мнения: 3 521
Обещал ми`й човечецът, ник`ви други, само АЗ! married
  Mr. Green

Да бееее...леж ти на мъжко обещание Laughing Mr. Green...ЖИна на въzраст, а още вярва на феи Rolling Eyes...рИzИл.

desertrose,ако срещнеш нещо zатруднения с харченето на турнаджийските манги_сФирни, че помогнем Mr. Green.

# 115
  • Мнения: 374

desertrose,ако срещнеш нещо zатруднения с харченето на турнаджийските манги_сФирни, че помогнем Mr. Green.


споко бе казах че ще има за всички Hug...аз не съм кат някои други дет един Джони Деп немогат да си разделят  ooooh! ам са циганят ..вече колко страници станаха  Mr. Green

# 116
  • Мнения: 1 517
Вървят двама влюбени в една тъмна нощ; познават се от скоро, още дори не са стигнали до физически страсти. Говорят си нещо...момата пита: "Ти всъщност какво искаш от мен, какво очакваш да се случи с нас"? - демек имаш ли сериозни или някакви други намерения...
Тогава момъка свенливо отговаря: "Ами искам нашата връзка да има някакъв завършен край (демек сватба)". Момата страшно се развълнува и пърхаше от щастие, че най-после е намерила сериозен човек, който не мисли само за секс. Започнаха да говорят за евентуална сватба, въпреки, че още не се бяха сефтосали, въпреки, че Тя беше само 10-ти клас и смяташе да учи още...Потъвайки в романтичен разговор, двамата стигнаха до някакво ориентировъчно решение: като му дойде времето, Тя като си изкара средното ще почакат няколко месеца, може да се съберат да поживеят заедно, да пробват...и 1-2 години след това ще се вземат кат хората...
И такаааааа....минаха-неминаха 2 години и 2 месеца преди абитуриентския бал двамата са в една дискотека. Звучи някакъв блус, вътре е тъмно и задимено, двамата танцуват отегчено...Той е нещо вкиснат и няма настроение. И тогава Тя, незнайно защо (може би подсъзнателно е чувствала, че така ще го направи щастлив...) изведнъж изръсва: "Виж какво, така и така сме решили, че ще се вземем; за какво да чакаме да минат 1-2 години, давай да се женим сега, след бала, пък каквото стане"!!!!!
И той взе, че се съгласи. И се ожениха (и настроението му се оправи тогава). И после всички им пилиха на главите, че не може то тако: ем съпруга, ем студентка, ем и бебето така го направиха - да пробваме, пък да видим какво ще стане...да, ама можелооооо!
    И живели весело и щастливо чаааак до края на дните си.

# 117
  • Мнения: 15 619
Това последното - трепети нежни и вълнения безбрежни.  bouquet
Почувствах се и аз ученичка. Mr. Green

# 118
  • Мнения: 1 517
Не знам колко романтичен е предния ми постинг, но пък е истински. Нещо не ме избива на романтика напоследък и реших да се разпиша с моето си, истинското  Grinning

# 119
  • Мнения: 15 619
Точно защото е истинско, Делта, затова е романтично.  bouquet
Моите постинги в тая тема си бяха бош лаф и чесане на пръстите. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт