Спирала - от висок клас

  • 7 526
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 512
От Прити Шоп не пазарувам, защото работещите там са абсолютни лаици- не разчитай на компетентно мнение там. За Тайс- ОК, но там  не се продават продуктите на Клиник и Ести , ако това те интересува.
Напротив.В Таис има и Клиник и Ести.Говоря конкретно за магазина до шадраваните.Нямат на Givenchy- нито бяла, нито декоративна.Затова нея си я купувам от Galerie
Откога има Клиник и Ести в Тайс? Нещо бъркаш. Има ги само в Галери и долче вита. А  там пък няма червила на Ив Сен   Лоран, а ги има в Тайс....така...

# 76
  • Мнения: 1 165
Пазарувам всяка седмица от Таис и имат.Изобщо не се бъркам.Последно си купих страхотен молив за очи от декоративната козметика на Клиник, а преди няколко дни и крем за очи All about eyes от бялата козметика на Клиник.Както казах и преди това говоря за конкретен магазин на Таис-до шадраваните

# 77
  • Мнения: 13 512
Пазарувам всяка седмица от Таис и имат.Изобщо не се бъркам.Последно си купих страхотен молив за очи от декоративната козметика на Клиник, а преди няколко дни и крем за очи All about eyes от бялата козметика на Клиник.Както казах и преди това говоря за конкретен магазин на Таис-до шадраваните
ааааа....аз там от много време не съм ходила, може и да имат- не съм чувала. Благодаря, ще намина да проверя.

# 78
  • Мнения: 1 165
Асортиментът им е доста богат и ми се струва, че дори предлагат повече продукти от Галери.Имат на Lancome,YSL, Dior, Clinique, Estee Lauder, Clarins, Chanel, Sisley, а от бялата освен тези имат и други като например Juvena, Orlane и т.н.Преди пазарувах само от Галери, но сега ходя там само ако ми трябва нещо на Givenchy или Guerlain

# 79
  • Мнения: 2 492
 ConfusedКакто са казали , евтиното излиза скъпо !!! Twisted Evil
Реших да съм пестелива и си взех на L`oreal  -  Lash Architect !
По - лоша спирала от тази не съм имала ... миглите са ми с добра дължина и не са от най - редките , но със тази спирала все едно съм " без спирала " !
Благодаря за такъв ефект - аз естествена ако исках да си ходя , нямаше да си купувам спирали .
Последната ми спирала беше на Estee Lauder за обем , е не беше върха на сладоледа , но сега разбирам , че тогава миглите са ми били на светлинни години , от ефекта които постигнах с тази на L`oreal  !
Утре познайте какво ще си взема - Lancome - Hypnose !
Поне съм фенка и на парфюма , та да си въвят в комплект !

Общи условия

Активация на акаунт