Стара Загора - 78 тема

  • 18 723
  • 148
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 190
Здравейте има ли плуване за бебета в Стара Загора?

# 2
  • Мнения: 4 144
Някой знае ли Тренировките по спортна гимнастика само в Берое ли са или има и друг клуб?

# 3
  • Мнения: 6 184
Магазин Декатлон ,къде можем да намерим ? Гледам в нета ,че в Парк мол има ,но този Мол не го  ли затвориха вече?

# 4
  • Мнения: 1 519
Магазин Декатлон ,къде можем да намерим ? Гледам в нета ,че в Парк мол има ,но този Мол не го  ли затвориха вече?

Декатлон си е отделно от мола. Точно до Технополис е.

# 5
  • Мнения: 3 729
Не е затворен Парк мол. Доста поорязан, но все още работи.
На първия етаж остана само Джъмбо. Ивис преместиха на втория срещу ескалатора.

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
Здравейте.Тъй като не съм от града,бих искала да попитам,дали има работеща лаболатория в неделя.Благодаря.

# 7
  • Мнения: 3 729
Мисля, че лабораторията в болница Тракия парк работи и почивните дни, но не съм сигурна.
Най-добре да се обадите да питате.

# 8
  • Мнения: 221
Здравейте,моля препоръчайте ми дерматолог в Стара Загора. Не съм от града и съм чувала положителни отзиви за Христозов,но няма свободни часове близкия месец,а съм с малко дете и не мога да планувам много занапред.
Благодаря предварително!

# 9
  • Мнения: 6 184
д-р Балдаранов ,д-р Виолина Тодева

# 10
  • Мнения: 5 381
др. Тодева е добър специалист, НО!!!, моля вземете под внимание, че чакането при нея е многоооо голямо. Поне така беше тази зима.
С дете на 1г. се наложи да чакаме 1 час за първичен преглед и 40мин за вторичен (като предварително сме си запазили час).
Кабинетът и при двата прегледа беше пълен по шевовете с хора, като никой не следеше за спазването на никакви мерки.

# 11
  • Мнения: 237
Здравейте,моля препоръчайте ми дерматолог в Стара Загора. Не съм от града и съм чувала положителни отзиви за Христозов,но няма свободни часове близкия месец,а съм с малко дете и не мога да планувам много занапред.
Благодаря предварително!

Здравейте,бих ви препоръчала Веселина Раева.

# 12
  • Мнения: 221
Благодаря за отговорите,може би трябваше да отбележа ,че търся добър дерматолог за мен,за хормонално акне,при възрастен.

# 13
  • Мнения: 6 184
д-р Балдаранов е много добър за възрастни.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Абсолютно не препоръчвам да си губите времето при Тодева. Даже не мога да я нарека доктор.

# 15
  • Мнения: 426
Абсолютно не препоръчвам да си губите времето при Тодева. Даже не мога да я нарека доктор.
Подкрепям.
Аз препоръчвам Снежана Георгиева, точно задълбочено акне лекува.

# 16
  • Мнения: 221
Благодаря на всички,запазих си час при Георгиева. Надявам се да остана доволна и да има положителни резултати.

# 17
  • на село
  • Мнения: 287
Моля да ми препоръчате очен лекар за дете , става дума за продължително изтичане на гноен секрет .Не се повлиява от нищо.

# 18
  • Мнения: 2 352
Д-р Аносова, можеш да заспазиш час през superdoc. Много е спокойна, обяснява подробно и предразполага децата.

# 19
  • Мнения: 1 489
Аз съм много доволна от д- р Бозова в клиника Трошев. И двете ми деца съм водила при нея.

# 20
  • Мнения: 751
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър зъболекар за лечение на кариеси на млечни зъби при деца на 2г+?

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Здравейте, Парк мола отвори ли вече? Интересува ме Beauty Zone.

# 22
  • Мнения: 3 729
Отворен е Парк мол, но вървят ремонти и е много мръсно и прашно.
Beauty Zone не знам дали работи вече.

# 23
  • на село
  • Мнения: 287
Здравейте ,

Да ми препоръчате общо практикуващ лекар /джипи за дете ,който да записва нови пациенти.

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
Здравейте. Търся мнения и препоръки, за вадене на сливици в град Стара Загора. Виждам, че в Тракия-Парк имат "без кръвно" вадене на сливици. Ако някой може да даде повече информация, моля да споделите.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Здравейте ,

Да ми препоръчате общо практикуващ лекар /джипи за дете ,който да записва нови пациенти.
Д-р Христина Русева

# 26
  • Мнения: 185
Темата не е много активна, но все пак ще ми е полезно да споделите мнение за близки села около Стара Загора, подходящи за семейство с деца в училищна възраст?
Много благодаря!

# 27
  • Мнения: 4 144
Хрищени, Богомилово, Малка Верея..без замисляне. Най-много познати имам там.

# 28
  • Мнения: 185
А мнение за частните училища имате ли. Знам че са две, едно в квартал Железник и едно в село Кирилово?

# 29
  • Мнения: 292
Здравейте! Има ли някой информация, кога идва в Ст.Загора д-р Румен Маринов- детски кардиолог от София, къде преглежда и работи ли с направления, а ако- не, колко струва преглед, който включва и ехокардиография. Благодаря!

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 15:56 от maca-niki2008

# 30
  • Мнения: 1 148
Здравейте, бихте ли ми препоръчали мамолог в Стара Загора?

# 31
  • Stara Zagora
  • Мнения: 35
Доктор Трифонов в Българо-немския център.

# 32
  • Мнения: 6 184
Детето ми е на 9 год.В кой МОЛ бихме могли да го заведем ,за да играе и да му е забавно ?

# 33
  • Мнения: 5 073
Детето ми е на 9 год.В кой МОЛ бихме могли да го заведем ,за да играе и да му е забавно ?
В никой.

# 34
  • Мнения: 6 184
Тъкмо се върнахме ,обиколихме и двата МОЛа .В стария по-биваше ,но наистина и в двата няма нищо интересно за тази възраст ,освен електронните игри Rolling Eyes .

# 35
  • Мнения: 89
Бихте ли ми казали добър зъболекар от който сте доволни.Да работи със здравната каса и да не дава часове за след един месец.

# 36
  • Мнения: 299
Аз съм доволна от д-р Емил Михайлов. тел.: 0899156216
ул. Гео Милев 41

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Последно тук ходих и съм очарована.
https://conde.bg/

# 38
  • Мнения: 3
Привет, можете ли да ми препоръчате детски градини и начални училища в центъра на града? Не съм от гарада, а ще се местим натам скоро. Някой има ли опит с частни детски градини или училища в града?
Благодаря ви предварително!

# 39
  • Мнения: 1 529
Не ти трябват частни, държавните са на достатъчно добро ниво, с реновирана база.

# 40
  • Мнения: 795
Здравейте, може ли да ми кажете заведения/нощни клубове, в които се пуска R&B и HipHop музика или дори да не са изцяло така ориентирани, ако от време на време имат такава програма или пък канят изпълнители. Просто ми e необходимо да имам някакъв ориентир от имена, за да мога да прегледам програмите им за определени дати. Ще съм много благодарна. 

# 41
  • Мнения: 3
Не ти трябват частни, държавните са на достатъчно добро ниво, с реновирана база.

Благодаря, аз питам и за частни, защото не знам дали ще успеем навреме със записванията и класиранията и искам да имам варианти. Ако имате някакви препоръки или впечатления от детски градини и училища с подготвителни паралелки в центъра на града ще съм благодарна за инфо.

# 42
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Препоръчайте ми хематолог с тромбофилия съм

# 43
  • Мнения: 5 073
Насито, д-р Иванова в МЦ "Орфей". Аз поне съм много доволна от нея. Коригира ми терапията, отделно ми влива и желязо.

# 44
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Насито, д-р Иванова в МЦ "Орфей". Аз поне съм много доволна от нея. Коригира ми терапията, отделно ми влива и желязо.
благодаря,  аз една терапия от Русев през ден..

# 45
  • Мнения: 203
Здравейте! Бихте ли ми препоръчали приличен, бюджетен хотел или апартамент за настаняване в центъра на града, трябва ни само за преспиване и не са необходими някакви екстри, освен паркомясто или платен паркинг в близост.

# 46
  • Мнения: 6 184
Вижте хотел Железник ,хотел Траяна ,хотел Езерото и хотел ЛаРока  .Бюджетни са и имат паркинг .

Последна редакция: чт, 20 апр 2023, 18:09 от Еlpida

# 47
  • Мнения: 203
Elpida, благодаря ви много 💐

# 48
  • Мнения: 190
Здравейте търся добър детски невролог в Стара Загора, може ли да ми препоръчате  някой

# 49
  • Мнения: 6 184
д- р Румяна Радиева, д-р Гергана Сарайлиева.

Последна редакция: пт, 21 апр 2023, 17:40 от Еlpida

# 50
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Здравейте , ако може да ми помогнете. Края на месеца
Ще трябва да намерим хотел за една нощувка , но да е в близост до Тракийски университет.

# 51
  • Мнения: 6 184
Хотел Fuego и х-л Жак.

# 52
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Много благодаря.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Къща Тодорови мога да препоръчам аз, също е близо. Не знам като цени каква е разликата.

# 54
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Къща Тодорови мога да препоръчам аз, също е близо. Не знам като цени каква е разликата.

Благодаря , ако може и тел. на такси , за всеки случай да имаме.
Момичета х.л Жак не вдигат телефона , х.л Фуего не работят , ще отворят юни месец , къща Тодорови няма места......давайте още предложения.

Последна редакция: сб, 22 апр 2023, 11:29 от Кака Данче

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Къща Тодорови мога да препоръчам аз, също е близо. Не знам като цени каква е разликата.

Благодаря , ако може и тел. на такси , за всеки случай да имаме.
Тези ползвам аз.
+359 89 866 6106

# 56
  • Мнения: 331
Здравейте , ако може да ми помогнете. Края на месеца
Ще трябва да намерим хотел за една нощувка , но да е в близост до Тракийски университет.

Хотел Омега,но той е в Железник , има около 3 4 км до Тракийския университет

# 57
  • Мнения: 1 529
Стара Загора не е голям град, така че не гледайте да сте близо до Университета, който и без това е извън града. До него има дори и автобуси на градския транспорт.

# 58
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Благодаря Ви момичета. Накрая намерих свободна стая в х.л Железник.
Точно датите 29 и 30 , имало някакво състезание в града ,и предварителните кандидат студентски изпити затова всички стаи заети.
Ще си хванат такси от хотела до Университета.

# 59
  • Мнения: 185
Мнение за съдова хирургия-Дилеро?

# 60
  • Мнения: 1
Здравейте,  търся да закупя на старо книгата на Олга Дукат- Раждане с любов.  Ако някой я има и я продава нека ми пише .

# 61
  • Мнения: 42
Здравейте,
имате ли отзиви  и информация за "ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО КОМПЮТЪРНИ НАУКИ И МАТЕМАТИЧЕСКИ АНАЛИЗИ проф. Минко Балкански"?

# 62
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Привет, можете ли да ми препоръчате детски градини и начални училища в центъра на града? Не съм от гарада, а ще се местим натам скоро. Някой има ли опит с частни детски градини или училища в града?
Благодаря ви предварително!
Здравей, разгледай тази страничка на едно от частните училища в града ( към него има и честна детска градина ) https://www.facebook.com/elin.pelin.biz

# 63
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
Здравейте. Някой знае ли, дали д-ор Иван Иванов "Център Гален", работи със направления?

# 64
  • Мнения: 5 073
Да, работи.

# 65
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
При бременност работи! Тоова четох

# 66
  • Stara Zagora
  • Мнения: 35
С направление при него ходя на профилактични прегледи.

# 67
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Възможно е.  Бях чела че само за бременнии е по ЗК. Иначе добър док, но гадно място за паркиране

# 68
  • Мнения: 4 144
Здравейте,
имате ли отзиви  и информация за "ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО КОМПЮТЪРНИ НАУКИ И МАТЕМАТИЧЕСКИ АНАЛИЗИ проф. Минко Балкански"?
Супер е! Всичко е на ниво.

# 69
  • Мнения: 337
Здравейте! Може ли мнения за гимназия 8 клас за Максим Горки или Ромел Ролан? Синът ми иска да учи първи език английски, втори испански или английски с френски. Кое училище дава по-добра подготовка?

# 70
  • Мнения: 5 073
Точно скоро говорих с деца от МГ, последна година по въпроса. Племенничката ми иска френски с английски в РР, а аз я агитирам за английски с испански в МГ. В МГ преподавателите по испански били испанци. Каквото и да е нивото, ако детето знае за какво е там, ще се възползва на макс.

# 71
  • StZ
  • Мнения: 220
Някой може ли да каже какво е нивото на преподаване на Немски език в гимназията по Строителство и Архитектура "Лубор Байер"
Пише, че е разширено изучаване, не е интензивно както в Ромен Ролан.
Дали започват от ниво "0" или казано по друг начин от азбуката?

# 72
  • Мнения: 2 495
Търся мнения за Търговската гимназия,по специално- икономика и мениджънт с немски език

# 73
  • Мнения: 8
Здравейте,
Някой скоро раждал в държавното АГ дали знае какъв е списъка за родилното? Какво трябва да се носи?

# 74
  • Мнения: 24
Здравейте! Може ли някой да сподели мнение да яслената група в 34 ДГ “Райна Княгиня”, която се намира в Самара?

# 75
  • Мнения: 1 601
Здравейте, има ли в града плувен басейн? Някакви спортни клубове?

# 76
  • Мнения: 4 144
Здравейте, има ли в града плувен басейн? Някакви спортни клубове?
Има един, на терена на езиковата гимназия Ромен Ролан.

# 77
  • Мнения: 6 184
Моля,за добър детски ендокринолог.

# 78
  • Мнения: 5 073
Моля,за добър детски ендокринолог.
Опциите не са кой знае колко. Д-р Галина Кисьова - телефон за контакт: 0898227819

# 79
  • Мнения: 6 184
В крайна сметка след проучване се спрях на детски ендрокринолог Рени Колева.

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Моля за препоръка за учител по математика за 7- ми клас.

# 81
  • Мнения: 101
Имам нужда от педиатър, който приема нови пациенти.

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Имам нужда от педиатър, който приема нови пациенти.
Д-р Христина Русева
https://superdoc.bg/lekar/d-r-hristina-ruseva-todorova-1117

# 83
  • Мнения: 101
Имам нужда от педиатър, който приема нови пациенти.
Д-р Христина Русева
https://superdoc.bg/lekar/d-r-hristina-ruseva-todorova-1117

Благодаря Ви. Правих няколко опита да се свържа с нея в последните дни, но неуспешни. Всъщност изглежда по-трудно отколкото очаквах, защото звъннах на всеки един от Супердок и или имам отказ, или не отговарят на обажданията. До момента имам положителен отговор само от д-р Дошкова и д-р Киранова, ако някой има впечатления от тях ще се радвам да сподели.

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Здравейте, моля дайте идеи за рожден ден на 10 години къде може да празнуваме? Около нас е популярно в Универсалния, Аватар и на кино в мола, но със сигурност има места, които не съм чувала от последните години.

# 85
  • Мнения: 795
Здравейте, можете ли да ми кажете около клиниката на доктор Матев има ли къде да се паркира за малко повече време?
Както и някакво приятно местенце за хапване в града. Не е задължително да е близо. Благодаря!

# 86
  • Мнения: 2 236
За паркирането - трудна работа там. С малко обикаляне може да намерите пред някои от блоковете място, особено ако е през работен ден. А за хапване - препоръчвам ресторант Уникато (за мен най-добрия в града🙂) . Вижте адреса. Само надолу по  улицата и сте в центъра, близо до заведението.

# 87
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Добър ендокринолог? Мислех Христо Христов, но се чудя по ЗК да е

# 88
  • Мнения: 201
Д-р Мариана Илиева кабинета й се намира в лаборатория Селена.

# 89
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
Доктор Стамен Касалов. Ходила съм при него - успях да сваля 15кг за 4-ри месеца и всички изследвания, и проблеми, за този период влязоха в норма и разреших.Тъй като не съм от Стара Загора, съм ходила на  2 различни места да ме преглежда - в медицински център "Матев" и след това в "Киркович". Последно през 2021 година съм го посещавала, но към днешна дата не знам и не съм сигурна къде преглежда. Не съм използвала направление, тъй като го посещавах на частно /извън касата. Прегледите извън ЗК, бяха някъде към 50-60лв.,сега не знам колко струват.

# 90
  • Мнения: 5 073
Насито или Касалов, или Грета Вълканова. И двамата работят по ЗК.

# 91
  • Мнения: 201
Не си губете времето при Грета Вълканова
По - добре изберете, който и да е друг ендокринолог. Д-р Пенка Митева също е с добър, статут, както по- рано казах д-р Мариана Илиева, за Касалов също има добри отзиви но не и Вълканова за мен тази жена трябва да спре да практикува нито има отношение към пациента нито има нужните компетенции. Лично аз съм ги обиколила повечето ендокринолози в града на края стигнах до Пловдив и понеже започнах да нямам възможност да ходя до там единствено Мариана Илиева в момента се държи адекватно относно изследвания, терапия и внимание на състоянието ми !

# 92
  • Мнения: 201
Момичета кажете от къде в града си купувате качествени спортни екипи за ежедневието.
Не държа на определени марки и надути цени по - скоро нещо удобно среден клас ама да не ми стане на колене и лакти след второто обличане....

# 93
  • Мнения: 584
За съжаление в града не мога да намеря нищо качествено. Пазарувам онлайн от SportsDirect. Има доставка до адрес. Вярно, че след около 10 дни пристигат нещата, но до сега не съм получавала некачествени продукти.

# 94
  • Мнения: 414
Здравейте !
Нахлувам в темичката ви за да ви попитам за мнение за д-р Любомир Трифонов - образна диагностика/мамолог?
Нужен ми е за второ мнение.Добър ли е? Приемам и препоръки за други лекари в тази област.Не съм от Стара Загора.

# 95
  • Мнения: 5 073
Доколкото съм чувала - да. Нямам лично наблюдение.

# 96
  • Мнения: 1 148
No fear , аз не съм от Ст. Загора и понеже д-р Трифонов е най-близкият мамолог в региона, ходя вече 2 пъти при него. Надявам се да е добър. Има много положителни отзиви в Супердок. Има и 3Д мамограф. Това, което не ми харесва е, че прегледите му са през 15 минути, според мен абсолютно недостатъчни за обличане, събличане, преглед, документация, консултация.

# 97
  • Мнения: 414
No fear , аз не съм от Ст. Загора и понеже д-р Трифонов е най-близкият мамолог в региона, ходя вече 2 пъти при него. Надявам се да е добър. Има много положителни отзиви в Супердок. Има и 3Д мамограф. Това, което не ми харесва е, че прегледите му са през 15 минути, според мен абсолютно недостатъчни за обличане, събличане, преглед, документация, консултация.
И аз не съм от Стара Загора.Дано е добър.А правили преглед и с ръце или само с ехографа?
И през супердок ли си записваш час или се обаждаш? Не ми е мн сигурен сайта сякаш и ме е страх да не се окажа без час ако запазя от там.

# 98
  • Мнения: 1 148
No fear. , Първо се извинявам за закъснелия отговор! И двата пъти запазих час през Супердок. Докторът работи с направление. Имах препоръка да направя и ехография, и мамография. Но тъй като нямаше часове за ехография, запазих си час за мамография. Няколко дни преди деня на прегледа, се обадих на посочените в Супердок телефони и направих уговорката, ако е възможно да мина и на ехография. Така и стана. Не си спомням дали първия път имаше преглед с ръце, че бях много ошашкана. Но минах първо на 3Д мамограф - препоръчаха ми го за по-добър образ и че гърдите ми са с плътен паренхим. Доплатих 100 лв, понеже бях с направление. Ехографа не съм заплащала, и той беше с направление. Вторият преглед правих преди 2 седмици. Трябваше да направя само ехография, но тъй като нямаше отново часове ( за ехография никога не съм засичала часове) помолих да ме вмъкнат платено. Прегледът беше с ехограф и нямаше преглед с ръце Simple Smile Струваше 80 лв. Ако имаш някакви други въпроси, може да ми пишеш тук или на лични.

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Извинявам се, не искам да омаловажавам състоянието на никой и от сърце ви желая здраве, но искам да попитам защо хвърляте толкова пари за тези прегледи, какви са притесненията ви и кой ви насочи, че това е необходимо, също ако искате да споделите и на каква възраст сте? Иначе ехограф на млечни жлези по здравна каса може да се направи и на други места в града.

# 100
  • Мнения: 414
No fear. , Първо се извинявам за закъснелия отговор! И двата пъти запазих час през Супердок. Докторът работи с направление. Имах препоръка да направя и ехография, и мамография. Но тъй като нямаше часове за ехография, запазих си час за мамография. Няколко дни преди деня на прегледа, се обадих на посочените в Супердок телефони и направих уговорката, ако е възможно да мина и на ехография. Така и стана. Не си спомням дали първия път имаше преглед с ръце, че бях много ошашкана. Но минах първо на 3Д мамограф - препоръчаха ми го за по-добър образ и че гърдите ми са с плътен паренхим. Доплатих 100 лв, понеже бях с направление. Ехографа не съм заплащала, и той беше с направление. Вторият преглед правих преди 2 седмици. Трябваше да направя само ехография, но тъй като нямаше отново часове ( за ехография никога не съм засичала часове) помолих да ме вмъкнат платено. Прегледът беше с ехограф и нямаше преглед с ръце Simple Smile Струваше 80 лв. Ако имаш някакви други въпроси, може да ми пишеш тук или на лични.
Пиша ви на лично за да не спамим темата 😊
Благодаря!

Qlena на 34г съм. Аз не съм от Стара Загора.От малък град съм и имам разни притеснение (не без повод) , ходих на преглед тук (ехография с направление) и казаха , че уш всичко е наред -ДАНО! Но просто искам още едно мнение от друг лекар , за всеки случай.

Последна редакция: сб, 18 ное 2023, 01:17 от No fear...

# 101
  • Мнения: 1 148
Извинявам се, не искам да омаловажавам състоянието на никой и от сърце ви желая здраве, но искам да попитам защо хвърляте толкова пари за тези прегледи, какви са притесненията ви и кой ви насочи, че това е необходимо, също ако искате да споделите и на каква възраст сте? Иначе ехограф на млечни жлези по здравна каса може да се направи и на други места в града.
Qlena , ако въпросът е към мен, отговарям Simple Smile На 49 години съм и в началото на годината ми откриха възпалена киста на гърдата (5 х 4 см.), която хирург пунктира 2 пъти за 2 седмици. Той ме насочи към мамолог, какъвто в нашия град нямаме. Предполагам всички, които"хвърляме толкова пари за тези прегледи" , го правим защото имаме някакъв проблем, а не просто ходим като на скъпа козметична процедура. И да, на много места има рентгенолози, които извършват ехография  на всички органи. При това по здравна каса. Но по-важно е кой гледа на ехографа. И не по-малко важно е да имаш доверие на лекаря.

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Всичко да е наред при всички! 🙏

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Здравейте, препоръчайте ми добър дерматолог за бенки. Имам една, която започва да ме притеснява и искам консултация.

# 104
  • Мнения: 1 148
No fear , аз не съм от Ст. Загора и понеже д-р Трифонов е най-близкият мамолог в региона, ходя вече 2 пъти при него. Надявам се да е добър. Има много положителни отзиви в Супердок. Има и 3Д мамограф. Това, което не ми харесва е, че прегледите му са през 15 минути, според мен абсолютно недостатъчни за обличане, събличане, преглед, документация, консултация.
Само искам да допълня мнение за д-р Трифонов. В по-горен пост писах, че минах при него платен преглед (80 лв.) за ехография  на млечна жлеза. Тъй като нямаше часове, ме вмъкнаха платено. Понеже имах направление, което уж не ползвах, реших след това да направя и още един преглед при рентгенолог в моя град, ей така, за мое спокойствие. Оказа се, че д-р Трифонов ми е ползвал направлението, а платих 80 лв., все едно съм частен пациент. Поне да беше ме предупредил. Мисля, че хич не беше коректно... Изводите оставям за вас

# 105
  • Мнения: 795
Дами, привет, кажете кафене или кафетерия, където да правят тиквено, джинджифилово лате или просто хубаво кафе?

# 106
  • Мнения: 221
Здравейте, дами! Можете ли да ми препоръчате дерматолог, от които сте доволни, става въпрос за поставяне на филъри ( не в устните) и ботокс. Благодаря !

# 107
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
Здравейте. Търся мнения,за детски ортопед/и в Стара Загора. Ще се радвам, ако има запознати и пишат. Благодаря.

# 108
  • Мнения: 4 144
Здравейте. Търся мнения,за детски ортопед/и в Стара Загора. Ще се радвам, ако има запознати и пишат. Благодаря.
Посещавали сме др Радичев и съм възхитена от отношение и компетенция

# 109
  • Мнения: 6 184
Аз предлагам от опит д-р Методиев.

# 110
  • Мнения: 289
Здравейте не съм от Стара Загора препоръчаха ми доктор Евгени Гинев невролог работи в Берое.
Миналата година ми откриха Диабет тип 2 не се знае от кога е имам изтръпване на пръстите  според личния може да е диабетна полиневропатия.

# 111
  • Мнения: 292
Моля за мнения за д-р Янка Гинева- кардиолог?

# 112
  • Мнения: 1 529
В търсене съм на стоматолог за кариеси и коронки. Имате ли мнение за клиника Мегадент? Кой зъболекар със сигурност не бихте препоръчали в града?

# 113
  • Мнения: 89
Привет, търся очен лекар, без Трошев!
За Мегадент, по добре се насочете при друг...много се взеха на сериозно.

# 114
  • Мнения: 78
Здравейте. От град Русе съм, но поради обгазяването на града ни сме решили евентуално да го сменим. Чудим се за Стара Загора или Пловдив. Имаме дете, което сега ще завърши 4ти клас. Бихте ли препоръчали училище за 5ти клас. Като град за живеене как е, цени на квартири, работ- ниво на заплащане. Аз от 15 г. работя на едно място, не съм си сменяла местоработата, и ще ми е много трудно. Имаме добро заплащане като за Русе и незнам как ще ни се отрази такава промяна, но здравето ни е преди всичко. Всяка информация и препоръки за града ви, би ми била полезна:)

# 115
  • Мнения: 584
Здравейте, като живуща в Стара Загора ви препоръчвам Пловдив.
Стара Загора е еснафски град, пълно е с цигани, заплатите са ниски, цените ужасно високи и има точно три училища, които предлагат качествено основно образование.
И не на последно място - обгазяването е доста сериозно.
Успех, каквото и да решите.

# 116
  • Мнения: 78
Здравейте, като живуща в Стара Загора ви препоръчвам Пловдив.
Стара Загора е еснафски град, пълно е с цигани, заплатите са ниски, цените ужасно високи и има точно три училища, които предлагат качествено основно образование.
И не на последно място - обгазяването е доста сериозно.
Успех, каквото и да решите.
Жалко, явно навсякъде има някакво замърсяване, при вас в Стара Загора от какво ви обгазяват?

# 117
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Е то къде е евтино?
В Ст Загора съм от 9г .
Докторите не са много добри.
Да не са ок заплатите.
Свекърва ми беше директор на 9то СОУ,но ние нямаме дете и не знам за училища...

# 118
  • Мнения: 584
От Змейово, има полигон на който до скоро унищожаваха стари боеприпаси. Освен това тец "Брикел" на Ковачки бълва непрестанно.

# 119
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 756
Стара Загора е много замърсен има радиоактивност висока. Пловдив за съжаление също от към чистота не е по-добре. Но от към всичко друго Пловдив е за предпочитане. Ние се изнесохме от Стара Загора. В село на 35 км от града пътуваме всеки ден. Помислете други варианти

# 120
  • Мнения: 78
Стара Загора е много замърсен има радиоактивност висока. Пловдив за съжаление също от към чистота не е по-добре. Но от към всичко друго Пловдив е за предпочитане. Ние се изнесохме от Стара Загора. В село на 35 км от града пътуваме всеки ден. Помислете други варианти
Ние също имаме село на 18 км от Русе, но е сложна работа, детето е до обяд на училище, нямаме междуселищен автобус, трябва да се превърнем в шофьори, и ако случайно детето посещава някой извънкласен курс над вечер, пак да го доведеш в града Sad Инфраструктурата ни е на "ниво". Примерно, на село сме, сутрин идваме, детето първи час има физическо на двора, и се надишва с отрови, кел файда, че си спал на чист въздух Simple Smile Сложно е навсякъде с въздуха и никой не взема мерки по въпроса...Благодаря за мнението!

# 121
  • Мнения: 426
И Пловдив, не е много цвете за мирисане. Сутрин пътуваш по 1 час, за да закараш детето на градина, после до работа, като живееш в града. Строят нови квартали, газиш в кал, защото общината няма пари за нова инфраструктура.
Просто трябва да се избере по малкото зло.

# 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 756
Стара Загора е много замърсен има радиоактивност висока. Пловдив за съжаление също от към чистота не е по-добре. Но от към всичко друго Пловдив е за предпочитане. Ние се изнесохме от Стара Загора. В село на 35 км от града пътуваме всеки ден. Помислете други варианти
Ние също имаме село на 18 км от Русе, но е сложна работа, детето е до обяд на училище, нямаме междуселищен автобус, трябва да се превърнем в шофьори, и ако случайно детето посещава някой извънкласен курс над вечер, пак да го доведеш в града Sad Инфраструктурата ни е на "ниво". Примерно, на село сме, сутрин идваме, детето първи час има физическо на двора, и се надишва с отрови, кел файда, че си спал на чист въздух Simple Smile Сложно е навсякъде с въздуха и никой не взема мерки по въпроса...Благодаря за мнението!
И при нас е така, нямаме никакъв транспорт до село.Синът ми е със СОП в индивидуална форма на обучение, следобяд почти всеки ден има занимания. Аз съм му асистент и шофьор. Трудно е, но избирам здравето пред неудобствата.  Вярно е, че пак ходим до града, но все пак има разлика колко време се прекарва .Нагласете , както ще ви е най-удобно на вас. Спрямо целите. Ние избираме по-малкото зло. Специално за чистота , Стара Загора е една от най-лошите възможности.

# 123
  • на село
  • Мнения: 287
Здравейте ,

моля за препоръка за детски психолог за Стара Загора.

Благодаря!

# 124
  • Мнения: 1 746
Поздравления за Стара Загора! Най-накрая има къде да се пие качествено  Specialty Coffee кафе, а не масовите горчилки. Досега винаги, когато съм посещавала града съм избягвала да пия кафе.
Кафенето се намира на втория етаж на Парк Mол Стара Загора.
 Баристите са много любезни и отзивчиви. За първото си посещение си поръчах кенийско кафе приготвено по метода   V 60. Меко, много ароматно и вкусно.

# 125
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Старият мол с ново име Holiday Park започна да бие Galleria по много неща, скоро мъжът ми си търсеше ризи и там намери в пъти по-евтини.

# 126
  • Мнения: 393
Капучиното там е страхотно!

# 127
  • Мнения: 101
Някой тук има ли впечатления от детска ясла 1 ?

# 128
  • Мнения: 292
Моля, дайте ми препоръки и координати на адвокат по трудово-правни въпроси. Благодаря!

# 129
  • Мнения: 265
Здравейте, не намирам актуална информация за д-р Казийска- работи ли, не работи ли...Търся актуални мнения, преди години съм водила голямото дете, резултати не видях, но сега с малкия обиколихме всички възможни "специалисти" и нищо!

# 130
  • Мнения: 6 184
В някой от Моловете има ли интересно място ,за отпразнуване на 10 годишен рожд.ден? Не ми се наемат зали и клубове .Или някое интересно място на което ще е забавно за тази възраст?

# 131
  • Мнения: 1 529
Кино + бургери

# 132
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Децата, които обичат футбол, празнуват на Колодрум, вече три пъти сме ходили.

# 133
  • Мнения: 1
Здравейте! Пиша, за да изкажа мнения и да предпазя някой от лекари, които имат ясна цел да изкарват пари на гърба на здрави хора.
Преди месец бях на преглед при хирург д-р Гео Цировски с опасения, че имам слабинна херния понеже имах болки в областта. Прегледа беше 30 секунди като нито ме изслуша, нито ми задава въпроси, а за внимателност и съображения да не говорим - абсолютен ужас. Каза директно, че имам двустранна херния и ме записаха за операция.
Понеже ми се стори прекалено некачествен прегледа реших да заложа на второ мнение при д-р Салабашев в Ниамед. Там ми се обърна много по-голямо внимание, изслуша ме, прегледа ме внимателно и категорично каза, че херния нямам.
Вече месец по-късно болката я няма и всъщност съм си спестил едни 1000лв и 2 разреза.
Д-р Цировски може да е добър хирург (нямам мнение по този въпрос), но със сигурност трябва да се избягват посещения за преглед - непрофесионално и некоректно отношение и работа.

# 134
  • Мнения: 4 512
Здравейте. Може ли да ми препоръчате химическо чистене. Три пъти ползвах Лорив, до СиБиЕс до стадиона и на последния път си прибрах палтото с деформирани ръкави и разтопени копчета. Та за това търся друго.

# 135
  • Мнения: 4 733
Здравейте момичета. Опитвам се да се добера до проф.Христакиева. Имам мобилен и стационарен номер, на които никой не вдига с дни. Не съм от Стара Загора. Зная, че е завеждащ отделение в болница, където ми казаха, че приема за преглед само на частно. Ни кабинет знам къде е, ни нищо. Да ме насочите или посъветвате ще съм благодарна.

# 136
  • Мнения: 1 148
Вярра , ако имате Фейсбук, може да попитате в групата Гноен Хидраденит. Иначе този телефон излиза в нета - 0889431106 - предполагам сте го видели.

# 137
  • Мнения: 1
Здравейте , някой пломбирал ли си  е мъдрец

# 138
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
Здравейте.Търся спешно  мнение за ортопед, за доктор Дърманов, както и за други. Става въпрос за детски ортопед,пращат но на ехография.

# 139
  • Мнения: 5 073
Зависи за какво ви пращат. Д-р Дърмонов има сертификат за ехография на стави, която пък не се покрива по каса. Ходихме при него, като беше бебе младежът.

# 140
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
За ехография ни изпращат и нас. Днес бяхме на контролен преглед, бебето е на 4ри месеца.Става дума,за асиметрично гънки или нещо за лявата гънка, или ставите... В първият момент като каза, че ни праща и от там насетне,всичко ми е мъгла..
В момента бебето спи, ааз ровя из Интернет и търся информация.. И гледам различни мнения, и се чудя какво да правя..

# 141
  • Мнения: 5 073
Ние ходихме на профилактичен и не знам при проблем как е, но, щом те пращат, отиди.

# 142
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
Ами честно казано, като гледам какви коментари има в Бгмама за него и настръхвам.
А коментарите с от 2007-2009 година...
Наистина се надявам, и някои друг да се включи с мнения

# 143
  • Мнения: 584
Потърсете второ мнение. Д-р Радичев е отличен ортопед и работи със здравната каса. Преглежда и в ДКЦ 1.
За съжаление много трудно се намират ортопеди, които наистина искат да помогнат, а не да спечелят на гърба на пациента.

# 144
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
Потърсете второ мнение. Д-р Радичев е отличен ортопед и работи със здравната каса. Преглежда и в ДКЦ 1.

Благодаря. Не сме от Стара Загора, от Сливен сме и ще пътуваме, и трябв н 100% да съм сигурна, че работи с ехограф.

# 145
  • Мнения: 5 073
И Радичев преглежда на ехограф и има добри мнения за него. Дърмонов пък е сертифициран.
Когото и да изберете, стискам палци всичко да е наред.

# 146
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
Благодаря. Ами дано, че наистина много се притесних 😔.
А за този лекар някой може ли да даде мнение?

# 147
  • Мнения: 5 073
Племенничката ходи при него и е доволна, но нейните проблеми са от тренировки. Май аз го бях казала на сестра ми,след положителни мнения от старозагорските мами. Не знам до колко би имал опит по вашия казус.

# 148
  • Сливен
  • Мнения: 4 231
Племенничката ходи при него и е доволна, но нейните проблеми са от тренировки. Май аз го бях казала на сестра ми,след положителни мнения от старозагорските мами. Не знам до колко би имал опит по вашия казус.
Благодаря. Довечера ще решим с ММ, че отиде на работа,а пък аз ще го мисля до довечера и ще гледам още мнения и мотиви..

Общи условия

Активация на акаунт