Стара Загора - 78 тема

  • 17 658
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 426
Абсолютно не препоръчвам да си губите времето при Тодева. Даже не мога да я нарека доктор.
Подкрепям.
Аз препоръчвам Снежана Георгиева, точно задълбочено акне лекува.

# 16
  • Мнения: 221
Благодаря на всички,запазих си час при Георгиева. Надявам се да остана доволна и да има положителни резултати.

# 17
  • на село
  • Мнения: 287
Моля да ми препоръчате очен лекар за дете , става дума за продължително изтичане на гноен секрет .Не се повлиява от нищо.

# 18
  • Мнения: 2 352
Д-р Аносова, можеш да заспазиш час през superdoc. Много е спокойна, обяснява подробно и предразполага децата.

# 19
  • Мнения: 1 488
Аз съм много доволна от д- р Бозова в клиника Трошев. И двете ми деца съм водила при нея.

# 20
  • Мнения: 751
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър зъболекар за лечение на кариеси на млечни зъби при деца на 2г+?

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 503
Здравейте, Парк мола отвори ли вече? Интересува ме Beauty Zone.

# 22
  • Мнения: 3 674
Отворен е Парк мол, но вървят ремонти и е много мръсно и прашно.
Beauty Zone не знам дали работи вече.

# 23
  • на село
  • Мнения: 287
Здравейте ,

Да ми препоръчате общо практикуващ лекар /джипи за дете ,който да записва нови пациенти.

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 4 204
Здравейте. Търся мнения и препоръки, за вадене на сливици в град Стара Загора. Виждам, че в Тракия-Парк имат "без кръвно" вадене на сливици. Ако някой може да даде повече информация, моля да споделите.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 433
Здравейте ,

Да ми препоръчате общо практикуващ лекар /джипи за дете ,който да записва нови пациенти.
Д-р Христина Русева

# 26
  • Мнения: 185
Темата не е много активна, но все пак ще ми е полезно да споделите мнение за близки села около Стара Загора, подходящи за семейство с деца в училищна възраст?
Много благодаря!

# 27
  • Мнения: 4 144
Хрищени, Богомилово, Малка Верея..без замисляне. Най-много познати имам там.

# 28
  • Мнения: 185
А мнение за частните училища имате ли. Знам че са две, едно в квартал Железник и едно в село Кирилово?

# 29
  • Мнения: 290
Здравейте! Има ли някой информация, кога идва в Ст.Загора д-р Румен Маринов- детски кардиолог от София, къде преглежда и работи ли с направления, а ако- не, колко струва преглед, който включва и ехокардиография. Благодаря!

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 15:56 от maca-niki2008

Общи условия

Активация на акаунт