София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 5

  • 14 083
  • 185
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 376
Бихте ли ми препоръчали читав личен лекар в района, моля!

# 16
  • Мнения: 150
Бихте ли ми препоръчали добър фризьор в района.
Трябва ми за подстригване за мен. Косата ми трудно придобива желаната форма. В момента съм с неоформена и дълга коса, която ме е затистанал към земята, а аз съм много ниска.
 Ако ми хареса бих искала да запазя час за официална прическа на дъщеря ми за абитуриентския бал.
Може и на личния.
Благадаря предварително и успешна година на всички!

# 17
  • Мнения: 97
Здравейте, някой може ли да даде мнение за д-р Крушарски? Кабинетът му се намира на ул. Ген. Александър Суворов 30Б на канала в близост до Кауфланд.
Трябва ни педиатър за бебе на 8 месеца.
Ако можете да предложите и някой друг ще съм благодарна.

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте
Искам да попитам за д-р Стела Дикова офталмолог
От 20дкц казаха че не работи при тях
А в очна клиника зора
Някоя мама имали телефон номер на д-р Стела Дикова
Моля за вашите мнения за нея
Благодаря ви предварително

# 19
  • Мнения: 8 939
Здравейте
Искам да попитам за д-р Стела Дикова офталмолог
От 20дкц казаха че не работи при тях
А в очна клиника зора
Някоя мама имали телефон номер на д-р Стела Дикова
Моля за вашите мнения за нея
Благодаря ви предварително

Ние ходим при нея в Клиника Зора зад Дъ Мол. Записвам си час на телефона на клиниката.

# 20
  • Мнения: 53
Бихте ли ми препоръчали добър фризьор в района.
Трябва ми за подстригване за мен. Косата ми трудно придобива желаната форма. В момента съм с неоформена и дълга коса, която ме е затистанал към земята, а аз съм много ниска.
 Ако ми хареса бих искала да запазя час за официална прическа на дъщеря ми за абитуриентския бал.
Може и на личния.
Благадаря предварително и успешна година на всички!
Аз съм ниска с дълга тежка коса, в бонус от скоро и едра. От години ходя в един, на пръв поглед невзрачен, салон в Красно село, в локалното на Цар Борис. Казва се Валендино, с "Д" не е грешка. Няма отметки в гугъл, но точно до него е Хидрофорни помпи, което го има в гугъл. Фризьора е коафьор и му идва отвътре, знае кое на какво лице отива. Дълги години обикалям модерни и скъпи студия, но се връщам там. Също мои приятелки, които съм водила (на по 20-25 сме всички) питат пак за номера му. А за бални прически в бил цар, но преди доста години, ако попитате ще ви покаже и албум. Зависи какво иска дъщеря ви.

# 21
  • София
  • Мнения: 770
Здравейте, има ли някъде в района или в близост автомивка на самообслужване?

# 22
  • Мнения: 8 939
Здравейте, има ли някъде в района или в близост автомивка на самообслужване?

На околовръстното и бул.Цар Борис III, на Еко.

# 23
  • София
  • Мнения: 770
Благодаря

# 24
  • Мнения: 16
Добро утро на всички Simple Smile) Търся добър ортопед в района на Красно село и Стрелбище.Синът ми прави 3 месеца и искам да го заведа на профилактичен преглед.Моля ,ако някой е доволен от даден ортопед да сподели.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 534
Доволна съм от д -р Филипов.

https://ortoped-mishofilipov.com/kontakti/

# 26
  • Мнения: 2 013
В съседен район е,   но препоръчвам В.Алексиев (Района зад Джъмбо). Там е частния му кабинет и преглежда само платено. Към Филипов имам едно наум.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 534
Малечка90, наскоро от позната майка също чух негативно изказване за Филипов. Стана ми интересно, защото си вторият човек , който "чувам" да казва нещо подобно за него. Ще ми е полезно да споделиш причина, ако нямаш нищо против, защото аз досега съм водила при него детето за по-леки проблеми, които отшумяха след спазване на дадените препоръки, но в момента вече се установи по-сериозен проблем и ще се налага да се виждаме по-често с доктора.

# 28
  • Мнения: 2 013
Разбира се. Водих голямото дете при него  на около 6м, прегледа го, всичко точно(първия ку преглед беше при Фурлакис) . На около годинка, когато се пусна да ходи пак отидохме при него, пак каза че всичко е наред, но малкия точно беше проходил и каза след месец контрола. Отидохме пак и като почна: имал изкривяване на петите, бил с плоскостъпие, трябвало да му сложим специални стелки(супинатори), които да сменяме всеки сезон със смяната на обувките. Викам си да бе, на 1г дете някак си тези неща ми идват малко в повече, особено спрямо информацията(конкретно за плоскостъпие), която бях изчела. Та отидохме на второ мнение при доц. В.Алексиев, обясних му ситуацията още преди да го прегледа и той буквално се изсмя. Прегледа детето, каза че на този етап няма нужда от абсолютно никаква намеса. Плоскостътпето при децата е физиологично и се израства(разбира се има изключения). Каза че до 4-5 годишна възраст няма за какво да го водим. Единствено каза обувка със стабилна пета, за да поддръжа крачето като стъпва, хубава маратонка било достатъчно към момента. Та повече при Филипов не, благодаря. Въпреки че ми беше удобен и бях доволна в началото от него.

# 29
  • Мнения: 587
И аз препопоръчвам Алексиев

Общи условия

Активация на акаунт