Билла, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - Тема 14

  • 60 701
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 634
Въпрос : как да разбера предварително какво имам за "рожден ден"  в Билла и постоянен вид ли е , или се променя седмично ?
Повече време ти отне да го напишеш тук, отколкото щеше в Google. В страницата пише и всичко, което те интересува. Толкова е просто.
Въпроси от типа "толкова е просто" са като всички други - очакват приятелски отговор.

 За другите отговори - благодаря !

# 706
  • Мнения: 4 195
Разгледах новата брошура на Била, този път почти нищо интересно няма. Единственото, което ми грабна вниманието, е намалението -25% на зехтини, олио, оцет уикенда.
Много смешно ми стана, че са сложили шеф Виктор Ангелов да им рекламира буламачите от топлата витрина със слоган: Така готвя за семейството си. Горкото му семейство.
Нещата винаги са били зле сготвени и с най-евтините продукти. Това са бързи решения само за гладни студенти според мен.

# 707
  • Мнения: 24 776
От промоциите в Била си взех тоалетна хартия, бира и масло

# 708
  • Мнения: 10 511
Заради маслото специално ходих до Билла, не пазарувам често там, взех и едно прясно мляко, намалено.

# 709
  • Мнения: 6 910
Аз в Била не пазарувам основно.
Влизам само ако съм видяла нещо в брошурата.
Влизам и един път седмично да обиколя щандовете разпродажба да видя какво що са намалили и да взема нещо с жълт етикет.
Онзи ден имаше много прясно мляко с етикет 50%, та добре идва. То никой не купува мляко на тия цени, сроковете изтичат и те щат не щат лепят етикети за намаление.

# 710
  • Мнения: 4 195
Онзи ден имаше много прясно мляко с етикет 50%, та добре идва. То никой не купува мляко на тия цени, сроковете изтичат и те щат не щат лепят етикети за намаление.
Вярно е това.

# 711
  • Мнения: 5 110
Аз и друг път съм казвала, но в дружбенската Била (на пазара) редовно има основни продукти със стикери -50%. Аз редовно взимам прясно и кисело мляко с такива стикери, а нерядко откривам и други млечни продукти с такова намаление. Последно взех бурата. Мъжът ми пък най харесва, като види бира с такъв стикер, което също се случва всяка седмица (горе-долу веднъж седмично ходим натам).

Иначе аз в момента имам ваучер за рожден ден. При мен пише, че изтича след 42 дни, като празникът ми беше в понеделник.

# 712
  • Мнения: 19 061
Няколко седмици само намалено мляко взимах от Била, миналата имаше пък във Фантастико някакво тяхна марка 3 % 2,29 , не беше лошо.
Кроасаните Белино ми харесват от тая седмица в Била , много им е вкусен шоколада, а не са от скъпите.

# 713
  • Мнения: 1 718
kiticat, абсолютно същото си помислих. Порция лазаня ще излезе приблизително 8-10лв. Толкова пари за топлата им витрина не давам. Единственото вкусно, което купувам са кюфтета, кебапчета и бутчета на Българска ферма. Останалото ми е леш.

Бананите в Била са супер, както и цената.

# 714
  • Мнения: 4 195
kiticat, абсолютно същото си помислих. Порция лазаня ще излезе приблизително 8-10лв. Толкова пари за топлата им витрина не давам. Единственото вкусно, което купувам са кюфтета, кебапчета и бутчета на Българска ферма. Останалото ми е леш.
Виктор Ангелов си прави антиреклама с тази топла витрина на Била. А май той имаше и ресторант? Едва ли сервира като буламачите от топлата витрина.
Явно го е закъсал за пари, реномиран готвач едва ли би се съгласил да рекламира това?!

# 715
  • Мнения: 20 238
А Силвена Роу, със всичките ѝ претенции и реклама за биохакинг, здравословен живот и тн, рекламира пиците Доминос. Отделно че за тях добър коментар все още не съм прочела.
Голяма излагация.

# 716
  • Мнения: 19 061
За пари всичко се рекламира

# 717
  • софия
  • Мнения: 25 955
Кебапчетата и кюфтетата от БДС на Ангелов са като от едно време. Много вкусни. Лимонадата и тя. И другите неща също. Не съм купувала от Била.

# 718
  • Мнения: 1 718
На Била са страхотни, стига да са ги изпекли добре. Който си има скара вкъщи, си взема охладени и чиста работа. Видях, че пекат същите, които продават, което за мен е супер.

# 719
  • Мнения: 24 776
В Била предлагат ли кебапчета и кюфтета на шеф Ангелов или визирате тези, които се предлагат в неговите заведения БДС?

Общи условия

Активация на акаунт