Избор на Airfryer - тема 2

  • 75 787
  • 772
  •   2
Отговори
# 585
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Ако е пратена днес направо на доставчика ако имате товарителница .Пробвайте , нищо не ви пречи.

# 586
  • Мнения: 4 125
Аз пак с нова дилема Tefal XXL или Instant Pot ето този Stuck Out Tongue

https://instantpot.bg/produkt/instant-vortex-plus-clearcook-air-fryer

Последна редакция: пт, 26 май 2023, 14:47 от The Invisible

# 587
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Здравейте,  имам Tefal easy fry and grill от вчера. До колкото разбрах от инструкциите - слагам храната в кошницата, избирам програма и пускам. Обаче като търся рецепти, навсякъде чета за предварително загряване на уреда 😐  От самия модел ли зависи ?

# 588
  • Мнения: 2 193
Аз не се съобразявам с предварително загряване. Пъхам и пускам, така ми е по-удобно. Аз за лесно ползвам фраера.
Иначе, преди първа употреба, е хубаво да се пусне празен, това трябва да го има в инструкциите.

# 589
  • Мнения: 2 570
Предишния ни фраер имаше функция и бутон Preheat, по подразбиране беше включена, но аз все я изключвах, защото не ми се чакаше и слагах направо храната да се пече.
Сегашния ни е фурничката на Финлукс и няма такова нещо. Предполагам може да се пусне за две три минути да загрее дори и без да има специален бутон за това.
Мисля, че си е до предпочитания на човек как иска да сготви, а не че е нещо задължително за даден модел или рецепта.

# 590
  • Мнения: 5 943
Здравейте! Фрайъра ми издава багажа и се оглеждам за нов, като все повече клоня към Филипс. Може ли някой, който го ползва, да сподели колко градуса му е максимума? Понеже на всички снимки е сниман със 180 гр. на дисплея, а в техническите характеристики и описанията подобна информация няма, но би трябвало да стига до 200 поне. Става въпрос за модел 9270 - 6.2л /2000 вата. И  някакви негативи на модела, ако има забелязани, също ще са ми полезна информация.
Благодаря предварително!

# 591
  • Пловдив
  • Мнения: 1 006
Привет, момичета! И момчета, ако има Simple Smile Искам да си взема еъфрайр, но вече се обърках от толкова информация...Може ли мнение дали този модел е читав?
https://www.technopolis.bg/bg/Uredi-za-zdravoslovno-gotvene/Ured … 0-14-v-1/p/813540
Благодаря предварително!

# 592
  • София
  • Мнения: 16 003
Може и да е читав. Но ми се вижда скъп и с малък обем на кошницата 1.2 л. То само шепа картофи/зеленчуци/ или 2 малки бутчета ще побере.
Зависи и за колко хора ще се ползва.

# 593
  • Мнения: 2 193
1,2 кг, 6.2 литра. Не е от малките.

# 594
  • Пловдив
  • Мнения: 1 006
Сърце юнашко не трае, купих го вече Joy Ще дам отзиви като го пробвам тези дни Simple Smile

# 595
  • Мнения: 2 193
Честит да ти е. Разкажи като го пробваш. Пиши и за градусите, че гледам Рали пита за модел, с който се различават с една цифра, та поне ще е някаква насока.

# 596
  • Мнения: 1 161
Бих искала да попитам тези уреди, които са като фурнички могат ли да затоплят бързо храната?
Микровълновата ни се развали и сега обмислям този вариант за затопляне и функцията за сушене на плодове и зеленчуци ми е интересна.

# 597
  • Мнения: 25 568
Бързо затоплят, да, стига храната да не е течна. Поне по-бързо от обикновената фурна.
За сушенето на плодове и зеленчуци – добре сушат, но имай предвид, че количеството е много малко. Става, ако ти трябва нещо за декорация, например около Коледа, но за по-големи количества – по-добре в обикновена сушилня.

# 598
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
Има и микровълнови фурни с функция airfry, които затоплят и супи бързо (на микровълни). Малко са по-бавни като airfryer, защото обемът е голям, но не много. Като студентка имах такава и бях много доволна. За airfry резултатът е по-добър с предварително загряване. Също за тестени.

# 599
  • Мнения: 280
Момичета,тези от вас, които сте купили фраер от ALL MAG получавате ли кодове за отстъпка? Реших да поръчам фурничката, обаче ми начислява 14лв. доставка, та се чудя дали да изчакам за някой код.

Общи условия

Активация на акаунт