US бъдещи и настоящи майки - a.k.a. American Beauties - 4

  • 13 255
  • 314
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 091
Tandooriтози съм аз- на самоснимачка.
(Иначе кой ще намеря да се занимава с моите шантави идеи, че и да ги снима) Wink

Малеее, страшна си!!!  #Crazy  bouquet Аз като гледам в обектива не мога да ги докарам такива, какво остава на самоснимачка  Joy hahaha.

Аз залагам, че G&J ще преноси 2 дни Simple Smile т.е мисля си, че ще роди в събота, 27-ми Simple Smile

# 286
  • Мнения: 1 116
Здравейте момичета!
Аз съм нова мама, вече се предтавих в Арилският форум.
Моят термин е на 5 Април, но най вероятно ще раждам през Март (секцио). Чакаме момченце  Heart Eyes
Бременноста ми я водят рискова, защото имам проблеми с щитовидната жлеза, висока захар (на инсулин съм) и имах плацента превия с прокървявания в началото на бременноста (плацентата мигрира и сега е добре)...май е това 
Извън всички тези неща всичко за сега върви добре, бебчо расте голям и рита силно.
Аз живея в Seattle, WA с мъжът ми и дъщеря ми...по-точно в Bellevue, има ли някой около мен наблизо?
 Hug

Добре дошла във форума Hug
Може и да сме се виждали, ние 5 години живяхме в Bellevue, от няколко месеца сме в Lynnwood.

п.п. Май сме се виждали, на детския театър в Редманд.

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 01:34 от Tannita

# 287
  • Мнения: 964
Здравейте и от нас,
Аз много отдавна не съм писала,все няма време.
Имам едих въпрос към Чикагските мами-Цени на детски градини или детегледачки?Някой има ли напредстава как вървят?
Мерси предварително.

# 288
  • Мнения: 483
Tannita, здравей!
да май е така...струва ми се че малката ти госпожица си я спомням. Беше с нея нали? ЕЕЕ радвам се че се засичаме във форума.
Аз ще започна често да идвам тук и се радвам да видя познато лице Simple Smile а се надявам да опозная и другите
 Hug

# 289
  • Мнения: 2 257
Добре де, MrsG, как хем я накара да се усмихне тази прекрасница София, хем я гушна, хем стана такова страхотно кадро?  Flutter Който го може, го може!

Добре дошла и тук, Мама Е, ние вече се "срещнахме" в другата тема. Grinning

Мацки, да отварям ли нова тема или иска някой друг да го направи - и още - ако има промени в данните - казвайте тука, докато изпишем 15та страница.

# 290
  • Мнения: 1 116
Tannita, здравей!
да май е така...струва ми се че малката ти госпожица си я спомням. Беше с нея нали? ЕЕЕ радвам се че се засичаме във форума.
Аз ще започна често да идвам тук и се радвам да видя познато лице Simple Smile а се надявам да опозная и другите
 Hug

С голямата бях, а откакто тя се запозна с твоята дъщеря я споменава всеки ден, защото много й хареса името. Поне веднъж на ден, както си играе и "мамо аз защо не се казвам К., много хубаво име?". И аз много го харесвах това име, но баща и пък харесваше най-много Диана и така я кръстихме. Та сега е решила като порасне и има дете, ако е момиченце да се казва като твоята дъщеря Simple Smile

# 291
  • Мнения: 483
Tannita, аз със сигурност някъде съм виждала малката госпожица Simple Smile а на Диана и кажи че казах на моята калпазанка за това колко и е харесала името и тя беше много поласкана и ме помоли да и кажеш че много ще се радва да я види някой път Simple Smile
 Hug

# 292
  • Мнения: 2 255
Леле как сте се разписали,браво Simple Smile
MrsG  много идейна снимка!
 G&J аз не мога да позаня кога ще родиш,но ще ти пожелая да бъде в неделя   Wink
Добре дошла Мама Е.
     Чета писали сте ,че не гледате много ТВ...аз пък си гледкам...има един канал SUNDANCE -много интересни неща въртят там...по-нестандартни филми(в повечето случаи на независими компании,или евтопейски)....Гледам Елън...Още не го считам чаааак за толкова деградивно(с мярка е все пак де,да не ме погнете сега:))) )
 Утре ще ви покажа една много сладка детска книга(не БГ) Simple Smile

# 293
  • Мнения: 619
Добър вечер на всички.
При нас заваля страхотен сняг,за първи път така тази година .Вече вали около час,и бая натрупа ,ще се правят снежни човеци утре. Laughing
MrsG  ,страхотна снимка,браво на малката София.
 
хвърчилце,и аз имам тази програма ,ама никога не съм се заглеждала какво дават.
 

# 294
  • Мнения: 2 255
phonelady  вторник вечер дават един сериал City of men -нещо като мини версия на City of god (бразилския филм). Много "хитри" късометражни филчета...има какво да се види...не зная какво кино харесваш...но все ще ти допадне нещо:))))

# 295
  • Мнения: 233
Таннита,

Наистина аз и Ели нямахме ток 6 дена. И ние изкарахме на хотел 5 денонощия. Точно тогава такъв студ сви, че нямаше отопляне Sad

Мама Е,  добре дошла! Ние ще се местим май месец в Белвю, сега сме в Рентън. Надявам се да се видим ако се заформи пак Сиатълско сабиране Laughing

 

# 296
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Момичета, ако знаете как ви завиждам че се виждате и събирате...искам и аз  Sad
Малко позъкасняла информация, ама мъжа ми го вее вятър на бял кон докато отговори - та за пътуването на мама сама с бебе американче, трябва документ от таткото. НЕ е задължителен, но е препоръчително, за да си няма ядове на летището.
като се заговорихме за ТВ, аз бях фенка на TLC като бях бременна гледах бебешките им истории и ревях всеки път като се раждаше бебе  Laughing Сега гледаме само CSI , ама почна и това да омръзва. Мъжът ми пък си умира да гледа Топмоделите на Америка  Mr. Green

# 297
  • Мнения: 1 393

като се заговорихме за ТВ, аз бях фенка на TLC като бях бременна гледах бебешките им истории и ревях всеки път като се раждаше бебе  Laughing

Ха- ха, и аз бях точно по същия начин!   Simple Smile
Интересното е, че бях 100% убедена, че и на моето раждане ще проливам крокодилски сълзи от умиление и насъбрали се емоции, когато ми покажат бебето. Не знам защо обаче, това въобще не се случи.  Thinking
А сега вече с топ не можеш да ме накараш да ги гледам тия Бейби Сторис- явно всяко нещо с времето си. 

# 298
  • Мнения: 380
Здравейте и от нас,
Mama E , добре дошла при нас Hug
Благодарение на този форум се запознахме с DiMom, тъй като се оказа че сме в един град  Grinning
Олинце, да те питам за това пълномощно от бащата за пътуване. Достатъчно ли е да е нотариално заверено или трябва апостил?
И аз много ги гледах тези раждания по ТЛС, но сега не ги поглеждам. Не са ми толкова интересни като преди.
phonelady,честит сняг. Завиждам ти. Тук още няма за съжаление.
Момичета, гледате ли Анатомията на Грей? Много сърцераздирателен епизод беше снощи.
А този american idol се е превърнал във freak show направо.
Хайде лека нощ от нас Hug



# 299
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412

Олинце, да те питам за това пълномощно от бащата за пътуване. Достатъчно ли е да е нотариално заверено или трябва апостил?

Have her and her man find a attorney Who is also notary, have this person make a paper that says the mother has the fathers promission to take the Baby out of the country, and to put notary stamp on it.

Дано съм била полезна. това каза мъжа ми, това написах дума по дума.




Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 17:08 от Олинце

Общи условия

Активация на акаунт