ПинсетА

  • 1 963
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Равни са,но цялата част е по-тясна от милиметър,така че можеш да хванеш косъма както ти е удобно,не е задължително да спазваш определен ъгъл.

Да, на Солинген са най-качествени. Моята е същата. А преди това купих поне 3-4 и не хващаха, гадост.

# 16
  • Мнения: 1 449
Rubis, швейцарска е , от маг.  на Солинген. Беше безумно скъпа, но я харесах заради уникалния й дизайн и не се стърпях. Имаше и по-евтини. Много добри са, но някое от децата ми й видя сметката... Сегашната ми е Солинген. Сестра ми пък похвали пинсетите на испанската ф-ма, мисля Beter....

# 17
  • Мнения: 2 407
Полска, незнам колко струва, забравила съм.Черна е на цвят.

# 18
  • София
  • Мнения: 35 957
Моята е от несесер на  Солинген , + ножички, пилички и т.н
От 10- на години ми е , не помня цената.

# 19
  • Мнения: 17 407
Solingen- преди доста години съм я купувала. Тази от швейцарското ми ножче също е много добра, макар че изглежда много зле Mr. Green

# 20
  • Мнения: 870
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=83720&photo=1

Аз имам тези двете на Солинген, много съм доволна хващат всичко. Имам две защото си помислих че съм си изгубила пинсетата, взех си другата и тогава я намерих  Embarassed Едната е изцяло златиста, а на другата само връхчетата са златисти, бяха около 5-6 лв.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ЯВНО на Solingen са най-качествени...
а къде във Варна има магазин в който продават оригинални пинсети знаете ли? т.е. които наистина са на Solingen... Thinking

# 22
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=83720&photo=1

Аз имам тези двете на Солинген, много съм доволна хващат всичко. Имам две защото си помислих че съм си изгубила пинсетата, взех си другата и тогава я намерих  Embarassed Едната е изцяло златиста, а на другата само връхчетата са златисти, бяха около 5-6 лв.

И моята е същата,много съм доволна.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
ЯВНО на Solingen са най-качествени...
а къде във Варна има магазин в който продават оригинални пинсети знаете ли? т.е. които наистина са на Solingen... Thinking


И аз имам на Solingen, продават ги в Бонжур.

# 24
  • Мнения: 7 186
Аз имам на Титания в момента.
На Солинген пинсети има в аптеката на Кауфланд.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 858
Равни са,но цялата част е по-тясна от милиметър,така че можеш да хванеш косъма както ти е удобно,не е задължително да спазваш определен ъгъл.

Мерси много Hug
Аз си търся такава под ъгъл, с такава съм свикнала. Моята е на Орифлейм, някъде от времето , в което влязоха на пазара в БГ. Много ми е удобна, просто е перфектна, но не мога да намеря такава, за да се запася ако тази престане да хваща.

# 26
  • Мнения: 505
И моята е от тези с връх под ъгъл. Не си спомням марката , но струваше около 2лв. и висеше на стилаж с четки за коса, пилички за нокти, комплекти четки за грим всичко на една фирма. Купих я от магазин за козметика - не мисля, че е проблем да намериш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт