dokolko sa werni testowete za bremennost

  • 2 231
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Здравей, и аз съм в твоето положение - чакам да ми дойде чак на 16,01,07 и вече нямам търпение за това да разбера дали съм бременна - постоянно се интересувам как да разбера .
Но очевидно няма начин и трябва да си чакам .
Ако някой може да ми помогне ще почерпя !

# 16
Току що попитах в една лаборатория и ми казаха, че с кръвен тест е най - точно и отчита още на следващия ден след овулацията .
Струва около 10 - 13 лева и аз смятам да не чакам също, а да отида още днес да си направя теста .
дават резултат след 0,30 минути новите апаратури .Успех , Миличка !
дано си имаш бебе !

# 17
Привет Дилянка,И аз ще взема такива мерки Simple Smile.Пожелавам ти успех и ни дръж в течение  Hug

# 18
  • Мнения: 1 425
Току що попитах в една лаборатория и ми казаха, че с кръвен тест е най - точно и отчита още на следващия ден след овулацията .

Това ми звучи много несериозно.Вярно че кръвния тест отчита най-рано,но пък чак един ден след овулация. Shocked newsm78 Ми то тогава още оплождане може да няма. newsm78

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, моля ви, попрочетете за тестовете в библиотеката; няма тест, който да отчете бременност в деня след овулацията Naughty Дори и да има оплождане по време на овулацията, не значи, че ще има имплантация или бременност. Кръвният тест се прави на 10-12 ден след овулация.

# 20
  • Мнения: 171
Ми то и аз си правя тестове преди датата на М. И какво? Ако е положителен ще умра от притеснение дали ще си остане така или ще се изчисти с цикъла. Ако е "-" пък се съмнявам дали наистина е "- "и въобще наистина няма смисъл. Преди време си правих и кръвен тест, едвам изчаках другия ден/резултатите не станаха веднага/ и дадох 20 лв и въпреки че беше" - "пак не бях много сигурна, защото го направих доста рано  #Crazy  Thinking
И сега продължавам с уринните тестове по 2 причини- ако съм бременна да видя кога ще ми отчетат различните марки и за да се грижа малко повече за здравето си ако е + /напр.да не пуша/.
Желая успех на всички   bouquet Бързо да имате бебчета, ако не стане веднага да не се отчайвате, защото някои неща се забавят , но идват  Wink Heart Eyes

# 21
Да , така е. Кръвния тест се прави поне 7 дни след овулацията - аз питах в лабораторията . Мензиса трябва да ми дойде на 16 ти януари, но нямах търпение да разбера и ходих да направя теста . за съжаление е отрицателен  - малко съм нещастна, но очевидно много бързам с тези неща .
Дано следващия месец имам успех .
Пожелавма на всички бебета !

# 22
Здравейте, днес си направих кръвен тест защото нямах нерви да чакам повече и за съжаление е отрицателен . Много съм нещастна, но дано следващия месец да стане и моето бебече .
Пожелавам успех на всички !

Общи условия

Активация на акаунт