Фон дьо тен - Шанел ???

  • 16 974
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
И аз съм мераклийка за по-скъпичък ФДТ, освен за Коледа да си направя подарък?! Но в Бургас не съм срещала козметика на Шанел.
Нямаше ли в магазин Мико? Не съм сигурна всъщност...

# 16
  • Мнения: 13 512
Аз използвам козметика на Шанел и тя най-много ми пасва.Кой фон дьо тен искаш да си вземеш?

 



а на мен можеш ли да ми препоръ4а6 светлоотразяващ?  bouquet
Нали ти препоръчах вчера:-)
Prolumiere e светоотразяващ. Но той е за суха кожа. Аз сгреших да си го купя от летището в Париж, където ме убеждаваха ,че е за мана кожа, а той се оказа мазен и лицето ми лъщи от него, та го матирах с  компактна пудра на Шанел.
Защо си решила да е точно Шанел?
Ако нямаш категорична причина, можеш да пробваш и Double Perfecction na Estee Lauder ili Теинт Idole na LAncome..Последния съм го ползвала и преди, и вчера като реших да си купувам ФДТ, си купих пак него. Аз съм с мазна кожа, на места проблемна/прекалено суха/ и този ми асва идеално.Лесно се разнася, няма миризма, издържа 14 часа и не се разтваря от мазнината в Т зоната. Струва и той 80-90 лева

# 17
  • Мнения: 3 835
В МОЛ-а си бях харесала Double Perfection за мазна и смесена кожа. Беше 60лв. Преди 2-3 месеца. Aх!  Sunglasses

# 18
  • Мнения: 13 512
В МОЛ-а си бях харесала Double Perfection за мазна и смесена кожа. Беше 60лв. Преди 2-3 месеца. Aх!  Sunglasses
Той,обаче не е много покривен...но щом си си го харесала, най-вероятно си го пробвала на кожата си

# 19
  • Мнения: 3 835
На тази светлина ми се видя ОК. От другите ми допадна на Герлен - той беше около 73 лв.

Е, ти сега ми възбуди любопитството с този на Ланком. Има ли фактор?

# 20
  • Мнения: 13 512
На тази светлина ми се видя ОК. От другите ми допадна на Герлен - той беше около 73 лв.

Е, ти сега ми възбуди любопитството с този на Ланком. Има ли фактор?

Освен това този на Ланком е единственият, който не ми цапа дрехите- с него си ходя с бяло поло. Докато с Виталюмиет и Пролумиер на Шанел  цапането е проблем. 10 фактор- за зимата е ОК. А Пролюмиер е с 15
И един съвет: Когато отивате да си купувате ФДТ, не отивайте гтримирани, а с чисто лице . И пробвайте на лицето, а не на ръката, защото разликата е огромна. Същото е и със сенките. На ръката изглеждат с блясък, а на окото- мат...

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 01:23 от monda

# 21
  • Мнения: 6 039
тъкмо исках да изтъкна като недостатък цапането на дрехите. Използвах Шанел ,преди да забременеия, В момента, в който забременях, миризмата му стана непоносима за мен. От тогава ползвам само Ланком, 72-75 лева. Безкрайно съм доволна, с много мазна кожа съм, която с кремеве се коригира, но дори и след 7-8 часа с фон дьо тен не лъщи. И най-важното за мен - не цапа и не мирише.
ползвам този, само ме дразни, че не е с помпичка, но иначе наистина се адаптира към кожата, т.е. мазна, смесена,и т.н.

# 22
  • Мнения: 13 512
Момичето искаше Chanel, а ние и омазахме темата с Ланком, но  поне сме се обосновали защо. Мрзя отговори  от рода на "Имам/ползвам  еди си какво, много съм доволна". Ами обясни ти с каква кожа си, имаш ли проблем ,защо си доволна- кое е о-различно от останалите продукти,които си ползвала... и т.н. По този начин не сме полезни, а смешни, защото не даваме съвет, а се хвалим.Не визирам никого конкретно в тази тема, а имам предвид половината от темите в този подфорум- абсолютно безполезни поради тази причина.

# 23
  • Мнения: 6 039
затова си позволих да се включа за Шанел, и да наклоня към Лнаком, защото съм ги ползвала, виж за Ести Лаудер, нищо, ама нищо не мога да кажа, в магазина ги заобикалям.....

# 24
  • Мнения: 13 512
затова си позволих да се включа за Шанел, и да наклоня към Лнаком, защото съм ги ползвала, виж за Ести Лаудер, нищо, ама нищо не мога да кажа, в магазина ги заобикалям.....
Е, няма защо да ги заобикаляш, винаги можеш да се позаинтересуваш за някой нов продукт, да изпробваш друг...може и да ти допадне нещо. Никога нищо не заобикалям аз.

# 25
  • Мнения: 6 039
аз като намеря продукта си, докато не спрат да го произвеждат, не сменям /или бременността ми беше повод да направя промяна/
така съм и с менюто в ресторанта - чета, чета и все едно и също поръчвам

# 26
  • Мнения: 2 152
Еми сега наистина се раздвоих Grinning
Проблема при мен е че незнам дали в Русе имат макиаж на Ланком newsm78 Трябва да проверя и наистина е най-добре а се пробва на място и на лицето.Все пак не са малко пари...

# 27
  • Мнения: 13 512
Еми сега наистина се раздвоих Grinning
Проблема при мен е че незнам дали в Русе имат макиаж на Ланком newsm78
Не може  да ма Шанел, а да няма Ланком.Успех в избора!

# 28
  • Мнения: 2 152
Между другото разгледах сега сайта на Ланком и се спрях на този за комбинирана кожа.Издържа 14аса и е с пълно покритие

# 29
  • Мнения: 13 512
Между другото разгледах сега сайта на Ланком и се спрях на този за комбинирана кожа.Издържа 14аса и е с пълно покритие

Точно за него ти говорех.Ползвала съм го и преди, и вчера отново си го купих,защото Prolumiere na Chanel,който имам не ми харесва- лъщи ми кожата от него и цапа.

Общи условия

Активация на акаунт