Къде в Пловдив??? - 98

  • 30 079
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28 014
Дъщеря ми беше на рожден ден в началото на втори клас, бяха в такава escape стая. Справи ха се, било много забавно. Близо до Централна гара беше.

# 61
  • Мнения: 1 190
Къде мога да намеря заготовки за диадема?
Трябват ми метални или пластмасови, около 15-20 бр, за украсяване.

Не знам как се казва магазинът, но на пешеходния мост има един за диадеми, мъниста и тн, там има това, което търсите.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 2 808
Къде из центъра на града ще продават хубави дамски бодита, не много големи номера

# 63
  • Мнения: 12 241
Къде из центъра на града ще продават хубави дамски бодита, не много големи номера
В подлеза на Чифте баня остана един добре зареден магазин. Мисля, че вече са заредили бодита.
Имате ли представа за цена на профилактика на климатик и зареждане с фреон, ориентировъчно?
Около 100 лв.+/-10
Но търси препоръки, приятелка извика едни преди месец. Взеха ѝ парите, но обявиха, че такъв фреон не зареждат, защото климатикът бил модел преди 15 години и точно този фреон бил забранен в ЕС. Оказа се, че компресора е заминал. Но пък го бяха почистили перфектно. Само дето купува нов, ремонтът беше безсмислен.

# 64
  • Мнения: 55 050
Благодаря, Кло! Flowers Hibiscus
За наемателя ми е, някакъв негов приятел му казал 150. Rolling Eyes
Вчера ми смениха батерията на часовника, в подлеза, където ми препоръча. Simple Smile

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 9 768
То зависи от климатика, за 9ка може да е 100лв, за 18ка цената ще е друга. И за фреона е вярно, че по-старите модели са с фреон, който е забранен. Някои си го внасят нелегално от Турция. И цената му никак не е ниска. Лятото правиха профилактика в офиса. 200 лв взеха с фактура.

# 66
  • Мнения: 1 677
Здравейте, откъде мога да си закупя само дунапрен за топ матрак‽ Бракувах едно дормео, но си запазих калъфа, който много ми харесва, та сега издирвам само дунапрен за него. Нямам претенции за марка, но поне да е мемори пяна.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 560
Здравейте, откъде мога да си закупя само дунапрен за топ матрак‽ Бракувах едно дормео, но си запазих калъфа, който много ми харесва, та сега издирвам само дунапрен за него. Нямам претенции за марка, но поне да е мемори пяна.

http://www.zlatenklas95.com/- Тракия индустриалната част
ул. "Коматевско Шосе" 69, 4004 ж.к. Остромила

За тези се сетих аз.

# 68
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 937
Здравейте, откъде мога да си закупя само дунапрен за топ матрак‽ Бракувах едно дормео, но си запазих калъфа, който много ми харесва, та сега издирвам само дунапрен за него. Нямам претенции за марка, но поне да е мемори пяна.
На Коматевско шосе срещу сладкарница Попимони има склад за дунапрен, има табела на Нани отпред. Предлагат всякакви видове, включително и мемори пяна. Шият и калъфи, само за информация го казвам, за който се интересува.

# 69
  • Мнения: 5 613
Маркита също предлагат дунапрен и,виж на сайта. Вземала съм съвсем обикновени само

# 70
  • Мнения: 2 079
Смятам да си взема естествена кожа обувки от Паоло Ботичели. Една съфорумка ги похвали.
Големия магазин на главната го няма отдавна. Друг голям къде?
Май в някой Мол имаше.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 560
Смятам да си взема естествена кожа обувки от Паоло Ботичели. Една съфорумка ги похвали.
Големия магазин на главната го няма отдавна. Друг голям къде?
Май в някой Мол имаше.

И в Марково и в Пловдив  има, но и най-първия на главаната си стой.

# 72
  • Мнения: 32
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър козметик, който посещавате понеже съм нова в града и не знам къде да ида?

# 73
  • Мнения: 7 068
Слагам в скрит текст едно студио, в което съм ходила само с ваучери обаче, доволна съм. Локацията вече не ми е ок, но не съм се престрашила да опитам другаде.
Скрит текст:

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Някой да знае къде в Пловдив мога да купя скандинавски мъх?Гледам в интернет,но в Пловдив не намирам нищо.

Общи условия

Активация на акаунт