Къде в Пловдив??? - 98

  • 30 080
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 659
Така, говори опит 😁
Смених фамилията си в началото на миналата година. Подадох документи за нова ЛК, стндартна поръчка, беше готова след 13 дни. Отодох в КАТ, не за друго, а защото, освен името, сменях и автомобила и адреса си. Там също си пуснах стандартна поръчка, която само за 6 дни беше готова 🤷🏼‍♀️
Основната ми мисъл-в КАТ ще получиш едно смешно малко листче, с което спокойно може да си шофираш до получаване на новата шофьорска книжка.

# 706
  • Мнения: 1 210
Суров кадаиф съм виждала в Лекси на Марица - при корите и яйцата /срещу рибата/
Много благодаря! Ще проверя и там

# 707
  • Мнения: 2 774
Момичета, препоръчайте място от къде да поръчам меденки/сладки с украса, за изписване на бебе за вкъщи.
По възможност в района  на ценръра.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 5 997
Пекарната на Емили. Има фейсбук страница. Прави страхотни неща,често нейни торти са награждавани от Cake decor.

# 709
  • Мнения: 812
Весела Коледа на всички 😋
Къде в града мога да намеря магазин с дамски раници от естествена кожа?
Държа наистина да е от естествена кожа с добро качество.Благодаря

# 710
  • Мнения: 7 068
Весела Коледа!
Не са точно раници, но кожата и качеството отговарят на търсенето
https://www.dandeliwood.com/mobile/catalog/details?Id=4&langId=0

# 711
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Има една верига магазини за чанти, но не се сещам за името. Имат магазини в Гранда, Форума, Илиянци и на Главната срещу HM. Estil в Мол Пловдив, Мол Марково тепе. Доусън в Гранда.

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 829
Весела Коледа на всички 😋
Къде в града мога да намеря магазин с дамски раници от естествена кожа?
Държа наистина да е от естествена кожа с добро качество.Благодаря

Estil в Марково тепе

# 713
  • Мнения: 2 928
Подадох в крайна сметка заявление за нова лична карта, но за шоф.книжка ми казаха, че ако искам да стане веднага, трябва да отида в КАТ, защото при тях се правят само стандартни поръчки и оре това време ще стоя без книжка - и ако ме спрат за проверка, ще ме глобят Thinking

Няма да те глобят, на какво основание? Като кажеш, че си се омъжила наскоро, не смятам, че ще се заядат. Пък и каква е вероятността да те спрат баш сега? Аз от 5 години карам, 3 пъти точно са ме спирали за проверка. Като последният път беше преди 2 години.

Аз след като се омъжих си извадих свидетелство за удостоверяване на имената. Много е удобно и си го ползвам, защото всичките ми дипломи са ми с моминското име.

# 714
  • Мнения: 1 210
Пекарната на Емили. Има фейсбук страница. Прави страхотни неща,често нейни торти са награждавани от Cake decor.
+1 за Пекарната на Емили, любимо местенце за сладки вкусотии,  редовни клиенти сме 👌

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 576
Весела Коледа на всички 😋
Къде в града мога да намеря магазин с дамски раници от естествена кожа?
Държа наистина да е от естествена кожа с добро качество.Благодаря
В Деникс има по 170лв  2 модела на Роси

# 716
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Някъде да сте виждали да се продват клончета от естествени елхи?

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 9 768
Някъде да сте виждали да се продват клончета от естествени елхи?
До първо районно, но едва ли са вече там. И зад спирката до Алекса в цветарския магазин. Но това беше преди празниците.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Някъде да сте виждали да се продват клончета от естествени елхи?

На пазара на  гребната база

# 719
  • Мнения: 2 205
Някъде да сте виждали да се продват клончета от естествени елхи?
В Тракия пред Форума имаше доста елхи, на 22ри минах от там, предполагам има и клончета, но не знам дали още са там

Общи условия

Активация на акаунт