Мнения за детски невролог

  • 754
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 77
Здравейте! Дъщеря ми е родена в 27 г.с.,към момента е на 7 мрв и 4 мкв.Няма видими неврологични проблеми ,но ни насочиха за консултация с детски невролог. Към момента съм се спряла на д-р Христова и д-р Маринова в София .Като не мога да преценя,коя от двете да избера.Ще се радвам да споделите мнение,как е протекъл прегледа има ли разлика в отношението,ако си с направление или на платена консултация.И също ,ако имате впечатления от детски невролог в Плевен или Варна.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 312
И аз се интересувам от детски невролог, по-точно за главоболие при дете.
Няма движение по темата за жалост.

# 2
  • Мнения: 77
На 15.12 сме на преглед при д-р Христова в София .След това ще мога да споделя мнение.Прочетах доста коментари и мнения ,надявам се да не сме сгрешили с избора.

# 3
  • Мнения: 116
На 15.12 сме на преглед при д-р Христова в София .След това ще мога да споделя мнение.Прочетах доста коментари и мнения ,надявам се да не сме сгрешили с избора.

Здравей, какво стана, как мина прегледа, с какви впечатления останахте?

# 4
  • Мнения: 77
Имах по големи очаквания като цяло . Погледна снимките от ТФЕ , които и правиха тук каза ,че и изглеждат в норма . Провери как реагира на почукване с чукче,пробва я дали се обръща и общо взето това беше.Няколко пъти повтори,че не е трябвало да ходим и само сме се разхождали без причина.

Общи условия

Активация на акаунт