Отговори
# 90
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
еха, Джорджи, сега се вьрнах да  гледам снимки, че ги бях пропуснала  Embarassed....наистина е вчепетляващо  Grinning, мадрид сьм го учила в испанската само по учебник, ама един ден ще го видя и на живо Peace...

тебе си те представях по малко по ра3личен начин Rolling Eyes Hug Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 7 430
ДОбро утро мили бъдещи и настоящи майчета - зайчета Hug Hug Hug

Днес тук е един прекрасен и слънчев ден - все едно не посрещаме Коледа, а Първа Пролет  Wink
Пожелавам ви много усмивки и бъдете щастливи Peace Hug

Джорджи, здрасти   bouquet радвам се да те "видя" ....и завидях на Хари за срещата Hug Hug Hug

...отивам да чета какво сте писали Wink

# 92
  • Мнения: 382
Добро утро момичета.
Калида,и аз се надявам да завали сняг,но...вали само дъжд newsm78 Марти е в луда еуфория винаги преди Коледа.А има ли съпрузи в тези които спомена,че се занимават с изкуства,и с какво се занимаваш ти?
Звезди,как сте днес с бебо?
Вечерница,какво става с неприятните животинки в косата на хубавицата ти?
Приятен ден и много усмивки    bouquet

# 93
  • Мнения: 354
Добрутро и от нас Hugжелая на всички лек ден.
Дядо Коледа вече дойде у нас Crazyвчера купихме на бебо кошара и столче за хранене.
Тук днес е слънчево така че изчезваме на разходка.До довечера  bouquet

# 94
  • Мнения: 1 860
Добър ден и от мрачна Шушландия.  Wink

Харич, ако знаеш как се посмях на поздрава ти!  Hug

Сега си пуснах втората поръчка на Ейвън, отиде ми процента. Що неща си поръчах за мен  Blush А, Вальо се надява да изкарам пари... Mr. Green

# 95
  • Мнения: 907
Giorgia, чудно разказче за Мадрид. Била съм само в Барселона, не мислех че Мадрид е толкова интересен, други неща бях чувала.



Меги, много ме развесели с разсеяните си истории Laughing
Вече много ти личи коремчето, казваш?
Аз все съм изостанала значиии... Crossing Arms Хем съм по-напред от теб, хем още не ми личи.
Има там нещо, ама като сложа пуловер и вече не се вижда Simple Smile Колегите ми в университета се пулят и не ми вярват като им казвам, че вече сериозно съм преполовила петия месец.

На мен мъката ми е че не отслабнах добре след Мони, тъй като го кърмих почти 10 мес. и не предпиех нищо, че и след това. Т.е. имах си го още коремчето от него като забременях. То не е само бебе при мен, половината са аболютно излишни тлъстинки Wink. Сега 3 мес. удържах въобще да не кача, но към края на 4я какво ми стана - всеки ден като се погледна хоп 1 кило отгоре. Та се наложи да позабавя и сега съм само 3-4 отгоре. Но не трябва да минавам рекорда ми от бремеността с Мони, че ще се нацепя - с него накрая имах 1-2 малки стрийки около пъпа, бях достигнала всякакви теглови рекорди. Въобще ако при всички бременостти бях толкова съвестна както сега, нямаше да имам какво да свалям, ама на - кой ли ме караше да се тъпча преди. Това въобще не е нужно, да знаеш. А с желязото аз редовно имам проблеми, даже и в момента трябва да гълтам, ама аз общите витамини едвам понасям (става ми лошо), пък и това сега ..., че и магнезий. Ама ще ги гълтам, защото пък след раждането усещаш липсата много по-осезателно.

# 96
  • Мнения: 7 914
Добро утро!

Днес пак сме на какаови напитки:





Лек и приятен ден! Hug Hug

# 97
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет мамчета, само наминавам да ви поздравя, и да ви пожелая ден изпълнен с предколедни изненади и приятни емоции.
Аз два дни вече домакинствам , пека сладчици  Rolling Eyes, довършвам украсата, защото другата седница идва брат ми и няма да ми остане време за дома. Ще е като един малък Санта с куфари пълни с подаръчета.santa2
Като съм готова ще мога да ви пусна снимчици. Hug
При нас започна да вали снежец и изглежда като посипано с пудра захар, красиво, романтично и най-вече празнично.
 Heart Eyes Много усмивки от мен   bouquet
 

# 98
  • Мнения: 2 379
Меги, гледам, че още си стоиш с питанката на лентичкта Simple Smile
Кога ще бъде заветният всеоткриващ преглед?

Звезди и Ваня, а вашите?
Помня, че казвахте преди Коледа. Значи време не остана! Айде! Че да подновяваме залаганията Mr. Green

Аз сега ще ходя да си ги купувам тия железни хапченца, ама кво ще купувам и аз не знам Laughing Май нещо не съм си записала като хората какво ми е продиктувал Док по телефона Blush
Дано аптекарката се окаже достатъчно съобразителна.

Меги, а магнезий за какво? Контракции ли имаш? Чакай пак да не объркам нещо... ама май по отчетните съм чела, че се пие магнезий, когато има контракции.

# 99
  • Мнения: X
здравейте мацки

от нас за закуска: хлебчета Люсия и малко видео:



http://youtube.com/watch?v=XSCWrnYHQow&mode=related&search=

присъствах на това шествие в моето училище, чувството е невероятно, как  идват бавно и се чува как пеят в тъмното и се виждат свещите
короната беше от електрически свещи, но в църквата била от истински (което си е страшно), но пък имаше конкурс коя ще бъде Люсия и до последно било държано в тайна - приема се за голямата работа явно, но е много красиво

много поздрави и целувки

# 100
  • Мнения: 11 344
]Вечерница,какво става с неприятните животинки в косата на хубавицата ти?
Приятен ден и много усмивки    bouquet
Ванче, ние слава Богу още нямаме по главата си, но само я ровя да не прикачи нещо.
Други деца имат, непрекъснато се появяват нови заразени деца и от 2 месеца само ровя и пощя. Ще погледна по аптеките за тия лосиони за предпазване.
На Майка и Нана благодаря за съвета!

# 101
  • Мнения: 3 521
приввет банда,
минавам на бърzо да кажа едно zдрасти Hug...

Нашата реакция от ваксината си премина в типична вирусна инфекция с кашлица и сополявене...на всичкото отгоре ни хвана и същото чудо и двамата с баща и та сме "Лична драма" Crazy...

Сега се тешим с много раzнасяне на ръце(детето, не баща и), пеене на песни и иzобщо 100% правене на маймуни Mr. Green.

Хайде лек ден на всички  bouquet.

# 102
  • Мнения: 907
Меги, гледам, че още си стоиш с питанката на лентичкта Simple Smile
Кога ще бъде заветният всеоткриващ преглед?

Ми за догодина остана - средата на януари, няма да уточня повече обаче Mr. Green, ама аз и после няма да казвам име, най-много пола да ви кажа  Mr. Green

Магнезият ми го даде, защото се оплаквах че имам сърцебиене. Но сега това попремина, имам обаче cxващане на мускулите в крака (и със Сашко много го имах), обикновено сутрин, та затова ще го пия. Той по принцип е за мускули, вкл. и на сърцето. Да и за контракции, ама аз не съм имала такива - освен като раждах Сашко нормално, де.

# 103
  • Мнения: 1 049
kalida, много го харесва у дома само това пие  Peace
Гери пусни ми новият  ти номер на личния да се чуем довечера  Hug  bouquet
лек ден   bouquet
това го пиша 2 път ще се включа довечера   bouquet

# 104
  • Мнения: 382
Пиколинка,аз не съм бреминна.Нещо не си разбрала,опитвам се,но още не съм Grinning Петя,и ние щяхме да ходим до църквата за да го видим този ритуал,но Марти има тържество в у-ще и нямя да можем.  love001

Общи условия

Активация на акаунт