Виждали ли сте такива стрии???

  • 4 399
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 857
dano sega se  e oprawilo i da izliza snimkata

# 16
  • Мнения: 1 798
Мажете докато са пресни, че после няма да се махнат.

# 17
  • Мнения: 505
 Thinking Стриите ти са червени и си мисля, че ако се мажеш с Контратубекс или един крем на Галеник ще позачезнат. В смисъл не че ще се махнат, но ще избледнеят и ще са по-незабележими. От стрии никой не се е отървал, но с подходящата козметика можеш да намалиш щетите. Не се впрягай много - много.   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 432
Thinking Стриите ти са червени и си мисля, че ако се мажеш с Контратубекс или един крем на Галеник ще позачезнат. В смисъл не че ще се махнат, но ще избледнеят и ще са по-незабележими. От стрии никой не се е отървал, но с подходящата козметика можеш да намалиш щетите. Не се впрягай много - много.   bouquet

То4но така!Веднага по4вай контратубекса ,след акто роди6 -Галеник /крем против стрии 30лв ,супер ефикасен/ Peace .6те има6 успех   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 290
Ами и аз имах огромни червени стрии по краката и гърдите,но при мен стана заради напълняване и разтеж на гърдите при пубертета,в момента са доста тънички и бледи и почти не се забелязват.Така,че колкото и зле да изглежда сега ,се успокой и бъди сигурна,че по-натам ще станат незабележими  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 680
И моите бяха такива, сега си личат, но са бледи.
Много е неприятно и като ги видях ми подействаха много депресиращо.

# 21
  • Мнения: 1 028
Пак си цвете,моя тъпан/корем/мязаше на диня,едни такива големички,длъжки в цвят лила...ммм,не е за разправяне,и това при все,че по 3 пъти на ден редувах,специални мазила,разработени за целта,чист зехтин,балсами..бе на мумиите по-малко плескала турят Mr. GreenАма позамаза се положението с времето и упоритото мазане,но има още доста да се желае,кат ми хартиса някой лев може да се огледам за лазер Mr. Green

# 22
Тези стрии са ужасна напаст,аз бях 42 кг. като забременях сега сам в 5 месец и сам 47,5 и имам много леки на задните части и пресни,пресни по гърдите мажа се с МУСТЕЛА(38лв.),но невиждам някакъв изумяващ ефект.Според мен всичко зависи от еластичността на кожата и от структората и.Все пак е хубаво да се мажете.За тези жени които ще стават мами да се оспокояват,че ще дарят живот,а останалите незнам какво да посаветвам......Simple SmileВсе пак успех на всички.

# 23
  • Мнения: 132
Първата бременност си изпуснах гърдите - не очаквах толкова бързо да нарастнат и се нацепиха. Стриите бяха точно такива - синьо-лилаво-червени. Започнах веднага да мажа гърдите и корема с маслото на Икаров против стрии и така и втората бременност от самото начало.
На корема нямам нито една стрия въпреки че кожата ми е много склонна към нацепване.
Това, че се мажете с овлажняващи млека и кремове не е гаранция. Кремовете трябва да са против стрии и наистина да имат ефекта да омекотяват и отпускат кожата така че разтягането да не я накъса.
А доколкото съм чела и лично убедила освен оперативно напълно заличаване на стрии не е възможно, защото този пласт от кожата просто е разкъсан. Кремовете като Контратубекс заличават белези където има струпване на кожа и те изглаждат, но нямат особен ефект при стрии.
Успех и се мажете. Аз приличах на мазно тюленче.

# 24
  • Мнения: 511
моите са горе долу такива

# 25
  • Мнения: 3 537
Аз пък дали  защото нямах голям корем и през двете бременности,нямам никакви стрии на корема,само две съвсем мънички и  незабележими. Rolling EyesА не съм се мазала с нищо. Tired

# 26
  • Мнения: 857
А някой може ли да ми даде по-подробна информация за лазераза премахване на стрии?
Къде има? Колко струва процедурата? И до колко е ефикасна?

# 27
  • Мнения: 2 849
Само съм виждала ,аз по корема нямам .Това не значи ,че не ми се появиха по краката  Rolling EyesИзбледняват ,но си е гадно .

# 28
  • Мнения: 252
Аз пък дали  защото нямах голям корем и през двете бременности,нямам никакви стрии на корема,само две съвсем мънички и  незабележими. Rolling EyesА не съм се мазала с нищо. Tired
Аз също имам малко и малки и то на места които несе виждат.Но съм виждала като твоите и дори по зле(от рамената до коленете)на една мацка ,беше разчертана като геог равска карта и въпреки ,че си върна формата след раждането стриите си останаха.Е свиха се избледняха-но.............

# 29
  • Мнения: 172
Ужас и моите са такива големи само че по вътрешната част на бедрата. Така съм разграфена, че не е истина  smile3556

Общи условия

Активация на акаунт