Киселини от стомаха в 9-ти месец

  • 12 660
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 975
Зная за какво говориш направо ти изгаря гърлото от тях, аз не намерих решение за съжакение Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 975
И забравих да ти пиша да се стягаш вече - аз родих 18дни преди термина Hug

# 17
  • Мнения: 254
Ех мами страхотни сте , много ви благодаря за отговорите, и аз мразя сода, но ще пробвам с биричка и спрайт  Laughing Наистина малко остава, но като идва нощ и се плаша, ще ми се да спя права но не става.

# 18
  • Мнения: 254
А какво е талцит - лекарство ли е ? Не съм го чувала.

# 19
  • Мнения: 5 026
И аз бях така.Понякога ми преминаваха от сода.

# 20
  • Мнения: 1 183
Здравейте мами,
Остават ми 20 дни до термин, чувствам се отлично с изключение на нощите, когато само като легна и тръгват стомашни киселини, оригвания (с извинение) и сякаш цялото стомашно съдържание тръгва да излиза през устата. Случвало ли ви се е такова нещо и дали е от бременността? Дайте някакво спасение.
Аз съм по същия начин,и на мен ми остават 20 дена,но моите киселини са през цялата бременност и взимам RENNIE което страшно много ми помага Peace

# 21
  • Мнения: 689
Ябълките ми помагаха на мен, а като родих всичко се оправи

# 22
  • Мнения: 2 956
И аз имах същия проблем,но по-отрано. Пиех сода бикарбонат доста последните 20-ина дни ,както и Талцид - за смучене е.  Peace след като родиш изчезват като с магическа пръчица  Wink

# 23
  • Мнения: 24
Имен ме мъчат ужасни киселини,но ми помагат 1-2 обикновени бисквити

# 24
  • Мнения: 8 505
Може и с газирана вода-аз пиех,когато получех киселини.

И аз се оправях само с безалкохолни.Но зависи колко силни са киселините.

# 25
  • Мнения: 1 243
И аз имам ужасни киселини денем нощем постояно ме мъчат Sick пия Талцид Стопацид и по някой път си разтварям сода бикарбонат с малко вода Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 702
И аз бях така, и то доста преди 8 месец.
На всяка консултация лекарката ме предупреждаваше да не пия газирано. Мислех си, че е заради захарта (понеже качвах главоломно). Един ден открих, че  газираната вода ми помага срещу киселините, но кагото се похвалих на лекарката за това, тя каза, да не пия НИЩО газирано, включително и вода. За съжаление не разбрах точно кое е вредното на газираната вода, но тя беше категорична. (Между другото, след като родих, ми направи впечатление, че ако пия газирано, бебето има ужасни колики и реве МНОГО повече от друг път).
По време на бременността ми помагаше да спя на много висока възглавница, почти седнала, както и да вечерям колкото може по-рано. Когато нещата излизаха от контрол, си разбърквах малко хлебна сода, но гледах да е рядко, защото знам, че и тя е вредна.
Лека бременност и от мен, като родиш всичко ще мине  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 4 035
Само Талцид ме спаси и в момента,в който родих киселините изчезнаха.Талцид са раблетки за дъвчене,разрешени за бременни,не са с най-прекрасния вкус,но действат почти моментално.Можеш да пиеш и Мезим форте,тов са ензими,които улесняват разграждането на храната.

# 28
  • Мнения: 6 461
Остават ми 20 дни до термин, чувствам се отлично с изключение на нощите, когато само като легна и тръгват стомашни киселини, оригвания (с извинение) и сякаш цялото стомашно съдържание тръгва да излиза през устата. Случвало ли ви се е такова нещо и дали е от бременността? Дайте някакво спасение.
Спасението от киселините идва когато родиш... Wink
Аз бях много зле,направо съм ревала от киселини.......... Shocked
Пиех газирана вода,хлебна сода,ябълка....Долу-горе облекчават ,но не на цяло.
Успех и леко раждане.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт