Отговори
# 30
  • Мнения: 2 162
Да ни е честита новата тема.
Хаирлия да е за нашите любимци, които да ни радват с успешните си проекти.
Поздравления, cvetansk  за прекрасно оформената тема. Hands Clap Личи си, че е барната с много любов и мерак.

# 31
  • Мнения: 526

Екипа на Капан продължават да подгряват публиката за сряда. Това изглежда зад кадрово по време за снимките на плакатите. Само не разбрах защо пропуснаха хакерчето, няма го на основния, няма и индивидуален с него.
А сещам се и още нещо, на мен музикалната тема някак ми напомня за Кръсника.

# 32
  • Мнения: 1 836


Майко мила, това е нереално....
Такава мащабна рекламна кампания правят, че истински се надявам шоуто да е топ.
Ако трябва да сме честни, проект на Акън не съм виждала да се рекламира толкова мощно.
Hercai беше изненада дори за екипа. Чак втори и трети сезон бяха ркламирани подобаващо.
"Игра на съдбата ми" имаше реклама, но някак си вяла.
Тук обаче са извадили артилерията....



https://twitter.com/ni0nia/status/1581678576977399810?s=20&t … neD6W_qU598KE-VTQ

https://twitter.com/DiziDuny/status/1581693398737879040?s=20& … neD6W_qU598KE-VTQ

https://twitter.com/TuzakDizisi/status/1581710086572937216?s=20& … neD6W_qU598KE-VTQ


# 33
# 34
  • Мнения: 2 096
Цвети, благодарности за прекрасната тема, която си сътворила! Heart
 Чакам с нетърпение да "падна" в Капана Sunglasses

# 35
  • Мнения: 7 064


Много краси клип. А музиката те пренася веднага в някаква загадка, от която ще излезеш с истината и  съжаление.



Не искам да обвинявам никого в дискриминация, но в клипа се вижда как е наблегнато на представянето на мъжките роли.





# 36
  • Мнения: 526
Понеделнишки начало на работната седмица, успокояващо зелено за добро утро.
Green HeartGreen HeartGreen Heart



Седмицата на Умут/Акън, най после си доди......




"Нашите" били отборно на бейзболен мач, така де само баскетбол омръзва.

Последна редакция: пн, 17 окт 2022, 19:59 от daniela1504

# 37
  • Мнения: 7 064
Здравейте!



Даниела, красив цвят си ни избрала за днешния ден.
Нека седмицата ни бъде спокойна и търпелива.



Остават 2 дни до началото на Капан

# 38
  • Мнения: 526
Подозирах аз, че ще ни предложат още един тийзър преди началото.
Нашият самоуверен, арогантен адвокат. Heart
Забележете само как е нарисувал Темида.
Аз съм доволна от видяното. Честно вече нямам търпение. Heart Exl






Джерен – Не мислиш, че баща ми ме изпрати за теб, нали?
Умут – Не, разбира се, смятам, че си попаднала в Атина по собствено желание. Тоест, имате нужда от обратната страна на справедливостта?
Демир - Ще изчистиш мръсните дела на брат си. Можеш ли да се справиш?
Гювен - Какво си постигнал в този живот освен лицемерието?
Умут - Или това е твоята игра?
Мете - Ти адвокат ли си или детектив?
Умут - Махай се!
Джерен - Поверителността е много важна за нас!
Умут - Искаш ли конфиденциалност? Подчинявай ми се безусловно.Можете да бъдете сигурни, че няма да действаме в рамките на закона. Пътят към победата винаги е трънлив.

Последна редакция: вт, 18 окт 2022, 09:10 от daniela1504

# 39
  • Мнения: 7 064
Здравейте!



Остава 1 ден до началото на Капан



От трите тийзъра, които пуснаха този ми хареса най- много, много динамика в него. Адвокат Умут с таланта на художник. Харесва ми как наблягат на определен детайл - молив, снимка, ръка, пистолет



Ако някой иска да види Ръза в друга роля, пускам в скрито малък откъс от Ямата. Лично не го бях виждала как играе този актьор, но прави впечатление на много талантлив.

Скрит текст:

# 40
  • Мнения: 526
Цитат
От трите тийзъра, които пуснаха този ми хареса най- много, много динамика в него.
+1

Цвети, умишлено го направиха тия гадове, действително този е най въздействащ и те кара да нямаш търпение да стартират. Чак взех да се притеснявам, че екипът на продукцията толкова вдигнаха летвата,
показаното до момента крещи за качество; от сюжета, актьорския състав, режисурата, кинематографията, фрагменти, локации, погледа им за детайлите, та очакванията на зрителите предстартово вече са доста големи, а като стартират ще е нещо страшно, ако ме разбирате.

Командировката в Гърция си е заслужавала, какво да кажем за панорамната гледка, за локациите.


# 41
  • Мнения: 7 064
И моите очаквания са големи, че чак се притеснявам да не ме разочароват. Клипа с представянето на героите, този тийзър и музиката, са ми най- впечатляващи до момента. Успяха да ме накарат и да погледна откъси от други сериали, за да видя играта на определени актьори и не се разочаровах от подбора. Талат Булут и Илайда ми направиха страхотно впечатление, страст и обиграност в погледите и излъчването им, има какво да научат младите актьори от тях.







Последна редакция: вт, 18 окт 2022, 10:54 от cvetansk

# 42
  • Мнения: 526
Цвети, благодаря за гифките. Flowers Hibiscus

Озет и кадри от премиерния епизод

Един от водещите бизнесмени в страната, Демир Гюмюшай (Талат Булут), се сблъсква с неизвестно изнудване на президентските избори на Асоциацията на предприемачите, където е на върха на кариерата си. Има запис на скандал, който ще унищожи цялата му репутация и имидж на консервативен бизнесмен. Демир Гюмюшай поверява на човека, на когото има най-голямо доверие в живота си, дъщеря си Джерен Гюмюшай (Бенсу Сорал), да предотврати този скандал, който може да унищожи цялото семейство. Цял живот в търсене на признанието на баща си, Джерен се заема с този труден случай, който трябва да бъде обвит в голяма тайна, и търси Умут Йълмаз (Акин Акинозю), известен като "мръсния адвокат". От тук нататък нищо няма да е същото за Джерен!

Адвокатът Умут, упорит, труднодостъпен, неконтролируем човек, дължи "мръсния" си прякор на клиентите си, които измъкна от затвора. Този енигматичен мъж, известен в заглавията на вестниците като „Изкривеното лице на справедливостта“, казва, че семейство Гюмюшай е попаднало в капана на слабостта и тайните. Ако имат нужда от неговата помощ, трябва да поемат инициативата!












Продуцента Абдулах Булут, придружава подопечната си Серай Кая в Кан за представянето на сериала Малък лъч светлина на международното изложение MipCom. Продуцентите от Канал 8 също са на мероприятието в Кан да видим как ще се представи Капан от към продажби още преди да е почнал.


И Есра ги поддържа, пуснала е това. Не съм гледала този проект и нямам наблюдения за него.

# 43
  • Мнения: 1 036
В озета няма изненади. Предполагам са ги оставили за серията.
Сериалът "Малък лъч светлина" е един от успешните сериали за новия сезон, но не е някакъв голям хит. Абдулах Булут е мениджър на Серай Кая. Изобщо този сезон много негови клиенти играят в интересни сериали - Талат и Емир са в "Капан" , Ифакат и нейния любовник в "Рибарчето" са роли на негови клиенти , Угур Гюнеш и Бурак Тозкопоран ще играят в новия сериал на Боздаг "Ловец", Енгин Йозтюрк ще играе в другия екшън по ТВ8, Есра също от този сезон е негова клиентка. Изобщо търсят неговите услуги актьорите. Даже имаше коментар, че Илай/Ярен се подписала на него в Инстаграм и сигурно и тя ще му става клиентка. Аз се съмнявам да стане така, но кой знае...

# 44
  • Мнения: 7 064
Чак сега видях, че всеки тийзър е съпроводен с определен надслов

„Колко контрол върху живота ви е във вашите ръце?“




„Да кажем, че преследвам различен вид справедливост.“



„Никоя победа не е последвана от цветни пътеки!“



„Преследвам различно правосъдие...“

Общи условия

Активация на акаунт