Отговори
# 15
  • Мнения: 471
Ха добър ден и от мен! Вчера се завърнахме от Априлци, където си прекарахме страхотно, и сега с нови сили подхващам поредната работна седмица. Като кача снимките, ще ви покажа малко, за да се заредите и вие като мен с енергия.
Пета, стискам палци сладоледчетата да се размразят успешно и трансфера да мине леко в сряда.  Hug
Бан, много съжалявам, че инсето е неуспешно Sad Почини си сега и от догодина с нови сили  Hug
Таня, много е готино да си детегледачка Wink нали - на мен не са ми оставяли племенника да го гледам сама, но съм помагала когато мога и чувството е страхотно. Така че пожелавам на всички скоро да се радваме, полагайки грижи за нашите бебета  Hug
Май това е за сега от мен - лек и успешен ден!

# 16
  • Мнения: 553
Ето ме и мен най-сетне след дългата отпуска  Hug Извинете ме, че много съм пропуснала, но в къщи нямам интернет. Честито на всички, които са успели   bouquet и много стинати палци на тези, които имат нужда в момента  Praynig Praynig Praynig И особено на Пета за сряда  Praynig Praynig Praynig
При мен за съжаление новините са само лоши  Sad Тестът беше повече от отрицателен  Sad Единственият "резултат" беше тромбофлебит като страничен ефект от лекарствата, заради което милото вече е категоричен, че втори опит няма да има  Sad
Лек ден на всички и дано писмата ни до Дядо Коледа да стигнат навреме и ако може да ги сбъдне всичките  Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 4 324
Леа, вече имаме зелена светлина от доктора, но лекуваме хламидия. Тази или другата седмица ще ходя на контролно изследване за тази гад.

BAN-че, айде нов цикъл, нов късмет. Simple Smile А и тъй като смятам между Коледа и Нова година, можете да си направите подарък Simple Smile 

Slonchetka - чакам с нетърпение снимките ти Simple Smile Искахме там да ходим за Нова година, ама вече всичко е заето за съжаление. Чувала съм че е страшно красиво Simple Smile

pkoprinkova  Hug  Този тромбофлебит е много опасен. Радвам се че си добре

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Хайде да ви е хубава седмицата и от мен!   bouquet
Стискащите палци за мен - отпуснете ги. Дойде ми в събота, но аз си знаех и го изживях съвсем нормално - без рев до припадък и тръшкане  Mr. Green. Този цикъл още от овулацията имах увереността, че няма да стане нищо, не знам защо.  Rolling Eyes Както и да е де.
Пета, с теб съм в сряда. Желая ти най-искрено успех.
Леа, ако щеш вярвай оня ден си мислех за Гризчето и за това, че не се е обаждала отдавна. Тъй, че Гриз ако ни четеш - мини кажи как си и що се губиш.  newsm78
Цветунчо, какво става с теб - нещо да разкажеш?  Wink
Жабчо,  Hug и аз съм се оставила нещо за другата година, ама да видим дали ще отрая  Mr. Green
 Hug Прегръдки за всички! Още малко остана две седмици и е празник!  Mr. Green  Mr. Green

БАНче, питат за теб в Искам бебе  Grinning http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=148967.0
Каня и други "засегнати" да се разпишат там  Hug

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 204
pkoprinkova, ужасно съжалявам за неуспеха! Cry Cry Почини си, събери сили и ще решиш накъде да продължите.
Бан, съжалявам и за твоя резултат.
Пета стискам силно палци за сладоледените бебешори!
Успех на всички

# 20
  • Мнения: 264
 ние бяхме за уикенда на едно чудно местенце на около 1 час път от софия - така добре си починахе, наспахме, нагостиха ни фантастично в една къща за гости,че.. направо не ми се връщаше  Laughing  на такива места си зареждам батерийките със страшна сила! като закача снимки и аз ще показвам ;о) иначе аз вече се настройвам празнично и обмислям  украса, меню за бъдни вечер, подаръци... ех, празниците са толкова хубаво нещо! ;о)

момичета, желая ви да сте здрави, късметлийки и много празнични емоции!   bouquet    chef  bouquet

# 21
  • Мнения: 553
Благодаря ви момичета  Hug
А някой знае ли какво става с Лекси? Опитах да й пиша на лични, но кутията й е препълнена  Rolling Eyes Последно май четох, че има положителен тест и много се зарадвах за нея  Grinning Дано всичко да е наред и да не пише само защото не е на работа  Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Мнения: 1 950
pkoprinkova, съжалявам Sad. Такава надежда имах за теб, че не се обаждаш заради нещо хубаво.
Сега почини и Нова година, нов късмет Hug
Бан, за теб важи същото Hug
На Лъчезарка и Слончи завиждам благородно, щото и на мен ми се ходи ама сега не мога. Чакам снимки Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 4 272
pkoprinkova , съжалявам за неуспеха Sad
БАНче, за теб също Sad
Момичета, явно при вас чудото ще стане по естествен път. Може би просто не е било писано да е тази година. Знам, че това не ви успокоява, но вярвайте, че другата година е вашата! Прегръщам ви Hug
Лъчезарка, къде е това чудничко местенце близо до София?
И да ви питам сега нещо Rolling Eyes При ановулаторен цикъл има ли болки в гърдите? Защото от снощи гърдите ме болят. Или едното няма връзка с другото?

# 24
  • Мнения: 497
Здравейте момичета  Hug
мисля да се присъединя към вас, ако може  Embarassed
До сега пишех в "Искам бебе", но май не сме за там. Не че не искаме, а имаме проблем. На съпруга ми му откриха някакви бактерии в простатния секрет, които намаляват подвижността на спермозоидите и сега започваме да ги лекуваме. Надявам се до месец два да сме ги изтребили тези гадни бактерии  #2gunfire
но до тогава се чудя аз какво да правя. Дали да продължавам с изследвания при мен или да почакам, защото дотук всичко е наред при мен  newsm78
Пожелавам ви много хубави емоции и сбъднати мечти!!! Hug

# 25
  • Мнения: 7 716
Марина, добре дошла.
Изчакай с изследванията при теб. Влагалищната среда при добра имунна система убива болествотворните микроорганизми понякога.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Марина, добре дошла и дано не се задържиш дълго тук! И моео мнение е ти още да не бързаш с изследванията.
А на моя въпрос от предишния постинг няма ли кой да отговори newsm78

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Божееее и тук се предлагали вече кафета  Mr. Green БЛагодаря ще опитам. Flutter
Весела седмица момичета.
Бан-че и pkoprinkova съжалявам...с нови сили през Новата година. Тя ще е вашата незапомнена година. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 497
Благодаря ви Lali и  Lea  Hug Hug Hug
Дано се повлияе бързо на лечение.
Вие знете ли нещо по въпроса за стрептококите (такива са бактериите в простатния секрет) в простата? Много ли са упорити? Лекарят каза, че са се образували от много силна и неизлекувана простуда. И си живеят там, без да създават проблеми на мъжлето, но му убиват сперматозоидчетата. Сега ние сме наред да ги премахваме  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 4 306
marina_79 вие скоро правихте спермограма, нали? Какви бяха параметрите? Ние лекувахме стрептокок с десетдневно пиене на антибиотици.
Бан, мъчно ми е за теб. Защо такааааа  Sad Освен да ти пожелая да се опиташ да се абстрахираш и да си изкараш весели празниците, друго не знам какво да ти кажа. Явно не е момента сега, но дано скоро дойде за всички ни!
Копринкова, толкова те мислих. Викам, ето зачезна - да е надобро, пък то пак проблеми  Confused Миличка, надявам се да се възстановиш бързо   bouquet Ако ти се разказва, кажи как се прояви този тромбофлебит? Имаше ли връзка с хормоните? Имала ли си преди проблеми с вени?

Общи условия

Активация на акаунт