Отговори
# 75
  • Мнения: 1 792
добро утро на всички и благодарности за топлото посрещане Blush
аз за тази една година сигурно мога и книга да напиша.
Още след 3месец от неуспешното бебеправене и отидох на доктор.той ме искара че деца няма да имам(без и едно изследване да ми направи)разплаках се и излезнах.след това с много препоръки ме пратиха при друг доктор който започна лечение с дуфастон и клостолбегит,но без да е имало в месеца меструция.това доведе до реакция на матката,спазми,болки,десен яйчник пълен с кръв и така нататък.Сстоях десет дни в болница на системи и антибиотици.
Лекаря благодарение на който ми се случи всичко това се отнесе много немарливо и аз отново бях разочарована от докторите в нашата държава.отидох при трети-някое друго изследване(гъбички,спермограма,хламиди)и лечение с дуфастон.......и така 4месеца никакъв резултат.
в една случайна среща с моя близка и се оплаках през какви перипети съм минала и тя ме посъветва да ги зарежа всички тези некадърници и да отида в клиника ТОРАКС при д-р Даскалов.така и направих и не съжалявам и за минута.аз съм възхитена от внимание,професионализъм и обслужване.сега още правя хиляди изследвания но до месец-месец и половина се надявам проблема вече да е ясен и да действаме с лечение. baby_neutral
а на пожеланията ви-дано  не се задържаме много тук наистина baby_neutral

# 76
  • Мнения: 1 950
Браво mu6morok , с избора на д-р Даскалов от клиника Торакс си направила първата ефективна стъпка по пътя към желаното бебче  bouquet. Много късмет и успех с изследванията Hug

# 77
  • Мнения: 1 792
zvetun4o благодаря ти мила и аз знам и съм сигурна,че от тук нататък малко по малко нещата ще се наредят и че съм в сигурни ръце.дано скоро ,многооооо скоро се похваля baby_neutral Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 4 339
mu6morok - добре дошла ида не се задържаш дълго тук.

Май ще си правим клуб „д-р Даскалов” Simple Smile Simple Smile Simple Smile и аз съм му пациентка Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 792
здравей ТАНИЧКА.междо другото когато влезнах във форума ти беше първия човек който ме посрещна и ти ме посъветва да отида при него.искам да ти искажа благодарност за топлото посрещане.
аз те послушах и не съжалявам.преди 2 месеца имах кратка бременост която за жалост приключи неуспешно но това ми дава сили и стимул че следващия път ще стане.  bouquet

# 80
  • Мнения: 4 339
А да спомням си Simple Smile
Никакво отказване, само напред Simple Smile

И аз като теб имам същите надежди Simple Smile Сега лекуваме малко хламидии (свърши лечението, трябва пак да ходим на контролен) и после имаме вече зелена светлина от д-р Даскалов Simple Smile

Не мисли за неуспешната бременност Sad За съжаление е имало да става Sad

# 81
  • София
  • Мнения: 7 242
Много ми липсвахте Hug От няколко часа имам нет вкъщи и бързам да ви пиша. Още не съм чела нищо от времето, когато ме нямаше, но бързам да ви благодаря за стиснатите палци и добрите пожалания.
Както ви писаха моята приятелка и Ая, тестът е положителен и в момента съм в 10-та седмица. Бебето е едно, има нормална сърдечна дейност. В деня, в който говорих за последен път с Ая получих много силен кравоизлив /предния ден бях прокървила за малко/. Изпадна и голямо пърче лигавица. Бяхме сигурни, че всичко е свършило. На другата сутрин отидох  при док., за да види дали не е останало нещо за кюртиране. Не можах да повярвам когато ми каза, че сакчето е още там и имаме шансове да го запазим. Оказа се, че е изпаднала лигавицата под него. От тогава лежа и вземам лекарства, известно време ми слагаха и инжекции. Първите две седмици имах зацапвания, от няколко дни /да чукам на дърво/ - не. Док. ме гледа за последно в събота и каза, че нещата изглеждат добре.
Много се радвам, че отново съм тук, защото страховете, самотата и бездействието ми дойдоха множко Grinning
А сега започвам да чета пропуснатото Wink

# 82
  • Мнения: 4 339
Ай, ай, ай Simple Smile Колко се радвам да те „видя” Simple Smile
 Hug
Сгеа лежи и почивай и не мисли за глупости Simple Smile Всичко ще е наред Simple Smile
 Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 1 950
Лекси Hug Hug Hug
Толкова много ти се радвам и се моля всичко от тук нататък да е наред с теб и бебчето Praynig Praynig Praynig
Ох, много се развълнувах Embarassed

Късмет, много късмет и спокойствие ти пожелавам  bouquet

# 84
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Лекси, дано занапред всичко с теб и бебо е наред. Ще се моля и стискам палци. Hug

# 85
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Ах, Лекси, хубаво е, че се обаждаш с добри новини. Съжалявам за кошмара, през който си минала, и ти желая от сърце всичко лошо да е останало в миналото  Hug

# 86
  • Мнения: 1 419
Лакси  Hug
Много се радвам, че са се стабилизирали нещата   bouquet

# 87
  • Мнения: 1 792
Лекси и аз те поздравявам и ти желая всичко от тук нататък да е наред  bouquet

# 88
  • Мнения: 497
Лекси, желая ти много много спокойствие и едно здраво бебче накрая  bouquet

# 89
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЛЕКСИ, много се зарадвах като видях, че вече всичко е наред. Поздрави за борбения дух и успеха! Дано от тук нататък следват само щастливи мигове , а проблемите останат зад гърба ви. Много, много успехи!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт