Продуктите АРО в МЕТРО

  • 5 351
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Ако трябва да кажа, какво най-редовно купуваме и сме доволни - консервирана царевица, замразен грах, дам.превръзки, Вегета, пастет, клечки за уши, кафе...
Инцидентно и не сме доволни - мокри кърпи, макарони...

# 16
  • Мнения: 1 934
Наистина има много добри неща с марка Аро и са в повечето случаи произведени от най-големите фирми производители.
Ползвам омекотител,кърпички,кафе-останах много доволна и учудена.

# 17
  • :)
  • Мнения: 337
Наистина има много добри неща с марка Аро и са в повечето случаи произведени от най-големите фирми производители.
Ползвам омекотител,кърпички,кафе-останах много доволна и учудена.
Peace az sushto, a cenite sa sravnitelno niski spored men

# 18
  • Мнения: 3 886
Наистина има много добри неща с марка Аро и са в повечето случаи произведени от най-големите фирми производители.
Ползвам омекотител,кърпички,кафе-останах много доволна и учудена.
Peace az sushto, a cenite sa sravnitelno niski spored men

и аз съм взимала от тях .Останала съм винаги довилна особено  от кърпичките

# 19
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Доста от тези продукти съм използвала и съм доволна.
Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 702
А някой ползвал ли е памперсите на АРО, да сподели впечатления?

# 21
  • Мнения: 3 360
Много техни продукти съм ползвала-хранителни и не-и от всички съм доволна.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Верото АРО за съдове, е пълна боза, т.е. вода.

# 23
  • Мнения: 2 567
А някой ползвал ли е памперсите на АРО, да сподели впечатления?
Да, купих , но не повторих  ooooh! С много наелон са по тях и ми се струва, 4е зверски запарват  Thinking

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Аз съм купувала от марката Аро таблетки за съдомиялната и изобщо не съм доволна.

Аз също не съм доволна от таблетките. Преди това ползвах обаче, ползвах праха и много ми хареса - икономично и качествено. Не го намирам сега, не знам защо.

# 25
  • Мнения: 7 474
Хранителни продукти съм купувала, нямам оплаквания . Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 96
Мисля, че сме купували различни неща - и хранителни продукти и нехранителни - наистина нямам забележки!
Пък и наистина ако се загледаш, нещата са произведени по поръчка, за да носят тази марка. А цените наистина са
добри!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Преди няколко дена купих на котЬО консерва АРО, днес му я отворих, ами не ще да я яде животното. А и на мирис не е приятна, а другите консерви които му купувам така миришат приятно, че ти идва да хапнеш от нея.

Не се сещам да съм купувал друг продукт на АРО, освен верото за което писах по горе.

# 28
  • Мнения: 2 631
Сетих се за още нещо - купуваме чаени свещи на АРО - ароматни и обикновени.  Peace Сега по Коледа много вървят! Wink

Общи условия

Активация на акаунт