Януарски сладури ІХ

  • 9 264
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 242
Живи и игриви да са мушмуроците Никол, Влади и Мартин!
nbirthday

 EйМъНа_Хаймана, с търпение и твърдост стана. Поплака си, но му мина  Cry
Един път върнете ли го обратно - всичко свърши и можете да почвате пак отначало.
Нашият Алекс заспива като ме държи за ръка, но за мен това са незабравими мигове, че след някоя и друга годинка и за това няма да ме търси Wink

# 241
  • София
  • Мнения: 7 045
Благодаря на всички за хубавите пожелания  bouquet
Мартин  спи при мен вече от два месеца, сега махнахме решетката на креватчето, но нали е болен отложихме борбата за връщането в неговото креватче.

# 242
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Здравейте мами ! Наминавам само да ви кажа , че Косето е с трета сливица и ще я махаме на 27.02..В момента всичко живо е болно из нас и направо ми писна от всичко . Всички ревът и мрънкат и ако се разболея и аз не ги виждам .

# 243
  • Мнения: 206
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ.
Днес синът ми има рожден ден,2 годинки сме вече.
есер 29.01.2005

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 11:23 от erset

# 244
  • София
  • Мнения: 773
 
Честит рожден ден на Есер!
Пожелавам му много здраве, весели игри и щастливо детство bouquet

 newsm59 newsm59 newsm59

# 245
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КОИТО СЪМ ПРОПУСНАЛА

bdbaloni hbday

# 246
  • Мнения: 1 242
Всело и засмяно да е рожденичето Есер!
  bigdance2

# 247
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
честит рожден ден на всички януарчета !!! да са живи , да са здрави и винаги засмяни !!!
  newsm59  ura newsm59  ura newsm59  ura newsm59  ura

# 248
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Да ти жив и здрав рожденика erset! Много усмивки да ти носи  bouquet  bouquet  bouquet!

# 249
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ КОИТО СЪМ ПРОПУСНАЛА


 newsm59 bdbaloni hbday
Искам да вия снимки и о вашите празници. smile3509

# 250
  • Мнения: 103
Мили мами, искам да ви кажа че и аз съм тука от време на време, защото работя и ако влизам в нета се забивам в "затривалника"-ауууууууууу голяма краста е това, бре........
Е, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ЯНУАРСКИ СЛАДУРИ!!!!!!!
и нашият мина -на 11.01.2007

Поздрави и моля да ме извините за липсата на време да пиша /но поне чета/.

# 251
  • Мнения: 206
МНОГО БЛАГОДАРИМ.
Ето и тортата ни.
http://www.bgphoto.net/photos/3666/o633057484999145000.JPG

# 252
  • София
  • Мнения: 7 045
Честит празник, Erset! Tортата ви е страхотна, да ви е жив и здрав малкият сладур.

# 253
  • София
  • Мнения: 1 402
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАЛЧОВЦИ и на техните семейства!!!!  newsm59 nbirthday


Мили ми приятелки, пиша Ви с огромно закъснение, защото моето детенце беше болно. Наложи се на 10 Януари да ни приемат по спешност в Пирогов и да ни срежат на секундата, защото Еленчето направи абцес на шията. Историята е много дълга и няма да ви занимавам с подробностите, лежахме 6 дни и още няколко бяхме приходящи и ходихме по 3 пъти на ден да ни слагат антибиотици.
Сега да чукна на дърво, с операцията всичко е наред. Следим състоянието на лимфните възли от другата страна на вратлето ..... та с две думи не бих могла да се похваля с нищо.

Днес съм на преглед за бебето - та да видим какво ще ми кажат.

Прегръщам Ви всички и поздрави от нас.

п.с. не знам как ще издържа, мисля че съм луда вече на 100% ......... понякога се чувствам отвратително, та аз с едно дете едвам се оправям .... какво ще правя ..... ъкъла ми не го побира.

# 254
  • Варна
  • Мнения: 2 171
 Hug Hug Hug Боже, Галче! Радвам се, че вече е по-добре детенцето! Дано не Ви се случват подобни работи вече Praynig! Пиши как е бебока после Hug!
И с двете ще се справиш, като се роди мъничкото всичко ще си дойде на мястото. Сега просто си преуморена от тревогите, пък и хормоните не ти "прощават" Heart Eyes!

Общи условия

Активация на акаунт