Рицарки на бялото кантарче - 11.12-17.12

  • 17 030
  • 660
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 5 193
На мен пък една продавачка ми каза,че много съм отслабнала и съм имала плосък корем-то в тия ластични клинове-всичко ти се прибира навътре-как няма да съм плоска.
Ходих да си избирам пола за коледното парти, че да съм малко "по-тежка" Crazy-разбирате ме, не става с тез спортни поли дето ги имам, и си харесах една-мерих, и продавачката и една друга клиентка ме харесаха-тъй де купих я-а уж си обещах да спирам с подаръците за мен-има и други живи същества. Ако остане време тая вечер ще ви се пременя да се снимам-макар че полата е черна и има една панделка-т.е. може и да не разберете колко е семпла и елегантна.на купона ще съм Тонислава

# 31
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Всички ли сме се издънили, а?
Аз не съм :mrgreen
И аз не съм! Вчера и онзи ден де...тази седмица пак няма, щото мъжото в командировкка и готвя само за дребното. Сега си рупам ябълчицата и после ме чака голяяяяяма чаша мляко с кафе.
Тонка, къдя колко сахата да си опуля зъркелите пред компа за новото труфило Mr. Green?

# 32
  • София
  • Мнения: 8 348
Пола и аз си купих миналата седмица.
И ме похвали продавачката, а и се почуствах много щастлива щото по навик се хванах за 48 размер и се оказа че ми е мнооого голяма.
И 46 даже ми е свободна. Хубаво чуство е това.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 320
Здравейте и от мен!

Аз съм поизпуснала доста, ама нали са се зартрили и някой страници, та така или инече няма да наваксам!  Embarassed
Аз също съм от издънилите се!blush: Вчера за обяд се бяхме събрали с приятелки почнах умерено и прилично със зелева салатка и мин. вода, но се довърших със еклерова торта и топъл шоколад. Лошо, лошо, ама толкоооова вкусно  Whistling Та оплесках нещата, ама днес усилено замазвам прегрешението  Mr. Green

За празниците не се претеснявам особено.... поне за сега!

# 34
  • Мнения: 1 366
Ти Ерче, вземи вместо "майка на въшка мъжка" да си напишеш "майка въшка на въшка мъжка" - разбра ли  Crazy И вместо да замазваш прегрешенията, вземи още един еклер! Ама и ти си едно Ерче ...  Hug

# 35
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тонка, къдя колко сахата да си опуля зъркелите пред компа за новото труфило Mr. Green?
newsm78 туй пък ако го разбрах.....
Исках да кажа,че е черна пола и няма да личи красотота и семплостта и-Мариеткова ти туй ли разбра

# 36
  • Мнения: 1 934
Аз пък още немога да реша с какво искам да се облекла на коледните партита,че и на две ще ходя с пола ли,с рокля ли,с панталон ли. Не знам и аз какво искам искам да е много елегантно и предизвикателно,но нищо не съм харесала още.
Тони честита да ти е придобивкат ще чакам да я видим довечера.

# 37
  • Мнения: 2 487
    Ама , Тонче  Joy
 
   Мариетка пита в колко часа да чака на компа , че да те види в новата поличка. И аз питам. Laughing

   Дума по дума искаш ли превод ? Да ти спретнем и тука едно курсче по люцки езици , а ?

  Бебче , ама то така , кат си слабичък и хубаФ , има да се чуууудиш. newsm78

   Я питай някои дет имат по една поличка или гащи дет им стават , дъл са се зачудили. Да ти имам проблема  и чуденката Hug И аз бих се почудила , с кеф.

   Сигурна съм , че каквото и да наденеш ще си зашеметяващо красива.

   

Последна редакция: пн, 11 дек 2006, 17:31 от Айя

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте и от мен а сега да видя дали поне това ще успея да побликувам.
За начало и аз съм с две болни деца в къщи и едно даване на лекарства сълзи сополи  време за спорт и ядене няма.
Иначе днес станаха 40дни от както съм на Дюкан и с 9кг по лека,но най хубавото е че всичкото килограми са явно сланинки от коремчето защото изглеждам така както на 62-63кг преди когато свалях с глад.
Най важното за мен е че досега нямам и минимално прегрешение а и не мисля да има.
По повод празниците аз досега на 5рождени дни бях на банкет и сумати гости имах и ходих е оцелях всичко е в главата както казват  Асса и майчето.
Та за другите вечери съм решила аз ще правя масите и за това ще има храна подходяща и за мен ,така няма да ми пука какво хапват другите то и досега си ядът пред мен и не ме изкушават.
Е това е да не продъжавам че много дълго ще стане.
Важното за мен е радоста в детските очи от празника,а не дали ще водя борба с вкусотиите,тях ще ги има и след празниците,но аз ще съм друга.

# 39
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419

Цял ден БТК ни отряза нета newsm61 и ви намерих на втора страница

Всички ли сме се издънили, а?
Предлагам да направим подписка за забраняване на събота и неделя!

Лошото е че и при мен е така - на работа съм най-стриктна - ама не мога да работя по седем дни в седмицата  smile3514

Иначе съм за многоъгълника за Айя ( много се смях  Joy Joy Joy )

Сега по празниците  поне ще се постарая да не качвам ( а тия 2 омразни кила ще ги оставя за новата година )

# 40
  • Мнения: 4 806
Ами, хайде... вечерна проверкааааааааааааа

Как сте Рицарки? Как сте?
При мен не е зле, като изключим факта, че съм яла малко. Така е в понеделник - хладилникът празен. Водата - приключвам 2,5 литра и ще има още.

# 41
  • Мнения: 4 447
Нещо ни оредяха редиците. Всички са се изпокрили, по ред не драсват вече.
Аз днес с водата съм мноооого добре - 4 литра, подкарах петия. Вчера ядох соленичко и сега се изкисвам.
Яла съм само варени пил. дробчета - за целия ден около 700 гр. Сутринта мляко с трици. Това е. Нали съм много стриктн аотново, пък и малко се самонаказах.
Лека вечер!

# 42
  • Мнения: 73
Явявам се на вечерната проверка!

Днес съм добре, храня се по режима, малко ми е малко водата, ама има време ще наваксам.

И един въпрос - при много кг. за сваляне кое е най-доброто решение за спорт според вас. Мисля си за ходене на пътечка и кростренажор. Какво ще кажете?

Приятна вечер Hug

# 43
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тук съм, Танитка, ама нещо ми е неудобно да пиша вече Rolling Eyes - вие сваляте, отбелязвате мерки и теглилки, менюта, броите калории...пък аз - нищо...

# 44
  • Мнения: 1 934
А и аз съм тук всичко е добре при мен днес и водата и храната,но много ми е уморено.

Общи условия

Активация на акаунт