Рицарки на бялото кантарче - 11.12-17.12

  • 17 073
  • 660
  •   1
Отговори
# 600
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Здравейте Дами !
 Притичвам да ви се похваля - от червенокоска съм светлокестенява с руси кичури - не мога обаче да се снимам и да ви се покажа - ще се пробвам в почивните дни . Туй за мен е гоооляма промяна, щото по принцип съм малко консервативна относно драстичните промени. Обаче сега се чувствам  newsm44
Тони, много е хубава играчката - айде да му се радваш  и по-малко вирусчета  Laughing

Такааа- за килограми до НГ  Naughty Даже и лентичката си махнах. Ще се страрая да не прекалявам и овъглехидратявам ,но "каквото сабя покаже "

Танита дай едно стихче  Hug Hug

Мариетка, Мира, Бебче , ние сме тук и си мислим за вас   bouquet

Dushica - браво за килограмите ( а колко си висока  newsm78 )

# 601
  • Варна
  • Мнения: 5 193
да де Майче-ако няма да спортуваш след като изпиеш карнитина, няка смисъл изобщо да го пиеш. За това не виждам  необходимост нощно време да се поема след като нищо не правиш, а организма ти спи-само даваш още работа на стомашно-чревния тракт и бъбреците да се борят с химията
Роси честита причьоска-дано имам възможност да те видя през почивните дни.
Майче при вас промишлеността, а при нас таквиз промени чакаме с тоз ЕС, внос, мита, ДДС-всичко с разни изменения и нововъведения-ще бъде голям купон след Нова Година Laughing

# 602
  • Мнения: 1 366
Да бееее, ужас наистина. Ама с митата ще е по-лесно, не? Просто няма да ги има? Пък и те (митата) касят фирми, които се занимават с износ и внос или с освобождаване на пратки (не зная как се казва тази услига на БГ). Ша са справите бе ... няма страшно.

# 603
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ми аз ще съм засегната изцяло, щото се занимавам с вноса  в нашта огромна фирма, дето внася цялата компютърна техника по света ooooh!, и няма да е лесно, вярно мита няма да има за държавите от общността, ама колко други декларациики и подобни документчена се изискват, пък и фактурите от вътрешни доставчици също се променят, ддс-та -пък то туй е една голяма част от мойте задължения-ще бъде зор голям, а другата седмица ще имаме обучение на работа по внедряване на нов софтуер-и с туй как ще се оправяме да прехвърляме информация от една програма в друга, тестове-баш за празниците ще ни скъсат да работим

# 604
  • Мнения: 256
Здравейте и от мен Пиша набързо че пак имам много работа / което донякъде е хубаво защото нямам време за ядене/. Днес ми е едно хубаво, едно празнично- Сутринта един супер готин мъж ми помогна да си сменя чистачките и така ми повдигна настроението - не ме е срам да се заглеждам по чужди мъже - Довечера ще ходим с мъжа ми на неговото фирмено парти и пак ще има танци - още от сега ми се танцува . Пуснала съм си музика и си се поклащам - колегата вече ми се смее.
Тони честита придобивка.

# 605
  • Варна
  • Мнения: 5 193
ехее ми тя къде отишла темата, мале ами през почивните дни и мен като ме няма-да не я оставяте тъй назад да ходи
Утре ще ни правят снимка на централен офис-всяка година се снимаме и после я пращаме на филиалите като коледна картичка
Тъй че, ще ви я кача утре да ме видите изкипрена, ама ще трябва да се заградя в кръгче за по-лесно разпознаване
Сега ям активия със сини сливи-много ми се ядат плодови млекца и за туй си отпускам душата, важното е,че не е тестяно прегрешението.
Хайди след малко ида пак

# 606
  • Мнения: 2 487
      Ми то пладня , Тонче. Сигур сички ядът newsm78

      Аз още ни съм. Само вода съм пил.

      Творих сладостно изкушение, ама не съм в прегрешение. Само един път пръста си облизах , че водата спря и нямаше с кво да го умия  Twisted Evil

      А сега , щот няма кво да прая , ша яхам пътечка running , да ставам клечка newsm56

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 13:56 от Айя

# 607
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Тук съм - оправям си компютърния инвентар  Mr. Green ( че той при мен - бол) На обяд хапнах телешко със спанак ( че нещо свят ми се виеше и може да е от неядене ( ама днес не ми е "гладен" ден  Sick )

Айя като ще се мяташ, дай метни и нЕкое друго километърче и заради мен  Crazy

# 608
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Роси вашта фирма с компютърна техника ли се занимава-в смисъл търговия?

# 609
  • Мнения: 1 366
Нашта - да  Crazy Ние сме пласьори на IBM/LENOVO/Hp

Ма да не поискаш сига още един лаптоп??? Сакъм!!!  Wink

Айчеееее, докъде стигна, мила? Ни отивай далечи  Hug
Росе, стига бач пък и ти. Я какви празници са ви се отворили, пък вие бач, та бач!!!
Я виж Онка как върти снагата, а?  Party

Аз хапнах салатка с пил. пържолка и мноооого лимон. Много ми и добре. Пък и последния раб. ден на седмицата - супер!!

# 610
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хамчи Майче нашта също-интегратор №1 за България, златен партньор на Cisco, HP, FujitsuSiemens, Microsoft-ехх колко е малък света, да не повярваш какви съвпадения има понякога
Аз пък закъсах с водата днес, само 1л съм изпила, а нещо гладно ми е на тумбака, ако пак изям плод ще огладнея повече
Дали пък не съм жадна, а не гладна newsm78

# 611
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Тони фирма за фотоуслуги е - имаме много компютърен инвентар - защото и така наречените киоски за бързо правене на снимки ( от GSM или карта на фотоапарат ) са един вид компютри.

# 612
  • Мнения: 1 366
Ооо, ми то Тони туй ни ще да е идна случайност - ний тук сме се събрали все хора на високо ниво и на горе. Ми тьй де, няма случайности!!!

Росииииииииииии, срам да береш, и позор - фото - чиляк да си и една снимка да не туриш с новата глава!!! На туй се вика "обущаря бос ходи". Срамувай се, ама мнооооого.

# 613
  • Мнения: 2 487
     Хайде , от мен да мине , че нали ви обичам Heart Eyes
     Ходил съм километри за цялата дружина , до амина , час и половина. sweating

# 614
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Майче много ма е срам... Embarassed Ама ги осчетоводявам тия услуги ... и от време на време ме ползват като изпитател за тия киоски , за да видят дали е "дуракоустойчив" софтуера му  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт