Рицарки на бялото кантарче - 11.12-17.12

  • 17 050
  • 660
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 8 348
Да ти оздравява бързо детенце. И весели празници ако не се засечем с някои.

# 646
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ассе, бързо да се оправя душичката Peace!

# 647
  • Варна
  • Мнения: 5 193
О има завърнали се бамбини, Ассе-скорошно оправяне на малкото човече
Мариеткова добре дошла, сняг ли ва затрупа толкоз дълго време никва да те няма, не запразнихте ли вече ?
Аз почти съм оздравяла, утре тръгвам на път, дано няма сняг и стигна навреме,че и без друго дълго пътувам, после тръгваме на обиколка за подаръци, и след туй имам среща -желано гореща. натоварена ще ми е програмата, но съм доволна че няма да се застоявам вкъщи,че таквиз неща ще има за ядене-аз уж ми силна волята, ама знам ли?

# 648
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Жива съм. Малко ми е замаяна главата, но пък ми е хубаво на душата. Усещам празника със цялото си тяло - разбирай буквално.
Не съм се теглила, не ми остана време. Мисля днес да почивам и довечера да си легна рано.
 Hug

# 649
  • Мнения: 2 487
      Ще се оправи , Ассе. За съжаление и такива неща се случват.

      Някой да не пее вече " Градил Илия , килия "  newsm78 Drunk

      Тонче , ама ти си лично магаренце , пък искаше в кръгче да се заграждаш.

      Аз днес търча като луд. Пак чистя  newsm75, пак готвя newsm64 и по пазарлъци ходя. С подаръците приключих , само за кучето още няма.  animal037 Ама то и на тортичка Animal Pig ша кандиса.
      Нямъл съм време да ям , а вода и капка не съм пил. Ама сега отивам и това да свърша.

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 14:39 от Айя

# 650
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ето половината офис, аз съм точно посредата, където пише 2007
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1784173

Освен туй блузата ми е кафява на оранжеви портокалчета, ама с тая тъмна снимка нищо не се вижда Crossing Arms
Пейм Айче мерррррррррри  кристмастттттттттттт йееееаааааа Drunk
 Joy Joy

# 651
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Оооооо йеееееееееееес,
запразДних от днес!
Вече само ще досаждам,
кво ям - няма да  обаждам,
май за бой съм станал вече,
ама Асса право рече,
че след черното ще иди бяло...
После ще се почва отначало!

# 652
  • Мнения: 2 487
     Ми хади мър , Мариетке . Най- после радост за наште очи  Hug

     При мен днес е направо пролет. Времето пак ни изненада Joy

     Тони, фърли  малко сняг. Близичко сме.


      Обяснявам по-простичко , като за леко подпийнали Тончета smile3521 Нали викаше , че ще трябва да се заградиш с кръгче на общата снимка , за да те познаем. Е , казвам ти , че такова отличаващо се магаре като тебе , просто няма как да не го забележим. Heart Eyes

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 15:05 от Айя

# 653
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Тук съм вече, Айче, най-тържествено обещавам!
Изпратих дечурлигата при бащите им Mr. Green, написах им по един куп домашни за ваканцията Twisted Evil и сега се отдавам на активна почивка и на моето детенце, че напоследък бая го бях пренебрегнала...Днес е бил Дядо Коледа в градината - нямам търпение да ида да го взема след малко - подаръкът му е кран с дистанционно - много искаше такъв.Я да ви разсмея малко - снощи гледаме по новините Дядо Коледа как каца в София и обяснява на децата как ще им остави подаръци под елхите или в чорапчетата и моя изръсва "Тоя Дядо Коледа лъже - как ще навре такъв голяяяяяяям кран в моето малко чорапче!/ hahaha

# 654
  • Варна
  • Мнения: 5 193
     
      Тонче , ама ти си лично магаренце , пък искаше в кръгче да се заграждаш.
Туй пак не го разбрах, мале много съм разлигавена, опиянене, голям смях тука в офиса-радости, пък и нали ви казах за колежката и за нея пием, и за нея колко се радваме, еххххх туй наистина по Коледа стават чудеса
Айче обясни ми-ама по-простичко
Мариетка-обич моя,мн съм радостен за теб, че издрапа дупката

# 655
  • Мнения: 129
Здравейте, мили дами!  Simple Smile Много ми е приятно! Simple Smile

Ще започна стандартно, но явно повечето процедираме по един и същ начин  Simple Smile Чета ви от около две седмици. Регистрирах се и реших да се обърна към вас за съвет. Защото сте силни, волеви жени и имате невероятни успехи. Знам, че всеки организъм е различен, но все пак вярвам на вашия опит.
(съжалявам, но се получава обилен увод) Simple Smile
Да кажа за себе си. Не съм майка, тоест проблемите ми с теглото не са от бременност. И са отдавна. Още от дете. Правила съм опити да отслабна, но волята ми стига до първите 10 кг. После следва застой и отказване. А след отказването - връщане и малко отгоре. Колко обичайно, нали! Cry
Всъщност аз не ям много. От около половин година храненето ми беше с филийка закуска и няква манджа за вечеря (без оливане). Сега като четох си дадох сметка, че съм наблягала на въглехидратни храни. Но така или иначе не съм приемала много калории. А в един момент се оказа, че напълнявам и от това. И реших да се заема с това по-сериозно (отделно имам и друга доста по-сериозна причина, която е доста голяма част от мотивацията ми). Всичко започна преди... тече четвъртна седмица. Отначало я карах само на зеленцуци и плодове. После добавих варено пилешко месо. За трите седмици свалих 7 кг (ако може да се вярва на това, което ми служи за кантар) Simple Smile И четейки вас реших да започна режим по Дюкан. От понеделник съм на него, но кантарът не се движи. Стремя се да ям повече, че да ги докарам поне до към 800-900 калории, но ми се удава много трудно. Намерих си и овесени трици, пия вода, чай... Чудя се какво ще последва. Дали моят организъм е способен да напълнее и от това? Не би трябвало, понеже са само белтъчини и евентуално ниско въглехидратни зеленчуци... Мисля си... дали да не изкарам така няколко седмици - с тези калории и после пак да мина малко на плодове и зеленчуци, за да видя кво ще стане?
Е, сега идват празници. Няма как да мина без късметчета, но можете да ми вярвате, че е минимално. Твърда съм като скала Simple Smile Хард ес ъ рок, дето се вика! Simple Smile Simple Smile

Какво ще ме посъветвате, ветеранки? Как сте свалили 20-30, че и повече килограми? Възхищавам ви се и искам да съм като вас!

Извинете ме за дългото писмо, но няма да го правя често Simple Smile Пожелавам ви весели и топли празници! Simple Smile

# 656
  • Мнения: 1 809
Ето половината офис, аз съм точно посредата, където пише 2007
http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1784173

Освен туй блузата ми е кафява на оранжеви портокалчета, ама с тая тъмна снимка нищо не се вижда Crossing Arms
Пейм Айче мерррррррррри  кристмастттттттттттт йееееаааааа Drunk
 Joy Joy
Веднага те фиксирах WinkАма то нашето си е най-УБаво Hug
Ох,аз съм в оптуска,ама....в къщи имаме майстори..Тръгнаха си преди малко ,а мен какво ме чака...не знам от къде да започна ooooh!А пък довечера съм на купон с колегите,трбва да се разкрася FlutterНе знам какво ми ства напоследък,но на моменти ми става едно треперливо,облива ме една гореща вълна и ми става едно отпаднало.И това все след обед,по това време...И не е от глад определено...Притеснявам се ,че ми пада кръвната захар май...Ама след празниците ще отида на лекар...Ох,изчезвам сега да грабвам пак парцала и да чистя.. Tired

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 15:08 от MALVINA

# 657
  • Мнения: 4 806
Лейди, съжалявам, че нямам време за повече, но моят съвет е - продължи на Дюкан. Известно време ще трябва да мине, за да свикне организмя с идеята, че повече няма да го лишаваш от жизненоважните калории. ПОддържай по 800 на ден известно време. Повечко вода, по - малко млечни. Храни се от сутринта = 3 пъти на ден. Не минавай на твърде ограничителен калориен режим, защото отрицателната спирала ще се затвори още повече. Прояви търпение.

# 658
  • Мнения: 2 956
Добре завърнали се Асса и Мариетка   Hug Радост за нашите очета...
Ассе по-бързо да оздравява детенцето  Praynig   bouquet
Мариетка най-после ... личи си ,че си мнооого по-добре   bouquet
Тонке и аз да повторя другите,ама нашто си е най-убавко  Heart Eyes
Добре дошла на Лейди и успех...борбата наистина е жестока и трябва много търпение.   bouquet
Моля за извинение,но не съм в никаква кондиция днес....разболявам се предпразнично, колата неще да пали , студено ми е много и никъде немога да отида малко работа да свърша... Sad

# 659
  • Мнения: 4 806
Рицарки, айде в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=152135.0

Общи условия

Активация на акаунт