Оцветяващ шампоан

  • 13 319
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
на Лонда оцветяващия е страхотен, около 8лв е май и много хубава работа върши Peace

Да страхотен е ,но вече го няма на пазара.

да,няма го Cry

# 16
  • Мнения: 9 095
аз на Лонда ги гледах преди около година newsm78, може и да ги няма, но когато ги имаше се препоръчваха много Peace

# 17
  • Мнения: 703
Балсама-оцветител на Лонда вече наистина го няма на пазара!Освен Кастинга,може да пробваш и Палете на Шварцкопф,тия пакетчетата за едно измиване!

# 18
  • Мнения: 9 095
може да пробваш в някой салон, там може да имат нещо подходящо, аз например немога да си махна черното в домашни условия и ще направя 2-3 посещения да си докарам цвят Crazy

# 19
  • Марс
  • Мнения: 439
Всъщност забравих да ти кажа, аз си приготвям смес вкъщи преди за кичурите сега за цялата коса. В едно шише от шампоан си изстисквам молко черна боя и си го слагам на главата седя около 2-3 минути, следиш се може и повече и се отмиваш-постигам невероятен резултат. Два пъти в месеца го правя за да не си горя много косата де Hug

# 20
  • Мнения: 8 917
Какво ли? Като се бяха появили на пазара що годе ставаха за употреба, а сега са кръгла нула. Не хваща никакъвцвят      #2gunfire                                                         
Да, развалиха ги....едно време ставаха. Имаше и оцветяващ балсам на Лонда - него пък престанаха да го внасят. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 9 095
ау това с домашните рецепти ми хареса, аз да ви кажа като ходих да си махам моето черно, направо се чудя каква маска сега да си купя, че останах със слама не с коса  Cry

# 22
  • Мнения: 521
ау това с домашните рецепти ми хареса,
кои домашни рецепти?аз пак блея  Crazy

# 23
  • Мнения: 9 095
на предната страница, съфорумката е обяснила как си прави в туба от шампоан и изкарва 2-3 седмици, ама ми е интересно, разбъркваш ли боята или направо от тубата, без окислител? Peace

Общи условия

Активация на акаунт